Jaké jsou objednací doby u zubařů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystiq
Kecalka 107 příspěvků 02.01.18 15:09
Objednací doby u zubaře

Přeji hezké odpoledne. Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou objednací doby u Vašich zubařů? Dnes jsem se objednávala kvůli plombování odhalených krčků a i přes bolestivost (bolí mě to každý den), mám termín na 3.5. Také čekáte tak dlouho? A nevíte, jestli bych mohla navštívit jiného zubaře (u kterého jsem byla registrovaná před aktuální zubařkou), aby mi udělal ty výplně dříve (samozřejmě bych celý zákrok hradila)? Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 02.01.18 15:13

Většinou tak týden, max.14 dní, čekat 4 měsíce by se mi teda nechtělo, zvlášť, když to bolí. Když si zákrok zaplatíš u jiného zubaře, tak v tom problém nevidím, proč by to nemělo jít.

Janinka07
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 02.01.18 15:14

Cca mesic, pokud mě něco bolí, vezme mě hned.

Heivka
Závislačka 2899 příspěvků 02.01.18 15:26

U bolestivých stavů maximálně do druhého dne, jinak na neakutní stavy klidně 3-4 měsíce.

Hadumi
Extra třída :D 13176 příspěvků 02.01.18 15:53

5 měsíců, když je to akutka, tak přijít ráno a vyčkat si, zda někdo odpadne.

evušák
Povídálka 48 příspěvků 02.01.18 16:28

U meho zubare je objednaci doba taky tak 4 mesice… v akutnim pripade se to resi tak, ze zavolaji hned, jakmile jim nekdo vypadne…

-Evka-
Závislačka 3588 příspěvků 02.01.18 16:44

Dříve jsme měli čekací dobu na ošetření i těch 4-5 měsíců. Nyní je to lepší.

Nicméně někdy v čekárně slyším (z jiné ordinace) právě ty 4-5 měsíců s tím, že pokud je to akutní, tak zavolají, když se uvolní místo.

Malaga
Generální žvanilka 23731 příspěvků 02.01.18 16:47

Pokud budeš samoplátce a najdeš volného lékaře, tak se můžeš nechat dát ošetřit jinde

Uživatel je onlinedana.dv
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 02.01.18 17:32

Akutní případy bere hned, preventivní prohlídka cca 3měs předem objednání.

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 02.01.18 17:40

4 měsíce, pokud to není akutní. Musím se přiznat, že mě to občas odradí od preventivní prohlídky :oops: Nedokážu si to naplánovat takhle dopředu.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 02.01.18 19:46

@mystiq bolestivý případ - 2 dny, při uvolnění termínu ihned, nebolestivý měsíc, to jen na kontrolu, takže v pohodě.. jinak soukromá ordinace..

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 09:44

V rijnu mi zubarka zjistila kaz na prednim zubu a objednala me na unor (!), ze ma plnou cekarnu a na bilou plombu potrebuje vic casu. Tento tyden jsem tam mela jit, ale volala sestricka, ze je doktorka nemocna a ze me objednava na cerven a ze to driv nejde…? Jsem fakt rozcilena, ze s tim mam chodit jeste tak dlouho! :cert: Je tohle normalni? Jak dlouho cekate u svych zubaru, nez vam zpravi kaz? Mam chut hledat jinyho zubare :cert:

Blankaspl
Kecalka 201 příspěvků 21.02.18 09:47

Pokud zjistí kaz při preventivní prohlídce, plombuje ihned. A je jedno jakou plombu. Jinak když zavolám, tak do 3 dnů jsem na křesle…

ka2ka
Extra třída :D 12514 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 09:50

Preventivní objednává cca 14 dní a pokud kaz tak do dvou tří dnů když se to dá vydržet, pokud to fakt nejde vydržet vezme ten den, jen si člověk počká až vyšetří čas

lisma
Závislačka 3256 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 09:53

U nás (Praha) sú to 3-4 týždne, podľa poslednej skúsenosti. Takéto dlhé čakanie je na hlavu. Však to je 3/4 roku, u kazu až-až… asi by som sa obzerala po inej zubárke.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama