Oba rodiče z kritické infrastruktury

1462
3.4.21 08:44

Oba rodiče z kritické infrastruktury

Nevíte prosím, zda musí být oba rodiče z kritické infrastruktury, aby dítě mohlo do školního zařízení nebo stačí jeden z krit. infrastruktury? Nikde jsem nedohledala podmínky umístění.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74217
3.4.21 08:49

Stačí jeden. Máme ve skupině děti, kdy pouze jeden rodič spadá do IZS.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20840
3.4.21 08:50

Podle mě stačí jeden. Manželovi nadřízený zamítl OČR právě proto, že má možnost dát dítě do školy pro IZS.
Zkusila bych zavolat přímo do té školy, ale řekla bych, že to bude OK.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3998
3.4.21 08:57

Stačí jeden, potvrzovala jsem kolegyním.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
3.4.21 09:12

Je taky otázka, jestli ty školy poběží dál, zatím jsem to neslyšela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
3.4.21 09:24
@vokishka píše:
Je taky otázka, jestli ty školy poběží dál, zatím jsem to neslyšela.

Možná zůstanou pouze při nemocnicích v městě. A posílí si personál, ať jim to vychází. Ale je otázka, kdo bude dovážet děti?
My máme opakovaně skupinu pro IZS a jsme 10 km od města. Takže sbíráme vesnické děti v okolí.
Hlavně to nebude personálně vycházet, až se vrátí děti a budou normální družiny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
3.4.21 09:29
@Kelsey píše:
Možná zůstanou pouze při nemocnicích v městě. A posílí si personál, ať jim to vychází. Ale je otázka, kdo bude dovážet děti?
My máme opakovaně skupinu pro IZS a jsme 10 km od města. Takže sbíráme vesnické děti v okolí.
Hlavně to nebude personálně vycházet, až se vrátí děti a budou normální družiny.

Právě a hlavně se o nich nějak nemluví. Je otázka, jestli nad tím vůbec uvažovali, že někoho napadlo, že je třeba to řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
3.4.21 09:33
@vokishka píše:
Právě a hlavně se o nich nějak nemluví. Je otázka, jestli nad tím vůbec uvažovali, že někoho napadlo, že je třeba to řešit.

Mi příjde, že občas neuvažují vůbec, že mají šedé zóny 8).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
3.4.21 10:16

@llida stačí jeden, ex je u PČR a nárok byl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1462
3.4.21 10:40

Dekuji vsem za odpovedi, me tak ani nejde o skolu ale skolku, coz taky tak nejak vyhlasili, otazka co bude platit nakonec… dekuji a hezky den vsem!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin