Nový Vinted - co si myslíte?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
247
29.11.21 12:57

Nový Vinted - co si myslíte?

Zdravím dámy,
tak jsem dnes na Vinted klikla na přesunutí na novou platformu a… no jsem naštvaná :D Mělo mi to přesunout i nabídky, ale nic se nepřesunulo. Oblíbené předměty mám prázdné. Uživatelské jméno má na konci číslice, které jsem tam předtím neměla a nechápu proč. Jsem idiot já nebo se to stalo všem, kdo už se přesunuli na novou platformu? Osobně z toho radost nemám :nevim: Poraďte někdo, jak přesunout všechny nabídky, aniž bych to musela ručně dělat po jedné, jde to vůbec?

EDIT: Teď jsem zjistila, že ani hodnocení mi to nepřevedlo, mě klepne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
222
29.11.21 13:14

Já si novou ještě nesáhla, ale když jsem na to teď klikla, psalo to, že přesun může trvat až 24 hodin, tak třeba proto tam dost věcí nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
29.11.21 13:19

@adamcoka Aha 8o mě to žádnou hlášku nevyhodilo, jen tam bylo prostě prázdno a to mě vyděsilo :oops: :lol: Tak snad se to přesune vše, čert vem poplatky a pitomosti, i když tedy nějaké ty dopravní štítky apod, to pro mě bylo jak španělská vesnice, když jsem to četla :D ale při představě, že přesouvám všechny své nabídky a hlavně haldu oblíbených předmětů… no to se mi dělalo až fyzicky zle :lol: Děkuji za reakci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
29.11.21 13:23

Snad se to přesune.
Ono ta věta mi vyskočila, když jsem se teď snažila otevřít tu starou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
29.11.21 13:38

@adamcoka No doufám, že se to fakt všechno přesune… nechápu, proč to zase „vylepšovali“, evidentně na tom někdo nevydělával tak, jak si představoval, tak to teď potřebují „zpoplatnit“. Asi jsem měla štěstí, ale já třeba na vinted na žádné podvodníky nikdy nenarazila - jednou mi jedna paní poslala asi 20ks body a 13 z nich bylo jiné velikosti :D ale „uvedené“ velikosti, tak jsem pobrala, že je nahrávala ve velikostech, co její dítko nosilo a protože to bylo fakt za málo peněz, tak jsem to neřešila nikdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10243
29.11.21 13:45

Budu ti držet palce, at se to srovná. Mám tam několik stovek věcí. Jestli se to nepřevede, tak na to peču. Dohromady to zpátky nedám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1143
29.11.21 13:47

Taky jsem na vinted nikdy neměla problém. Nechápu proč není něco, co funguje. Jediné co mi tam chybělo bylo hledání podle lokality, doufám, že to v nové verzi bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
29.11.21 13:48

@tulipán Já mám nabídek sice jen cca 60, ale oblíbených mám určitě 500+ :D a 200 100% kladných hodnocení, to by mě fakt naštvalo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
29.11.21 13:49

@K92 Mě zase chybělo vyhledání u určitého prodejce, zkrátka kategorie u každého, bez nutnosti psaní toho „kodu“ do vyhledávací kolonky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6210
29.11.21 14:00

Já na to klikla dneska a myslela jsem, že mě omyje. Ztratila jsem došlou poštu - mám odeslat balíček. A jak ty nemám své nabídky a mých více jak 400 kladných honocení :,( a hlavně jsem nenašla žádný kontakt/podporu kam napsat. Ještě že mobilní aplikace zůstala postaru, asi jen zatím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20434
29.11.21 14:02

Tak já tedy vše hledám v old.vinted.cz, tam mám vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
29.11.21 14:05

@kve-tinka když člověk zadá ručně old.vinted.cz - dostaneš se na starou platformu. A přesně - hledala jsem kontakt nebo něco… kontaktní formulář je francouzsky :D a firma, co Vinted „vlastní“ má sídlo v Litvě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6210
29.11.21 14:16

@LaVoisin teď si čtu o tom poplatku, co má nás jako chránit, 18kč, plus 5% ceny… to nechci :mrgreen: a co čtu stará verze skončí 10. ledna… ať kopnou do vrtule a přetáhnou mé věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
29.11.21 14:18

@kve-tinka taky to nechápu, jakživ jsem neměla na vinted s nikým problém. Plus si myslím, že kdyby mi náhodou někdo neposlal něco, co stojí 20kč plus zásilkovna, tak mě to nezničí a šlo toho člověka nahlásit, zablokovali ho a bylo. Taky nerozumím tomu na co je toto dobré. A jako že se něco ztratí při přepravě? Za to zodpovídal přepravce, tak o co jde? Navíc mě zásilkovna přijde spolehlivá - proto taky posílám přes ni a ne přes českou poštu, která co neztratí, to doručí až za měsíc :D
Já se přetentila na tu novou platformu právě kvůli tomu, že jsem nechtěla čekat až na to hraniční datum, holt když už tak už a rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10243
29.11.21 15:39

Tak já na nic neklikla a stejně se do účtu nedostanu, dokud nepotvrdím nové podmínky. Takle jsem si to nepředstavovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat