Vinted zmena obchodnich podminek

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
K82
1933
29.11.21 12:07

Vinted zmena obchodnich podminek

Pekny den vsem,
Dnes mi prisly nove obchodni podminky od Vinted a bez jejich stvrzeni se ke svemu staremu uctu jiz nedostanu. Chtela jsem se zeptat, zda nekdo jiz resite podobnou situaci a jaky je vas nazor ne jejich novou obchodni politiku.Diky,K

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28204
29.11.21 12:09

A jaký je problém? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
29.11.21 12:13

Dobrý den, také jsem z toho byla ráno zmatená. K rozjednaným obchodům jsem se dostala přes maily, které mi od Vintedu chodí. Jinak jsem musela přestoupit na ten nový účet a s ním teda přešla i hodnocení a nabídka. Ale zatím moc nechápu, jak bude fungovat ta jejich zásilkovna za 20,– + 5% z prodeje věci? Přemýšlím zda částka za zásilkovnu bude opravdu taková nebo + ještě 69,–?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
29.11.21 12:14

@K82 tak si je přečti a v čem tam je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
29.11.21 12:18

@pikola @Cenarius
Dotaz smerovala na ty, co se jich to tyka a vedi o cem pisu, ale i tak dekuji za odpovedi. Precetla jsem je cele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
29.11.21 12:20
@lemyk píše:
Dobrý den, také jsem z toho byla ráno zmatená. K rozjednaným obchodům jsem se dostala přes maily, které mi od Vintedu chodí. Jinak jsem musela přestoupit na ten nový účet a s ním teda přešla i hodnocení a nabídka. Ale zatím moc nechápu, jak bude fungovat ta jejich zásilkovna za 20,– + 5% z prodeje věci? Přemýšlím zda částka za zásilkovnu bude opravdu taková nebo + ještě 69,–?

Ahoj, diky za reakci. No ja se prave obavam, ze to bude 18kc+5%+ zasilkovna. A v tech podminkach to neni jasne popsane, takze se mi uplne nechce potvrdit neco, cemu nerozumim. Pisou o kontaktnim formulari, ale na ten se dostanu jen ue sveho uctu, na ktery ted nemuzu. A jiny kontakt jsem nedohledala. Az budes mit cas a chut, podivas se, prosim, jestli to je po prihlaseni k „novemu“ uctu jasnejsi? Dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
29.11.21 12:22
@pikola píše:
A jaký je problém? :nevim:
@Cenarius
Vinted nove zpoplatnilo nakup veci, jako jakousi „ochranu“ a zavedlo vyuzivani elektronicke penezenky (take neni z podminek zrejme, zda povinne nebo volitelne) a pokud jim to neodsouhlasis, nedostanes se.ke.svenu staremu uctu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
29.11.21 12:23
@K82 píše:
@pikola @Cenarius
Dotaz smerovala na ty, co se jich to tyka a vedi o cem pisu, ale i tak dekuji za odpovedi. Precetla jsem je cele.

No většina dotazů co tu je, tak je styl „ani jsem to neviděla a ostatní to za mě přečtěte a vysvetlete mi to“. Tak proto je jednodušší se prvně zeptat, jestli dotyčný vůbec ví o čem bude řeč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
29.11.21 12:25
@Cenarius píše:
No většina dotazů co tu je, tak je styl „ani jsem to neviděla a ostatní to za mě přečtěte a vysvetlete mi to“. Tak proto je jednodušší se prvně zeptat, jestli dotyčný vůbec ví o čem bude řeč.

Omlouvam se, pisu v tram, tak jsem rychleji psala, nez myslela. Problem popsan vyse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
29.11.21 12:31

@K82 podle mě je povinná pro prodejce, aspoň z informací u nich na webu.

https://www.vinted.cz/help/465

https://www.vinted.cz/safety

Ten poplatek co tu řešíte, se vůbec netýká dopravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
29.11.21 12:34

Taky jsem zatím nepřešla do nové aplikace, nějak se mi tam nechce.. :roll: :zed:
Už jsem i četla příspěvky o tom, jak se smazalo celé hodnocení, obchodní komunikace s jinými uživateli a kdesi cosi.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
29.11.21 12:34

Díky tomuto novému zavedenému poplatku s Vinted končím. Obejdu se i bez toho. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
29.11.21 12:38

No, nevím. Myslím, že to povinné nebude. Je to zřejmě jen pro kupující, kteří chtějí mít jistotu, že nepřijdou o peníze. Takže zřejmě 69,– + 18,– a 5% jakože jistota, že peníze ještě uvidíš. Uvidíme s prvním obchodem, jak to bude fungovat. Každopádně bez potvrzení přechodu na nový Vinted to nepůjde, pokud chce člověk prodávat. Njn :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
29.11.21 12:42

Oni chvíli předtím, než to zavedli, posílali vysvětlující mail. Bohužel jsem mu nevěnovala pozornost a teď ho nemohu dohledat :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19626
29.11.21 12:43

Funguje to už v jinych statech, byla jen otazka casu kdy to dojdesem. bud budeš platit nebo si to vyřešíte v sz spolu, ale vinted pak nenese zadnou zodpovednost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat