Nuda a stereotyp v nové práci PO 2 DNECH!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:51
Nuda a stereotyp v nové práci PO 2 DNECH!

Ahoj holky, potřebuju se poradit a taky vykecat. Opravdu už nevím co se sebou. Začínám práci nesnášet čím dál tím víc. Ted jsem nastoupila do nové práce, jsem tam DVA DNY a už mě to nudí a přijde mi to stereotypní. Bohužel jde o práci v podstatě zadávaní objednávek do interního systému, takže celý den klikání na PC, pořád to samé. Věděla jsem přibližně o co jde z pohovoru, ale samozřejmě dokud to člověk neuvidí a nezažije tak prostě neví. Odpočítávám vždycky minuty, čas neutíká, bolí mě z toho koukání celý den do PC hlava a oči. Opravdu nevím co se sebou. Jako skončit kvůli nudě? Co když to někde bude ještě horší. Absolutně si nedokážu představit dělat to dlouhodobě, mám dojem, že to je tak maximálně práce na půl roku a pak jít zase o dům dál, ale má to smysl? Pozitivum je, že to mám blízko domu a je tam klouzavá pracovní doba. Ta je sice hlídaná na minuty docházkovým systémem, ale co by člověk v dnešní době chtěl co. Jsem už vyčerpaná, nechci zase lítat po pohovorech, ach jo. Prosím anonym, info o práci.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
 
Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 13.09.18 19:05

Ahoj, kolikata je to tva prace a co jsi delala predtim. Nikde to neni dokonale, zkus si predstavit, ze ja v praci stojim 8 hodin, vztavam ve 4 rano, buzerace od vedeni a nesnesitelne normy ktere musim plnit, jinak si nevydelam. Popremyslej jaka prace by te bavila treba ale uvedom si, ze nikde to nebude dokonale.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:05

Určitě by se našla práce, kde stereotyp není.
Ale našla by se i práce, kde je jak stereotyp, likvidační pracovní doba i náplň.
Jako mám já, za to, co máš ty, bych klidně asi i zaplatila.
Když člověk zažívá něco fakt nepříjemného, váží si o toho, co máš ty.
Ale chápu tě, teď záleží, zda máš představu, co by pro tebe stereotyp nebylo a zda máš vzdělání a vlastnosti na to, abys to mohla dělat.
Anonym kvůli mojí práci

 
smajlik345
Kecalka 469 příspěvků 13.09.18 19:08

zkus vydržet já chtěla z nové práce zdrhnout po pár dnech ještě po pár měsících jsem měla tendence zdrhnout ted jsem v práci rok a půl a práce mě baví a nechtěla bych žadnou jinou jsem spokojená tam kde jsem. :) Zkus tomu dát čas

 
Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 19:11

To máš těžké, všude chleba o dvou kůrkách. Já mám naopak velmi kreativní práci, ale často je to taky záhul - člověk musí podávat dobrý výkon, musí mít nápady, musí řešit různé nenadálé situace, musíš sršet energií. Často jsem docela vyčerpaná a občas sním o tom, dát si alespoň pár týdnů stereotypní práce, kde si sednu, budu něco klikat nebo montovat, ale hlavně - nebudu muset nic vymýšlet a vypnu hlavu. :nevim:

 
Božislava
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 13.09.18 19:12

Já jsem vždy zažívala v práci velkej fofr, buzeraci a nestíhání. Jak já ti zavidím! Zlatá nuda!To je furt lepší než stres, přesčasy a tak dále…

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:14

já si právě uvědomuju, že lidi to mají daaaaaaleko horší. Byla jsem na brigádě ve fabrice a stačilo mi to na měsíc a měla jsem dost. Mám VŠ, předtím jsem dělala v marketingu v jedný agentuře prostě. Asi jsem si to představovala trochu jinak. Opravdu nevím no, jako dám tomu čas, ale děsí mě to, že prostě až seto vše dokonale naučím, tka mě to za měsíc omrzí a bude to konečná. Já mám ráda svým způsobem stereotyp, mám ráda, když vím co se bude v práci dít, ale zase stereotyp kdy se klika pořád na stejný ikony to nevím teda.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:17
@Božislava píše:
Já jsem vždy zažívala v práci velkej fofr, buzeraci a nestíhání. Jak já ti zavidím! Zlatá nuda!To je furt lepší než stres, přesčasy a tak dále…

já vím samozřejmě,v po­ředchozí práci jsem měla i přesto větší klídek, že jsem se zabavila na netu, mě nevadí ta nuda. Paradoxně tam JE co dělat, ale je to stereotypní což mě nudí. Nevím, jeslti to vysvětluju správně, asi moc ne :D. Právě tam mám dojem, že si vlastně neodprdu ptz furt někdo čumí (je to open office, takže děs) ale zároveň mě to furt stejný klikání nudí

 
Božislava
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 13.09.18 19:18
@Anonymní píše:
já si právě uvědomuju, že lidi to mají daaaaaaleko horší. Byla jsem na brigádě ve fabrice a stačilo mi to na měsíc a měla jsem dost. Mám VŠ, předtím jsem dělala v marketingu v jedný agentuře prostě. Asi jsem si to představovala trochu jinak. Opravdu nevím no, jako dám tomu čas, ale děsí mě to, že prostě až seto vše dokonale naučím, tka mě to za měsíc omrzí a bude to konečná. Já mám ráda svým způsobem stereotyp, mám ráda, když vím co se bude v práci dít, ale zase stereotyp kdy se klika pořád na stejný ikony to nevím teda.

Oni mě na vysokou nevzali. Ale za komančů bylo vysokých škol míň a byli přísnější a navíc-tenkrát počítače byli snad jenom v JZD Slušovice. Kdybych byla mládá-nejradši bych byla u počítače

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:18

Trošku tě podpořím. Já ti zase dá se říct trochu závidím. Pracuji jako projektový manažer, práce je to náročnější, někdy stresující, myslíš na ni prostě pořád. Kolikrát si říkám, jak to musí být fajn, dělat něco stereotypního a nemít z toho těžkou hlavu. Nikdo neříká, že tam musíš zůstat, prostě se dívej po něčem jiném. Já bych asi takhle hned nekončila, za prvé kvůli penězům a za druhé - budeš na pracáku? :think: Anonym, díky.

 
blumen
Hvězda diskuse 41943 příspěvků 13.09.18 19:19
@Anonymní píše:
já si právě uvědomuju, že lidi to mají daaaaaaleko horší. Byla jsem na brigádě ve fabrice a stačilo mi to na měsíc a měla jsem dost. Mám VŠ, předtím jsem dělala v marketingu v jedný agentuře prostě. Asi jsem si to představovala trochu jinak. Opravdu nevím no, jako dám tomu čas, ale děsí mě to, že prostě až seto vše dokonale naučím, tka mě to za měsíc omrzí a bude to konečná. Já mám ráda svým způsobem stereotyp, mám ráda, když vím co se bude v práci dít, ale zase stereotyp kdy se klika pořád na stejný ikony to nevím teda.

Taky bych to nedavala. Ale pokud nemas jinou praci, vydrz a zaroven hledej dal :nevim:

 
Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 13.09.18 19:34

Máš přece zkušebku na to, abys hledala dál hned bych výpověď nedávala, když nemáš náhradu. Mě by taková práce taky ničila sedět někde jenom u pc, dělám radši manuálně, s lidma, taky hodně dělá dobrý kolektiv. Spíš zapřemýšlej co bys teda chtěla dělat, jaký obor by tě bavil :think:

 
kilčo
Kecalka 175 příspěvků 13.09.18 19:41

Sama jsi strůjcem svého štěstí ,takže přestan tady brečet a začni si hledat jiný flek,mám přeci 3 měsíční zkušebku,tak toho využij.I když asi bude problém jak s dostat někam na pohovor,žejo :think: ,no jedině to svést na doktora či nějaké náhlé bolesti…

Vím očem píšeš a taková práce je horší než fyzicky námahavá práce a buzerace od šéfa v jednom.

 
Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 13.09.18 19:41

A co tě to napadlo jít s VŠ dělat práci, co by zvládla cvičená opice? Jsi překvalifikovana, tak se nudíš. Být tebou, tak hledám dál a hlavně bych si ujasnila, co od práce očekáváš, tím nemyslím náplň, ale vlastnosti.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:16
@kilčo píše:
Sama jsi strůjcem svého štěstí ,takže přestan tady brečet a začni si hledat jiný flek,mám přeci 3 měsíční zkušebku,tak toho využij.I když asi bude problém jak s dostat někam na pohovor,žejo :think: ,no jedině to svést na doktora či nějaké náhlé bolesti…Vím očem píšeš a taková práce je horší než fyzicky námahavá práce a buzerace od šéfa v jednom.

já nebrečím :D spíš mš zajímá, jeslti to tak někdo má taky? jestli nejsem padlá na hlavu, že bych nejradši odešla po dvou dnech. Možná bych měla radši držet pusu a krok a být ráda, že vubecpráci mám

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Úsporná variace na svatomartinské menu. Hustá polévka i kuře jako husa

Svatý Martin se k nám sice chystá spíš na bílém bicyklu než na koni, ale... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >