Reklama

Nuda a stereotyp v nové práci PO 2 DNECH!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:51
Nuda a stereotyp v nové práci PO 2 DNECH!

Ahoj holky, potřebuju se poradit a taky vykecat. Opravdu už nevím co se sebou. Začínám práci nesnášet čím dál tím víc. Ted jsem nastoupila do nové práce, jsem tam DVA DNY a už mě to nudí a přijde mi to stereotypní. Bohužel jde o práci v podstatě zadávaní objednávek do interního systému, takže celý den klikání na PC, pořád to samé. Věděla jsem přibližně o co jde z pohovoru, ale samozřejmě dokud to člověk neuvidí a nezažije tak prostě neví. Odpočítávám vždycky minuty, čas neutíká, bolí mě z toho koukání celý den do PC hlava a oči. Opravdu nevím co se sebou. Jako skončit kvůli nudě? Co když to někde bude ještě horší. Absolutně si nedokážu představit dělat to dlouhodobě, mám dojem, že to je tak maximálně práce na půl roku a pak jít zase o dům dál, ale má to smysl? Pozitivum je, že to mám blízko domu a je tam klouzavá pracovní doba. Ta je sice hlídaná na minuty docházkovým systémem, ale co by člověk v dnešní době chtěl co. Jsem už vyčerpaná, nechci zase lítat po pohovorech, ach jo. Prosím anonym, info o práci.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 13.09.18 19:05

Ahoj, kolikata je to tva prace a co jsi delala predtim. Nikde to neni dokonale, zkus si predstavit, ze ja v praci stojim 8 hodin, vztavam ve 4 rano, buzerace od vedeni a nesnesitelne normy ktere musim plnit, jinak si nevydelam. Popremyslej jaka prace by te bavila treba ale uvedom si, ze nikde to nebude dokonale.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:05

Určitě by se našla práce, kde stereotyp není.
Ale našla by se i práce, kde je jak stereotyp, likvidační pracovní doba i náplň.
Jako mám já, za to, co máš ty, bych klidně asi i zaplatila.
Když člověk zažívá něco fakt nepříjemného, váží si o toho, co máš ty.
Ale chápu tě, teď záleží, zda máš představu, co by pro tebe stereotyp nebylo a zda máš vzdělání a vlastnosti na to, abys to mohla dělat.
Anonym kvůli mojí práci

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 13.09.18 19:08

zkus vydržet já chtěla z nové práce zdrhnout po pár dnech ještě po pár měsících jsem měla tendence zdrhnout ted jsem v práci rok a půl a práce mě baví a nechtěla bych žadnou jinou jsem spokojená tam kde jsem. :) Zkus tomu dát čas

Adrasteia
Závislačka 2656 příspěvků 13.09.18 19:11

To máš těžké, všude chleba o dvou kůrkách. Já mám naopak velmi kreativní práci, ale často je to taky záhul - člověk musí podávat dobrý výkon, musí mít nápady, musí řešit různé nenadálé situace, musíš sršet energií. Často jsem docela vyčerpaná a občas sním o tom, dát si alespoň pár týdnů stereotypní práce, kde si sednu, budu něco klikat nebo montovat, ale hlavně - nebudu muset nic vymýšlet a vypnu hlavu. :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 13.09.18 19:12

Já jsem vždy zažívala v práci velkej fofr, buzeraci a nestíhání. Jak já ti zavidím! Zlatá nuda!To je furt lepší než stres, přesčasy a tak dále…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:14

já si právě uvědomuju, že lidi to mají daaaaaaleko horší. Byla jsem na brigádě ve fabrice a stačilo mi to na měsíc a měla jsem dost. Mám VŠ, předtím jsem dělala v marketingu v jedný agentuře prostě. Asi jsem si to představovala trochu jinak. Opravdu nevím no, jako dám tomu čas, ale děsí mě to, že prostě až seto vše dokonale naučím, tka mě to za měsíc omrzí a bude to konečná. Já mám ráda svým způsobem stereotyp, mám ráda, když vím co se bude v práci dít, ale zase stereotyp kdy se klika pořád na stejný ikony to nevím teda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:17
@Božislava píše:
Já jsem vždy zažívala v práci velkej fofr, buzeraci a nestíhání. Jak já ti zavidím! Zlatá nuda!To je furt lepší než stres, přesčasy a tak dále…

já vím samozřejmě,v po­ředchozí práci jsem měla i přesto větší klídek, že jsem se zabavila na netu, mě nevadí ta nuda. Paradoxně tam JE co dělat, ale je to stereotypní což mě nudí. Nevím, jeslti to vysvětluju správně, asi moc ne :D. Právě tam mám dojem, že si vlastně neodprdu ptz furt někdo čumí (je to open office, takže děs) ale zároveň mě to furt stejný klikání nudí

Božislava
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 13.09.18 19:18
@Anonymní píše:
já si právě uvědomuju, že lidi to mají daaaaaaleko horší. Byla jsem na brigádě ve fabrice a stačilo mi to na měsíc a měla jsem dost. Mám VŠ, předtím jsem dělala v marketingu v jedný agentuře prostě. Asi jsem si to představovala trochu jinak. Opravdu nevím no, jako dám tomu čas, ale děsí mě to, že prostě až seto vše dokonale naučím, tka mě to za měsíc omrzí a bude to konečná. Já mám ráda svým způsobem stereotyp, mám ráda, když vím co se bude v práci dít, ale zase stereotyp kdy se klika pořád na stejný ikony to nevím teda.

Oni mě na vysokou nevzali. Ale za komančů bylo vysokých škol míň a byli přísnější a navíc-tenkrát počítače byli snad jenom v JZD Slušovice. Kdybych byla mládá-nejradši bych byla u počítače

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:18

Trošku tě podpořím. Já ti zase dá se říct trochu závidím. Pracuji jako projektový manažer, práce je to náročnější, někdy stresující, myslíš na ni prostě pořád. Kolikrát si říkám, jak to musí být fajn, dělat něco stereotypního a nemít z toho těžkou hlavu. Nikdo neříká, že tam musíš zůstat, prostě se dívej po něčem jiném. Já bych asi takhle hned nekončila, za prvé kvůli penězům a za druhé - budeš na pracáku? :think: Anonym, díky.

blumen
Hvězda diskuse 40256 příspěvků 13.09.18 19:19
@Anonymní píše:
já si právě uvědomuju, že lidi to mají daaaaaaleko horší. Byla jsem na brigádě ve fabrice a stačilo mi to na měsíc a měla jsem dost. Mám VŠ, předtím jsem dělala v marketingu v jedný agentuře prostě. Asi jsem si to představovala trochu jinak. Opravdu nevím no, jako dám tomu čas, ale děsí mě to, že prostě až seto vše dokonale naučím, tka mě to za měsíc omrzí a bude to konečná. Já mám ráda svým způsobem stereotyp, mám ráda, když vím co se bude v práci dít, ale zase stereotyp kdy se klika pořád na stejný ikony to nevím teda.

Taky bych to nedavala. Ale pokud nemas jinou praci, vydrz a zaroven hledej dal :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4700 příspěvků 13.09.18 19:34

Máš přece zkušebku na to, abys hledala dál hned bych výpověď nedávala, když nemáš náhradu. Mě by taková práce taky ničila sedět někde jenom u pc, dělám radši manuálně, s lidma, taky hodně dělá dobrý kolektiv. Spíš zapřemýšlej co bys teda chtěla dělat, jaký obor by tě bavil :think:

Uživatel je onlinekilčo
Povídálka 23 příspěvků 13.09.18 19:41

Sama jsi strůjcem svého štěstí ,takže přestan tady brečet a začni si hledat jiný flek,mám přeci 3 měsíční zkušebku,tak toho využij.I když asi bude problém jak s dostat někam na pohovor,žejo :think: ,no jedině to svést na doktora či nějaké náhlé bolesti…

Vím očem píšeš a taková práce je horší než fyzicky námahavá práce a buzerace od šéfa v jednom.

Helileli
Závislačka 2745 příspěvků 13.09.18 19:41

A co tě to napadlo jít s VŠ dělat práci, co by zvládla cvičená opice? Jsi překvalifikovana, tak se nudíš. Být tebou, tak hledám dál a hlavně bych si ujasnila, co od práce očekáváš, tím nemyslím náplň, ale vlastnosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:16
@kilčo píše:
Sama jsi strůjcem svého štěstí ,takže přestan tady brečet a začni si hledat jiný flek,mám přeci 3 měsíční zkušebku,tak toho využij.I když asi bude problém jak s dostat někam na pohovor,žejo :think: ,no jedině to svést na doktora či nějaké náhlé bolesti…Vím očem píšeš a taková práce je horší než fyzicky námahavá práce a buzerace od šéfa v jednom.

já nebrečím :D spíš mš zajímá, jeslti to tak někdo má taky? jestli nejsem padlá na hlavu, že bych nejradši odešla po dvou dnech. Možná bych měla radši držet pusu a krok a být ráda, že vubecpráci mám

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama