Jaké jsou objednací doby u zubařů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mystiq
Kecalka 134 příspěvků 02.01.18 15:09
Objednací doby u zubaře

Přeji hezké odpoledne. Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou objednací doby u Vašich zubařů? Dnes jsem se objednávala kvůli plombování odhalených krčků a i přes bolestivost (bolí mě to každý den), mám termín na 3.5. Také čekáte tak dlouho? A nevíte, jestli bych mohla navštívit jiného zubaře (u kterého jsem byla registrovaná před aktuální zubařkou), aby mi udělal ty výplně dříve (samozřejmě bych celý zákrok hradila)? Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 02.01.18 15:13

Většinou tak týden, max.14 dní, čekat 4 měsíce by se mi teda nechtělo, zvlášť, když to bolí. Když si zákrok zaplatíš u jiného zubaře, tak v tom problém nevidím, proč by to nemělo jít.

Janinka07
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 02.01.18 15:14

Cca mesic, pokud mě něco bolí, vezme mě hned.

Heivka
Závislačka 3256 příspěvků 02.01.18 15:26

U bolestivých stavů maximálně do druhého dne, jinak na neakutní stavy klidně 3-4 měsíce.

Hadumi
Extra třída :D 13574 příspěvků 02.01.18 15:53

5 měsíců, když je to akutka, tak přijít ráno a vyčkat si, zda někdo odpadne.

evušák
Stálice 57 příspěvků 02.01.18 16:28

U meho zubare je objednaci doba taky tak 4 mesice… v akutnim pripade se to resi tak, ze zavolaji hned, jakmile jim nekdo vypadne…

-Evka-
Závislačka 3731 příspěvků 02.01.18 16:44

Dříve jsme měli čekací dobu na ošetření i těch 4-5 měsíců. Nyní je to lepší.

Nicméně někdy v čekárně slyším (z jiné ordinace) právě ty 4-5 měsíců s tím, že pokud je to akutní, tak zavolají, když se uvolní místo.

Malaga
Generální žvanilka 24889 příspěvků 02.01.18 16:47

Pokud budeš samoplátce a najdeš volného lékaře, tak se můžeš nechat dát ošetřit jinde

dana.dv
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 02.01.18 17:32

Akutní případy bere hned, preventivní prohlídka cca 3měs předem objednání.

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 02.01.18 17:40

4 měsíce, pokud to není akutní. Musím se přiznat, že mě to občas odradí od preventivní prohlídky :oops: Nedokážu si to naplánovat takhle dopředu.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.01.18 19:46

@mystiq bolestivý případ - 2 dny, při uvolnění termínu ihned, nebolestivý měsíc, to jen na kontrolu, takže v pohodě.. jinak soukromá ordinace..

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 09:44

V rijnu mi zubarka zjistila kaz na prednim zubu a objednala me na unor (!), ze ma plnou cekarnu a na bilou plombu potrebuje vic casu. Tento tyden jsem tam mela jit, ale volala sestricka, ze je doktorka nemocna a ze me objednava na cerven a ze to driv nejde…? Jsem fakt rozcilena, ze s tim mam chodit jeste tak dlouho! :cert: Je tohle normalni? Jak dlouho cekate u svych zubaru, nez vam zpravi kaz? Mam chut hledat jinyho zubare :cert:

Blankaspl
Kecalka 222 příspěvků 21.02.18 09:47

Pokud zjistí kaz při preventivní prohlídce, plombuje ihned. A je jedno jakou plombu. Jinak když zavolám, tak do 3 dnů jsem na křesle…

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 21.02.18 09:50

Preventivní objednává cca 14 dní a pokud kaz tak do dvou tří dnů když se to dá vydržet, pokud to fakt nejde vydržet vezme ten den, jen si člověk počká až vyšetří čas

lisma
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 21.02.18 09:53

U nás (Praha) sú to 3-4 týždne, podľa poslednej skúsenosti. Takéto dlhé čakanie je na hlavu. Však to je 3/4 roku, u kazu až-až… asi by som sa obzerala po inej zubárke.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >