Oblečení Lupilu

309
16.6.15 12:19

Oblečení Lupilu

Zdravím všechny,
líbí se Vám oblečení značky Lupilu, které prodávají v Lidlu? Chtěli byste, aby bylo k dostání nejenom v Lidlu, abyste nemuseli ráno brzy vstávat, protože odpoledne už vetšinou není k dostání?
Napište mi své názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.6.15 12:24

Já vždy koupim v lidlu, co potřebuji. velikost vždy maji tu, co potřebují. Nemám problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985
16.6.15 12:25

@Hanka.225 Ano, chtěla, pokud bude za stejné ceny jako tam… to je průzkum pro e-shop?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
16.6.15 12:27

Urcite bych chtela mit moznost koupit kdykoliv a ne v sedm rano dat ruce na bradavky a klusat do Lidlu :) Lupilu he super!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38874
16.6.15 12:28

Ne i odpoledne většinou seženu, co potřebuju. Takže tady nepotřebuju žádnýho prostředníka, který to ráno vykoupí a pak dráž prodá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
16.6.15 12:29
@Hanka.225 píše:
Zdravím všechny,
líbí se Vám oblečení značky Lupilu, které prodávají v Lidlu? Chtěli byste, aby bylo k dostání nejenom v Lidlu, abyste nemuseli ráno brzy vstávat, protože odpoledne už vetšinou není k dostání?
Napište mi své názory :)

já tam nikdy nejdu cíleně pro toto, ale vždycky mají, co potřebuju :think: a když něco fakt chci, pošlu chlapa (má to vedle práce) :mrgreen: Jinak záleží, zda by to bylo za stejnou cenu, pokud ne, tak nezájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
16.6.15 12:30

Libil by se mi jejich outlet, kam by svezli neprodane nepotravinove veci z akci - obleceni, ale treba i detska odrazedla, kolobezky, hracky… a kde by ty veci prodavali za stejne anebo nizsi ceny - podobne jako ma treba Tchibo ve Fashion Arene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
16.6.15 12:31

@Hanka.225
Koupila bych tyto kalhoty ve vel.36 (S)
Nepodařilo se mi je sehnat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
16.6.15 12:33
@monika215 píše:
Libil by se mi jejich outlet, kam by svezli neprodane nepotravinove veci z akci - obleceni, ale treba i detska odrazedla, kolobezky, hracky… a kde by ty veci prodavali za stejne anebo nizsi ceny - podobne jako ma treba Tchibo ve Fashion Arene
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985

@zvědavá borůvka To jsou ty dřeviny? U nás se minulý týden válel, koukni ti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8147

Jo, ráda si ho koupím i jinak, ale zásadně jen za cenu, která je uvedena v letáku. Nepředstavitelně mě vytáčí všichni, kdo to nakoupí a pak prodávají s přirážkou (viz zimní kombinézy z loňského podzimu, na netu bylo x inzerátů na prodej s cenou minimálně o stovku výš).
Jinak se cíleně cpát do front nechodím, když tam jsem, podívám se, když mají něco vhodného, koupím, když nemají, nehroutím se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
16.6.15 12:36
@j.a.n.i1 píše:
@zvědavá borůvka To jsou ty dřeviny? U nás se minulý týden válel, koukni ti…

Jo, budu moc ráda.
Už hodně lidí bylo kouknout a nikde je neměli.
Já sama jsem byla v několika Lídlech a bohužel taky nic, ani toto pondělí ve vráceném zboží nebyly.
Mají podobné i u Dedry, ale moji velikost mají bohužel vyprodanou.
:,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985
16.6.15 12:39

@zvědavá borůvka Fajn, zítra kouknu, u nás dost často zbývají 36 a 42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 12:39

Nevím tedy, jaký má tahle „anketka“ smysl, pokud nejsi nějaká vrchní provozní Lidlu :lol: ale já bych to uvítala, chodím do práce a večer, i první den akce, je už spousta věcí v tahu.
na druhou stranu, kupovat to přes holky na netu, které si na tom přirazí stovku plus další kilo za poštu, no to bych zase musela trkat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985
16.6.15 12:41
@monika215 píše:
Libil by se mi jejich outlet, kam by svezli neprodane nepotravinove veci z akci - obleceni, ale treba i detska odrazedla, kolobezky, hracky… a kde by ty veci prodavali za stejne anebo nizsi ceny - podobne jako ma treba Tchibo ve Fashion Arene

Mě taky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama