O2 dotaz o nezaplacení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnetN01
Povídálka 18 příspěvků 04.03.18 21:18
O2 dotaz o nezaplacení

Ahoj, mám dotaz. Už druhým rokem jsem u o2, mam tarif na 1200kč (kde toho taky moc neni..) ale kazdy mesic prijde minimalne jednou tolik, i když jsem byla cely mesic mimo cr a měla jsem přehozenou simku, stejne mi přišlo více!! Ale pozor, ted mi přišlo 2× po sobě vyuctovani za 6,5 tisice/mesic.. ano priznam se, bylo tam spoustu obnoveni internetu, ale ne za tolik tisic proboha!! Hadat se je s nima zbytecne, vždy to nejak obkecaji a chybu neuznaji, odstoupení od smlouvy samozrejme za poplatek uz budu resit.ale muj dotaz zni, co udelaji v pripade ze to clovek nezaplatí? Nastanou penale? Odpojí vas? Nebo dokonce poslou exekutory? Jak to bývá v tehle situaci?

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 6252 příspěvků 04.03.18 21:24

Nejdřív odpojí odchozí hovory a sms, potom příchozí hovory a sms, mezitím naskáčou zpoplatněné upomínky a penále, následně nějaká vymáhací agentura a za nějaký ten rok exekutoři.

Snaž se s nimi domluvit na splátkách a ukonči to.

Celé se mi to nějak nezdá, že jsi to nechala dojít tak daleko, nechápu to, ale soudit nebudu. :mavam:

Hodně štěstí. :kytka: :andel:

AnetN01
Povídálka 18 příspěvků 04.03.18 21:38

@Klopotkova Koukala jsem a vyuctovani mi ukazuje 17× obnoveni internetu za 250kč (2Gb) ale to mi prijde jako hloupost.. schválně ještě kouknu co tam je za dobu kdy jsem byla mimo ČR

arinecka
Závislačka 4308 příspěvků 04.03.18 21:38

@AnetN01 Být tebou tak to zaplatím a pak řeším, stejně bys to ve finále zaplatit musela tak ať ti tam neskáče zbytečně penále, poplatky za upomínky, vymahačské firmy a exekutory.

rozand
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 04.03.18 21:55

Nechápu tarif za 1200 jako takový, co to všechno obsahuje? A kolik internetu, že je potřeba za něj platit ještě navíc?

prekvapenana2
Kecalka 192 příspěvků 04.03.18 21:57

No tak ono to možné je… Jednoduché řešení, vypni si obnovu dat… Případně si nech nastavit stoplimit

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 04.03.18 22:00

Já jsem u T-Mobile, a tam jsem nesrovnalosti řešila tak, že jsem na pobočce podala „reklamaci“ - spíš jen, že jsem tam byla a že s částkou nesouhlasím. bylo mi doporučeno to zaplatit a v příštím vyúčtu mi to odečetli.

radkka
Neúnavná pisatelka 19956 příspěvků 05.03.18 08:59

Nechápu tarif, za ty peníze (spíš za míň) je běžně tarif neomezený.

Jinak O2 tohle občas dělá, sama jsem tam přišla s tím, že mi účtují nějak podivně, ani jsem se nemusela moc hádat a nic dokazovat a nejednou bylo po problému… to samé moje babička a x přátel. Ale už je to nějaký rok zpátky, myslela jsem, že toho už nechali :mrgreen:

Chytrak
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 06.03.18 13:04

@AnetN01 no O2 je bohuzel problematicka, sam jsem s nimi nekolikrat resil situaci, kdy jsem jednal dle jejich instrukci a vysledek byl zcela jiny nez tvrdili ze bude. Tak pote jsem spolupraci s nimi pro nespokojenost ukoncil.
Jinak bohuzel ano, zaplatit to musis a az pak to muzes rozporovat, reklamovat event. soudit se pokud nechces, aby to oni predali vymahacum/exe­kutorum.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Dalibor Janda: V ČT panují závistivé vztahy. Nezajímá je česká tvorba!

Zdá se, že Dalibor Janda je dalším z řady umělců, kterým začala vadit Česká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama