Oblečení pro uprchlíky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36556
26.3.19 13:02
@Keyllah píše:
8o tak to pak nechápu, proč to do nich nehodíš :think: Aha, nějakej problém s nimi máš, ale NEPŘÍČÍ se ti, tak už je to jasný :mrgreen: sorry, ale být přesvědčena o tom, že je něco nebezpečné pro děti, ale s klidným svědomím okolo chodit a nic neudělat, to taky o něčem vypovídá..........

Je to prostě výmluva, aby to pokládala vedle. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makca87
26.3.19 13:04
@Bábrdl píše:
Je to prostě výmluva, aby to pokládala vedle. :nevim:

Jako, že jsem shnilá to tam hodit, když už to tam donesu ? :lol:

  • Citovat
  • Upravit
36556
26.3.19 13:14
@Makca87 píše:
Jako, že jsem shnilá to tam hodit, když už to tam donesu ? :lol:

Já lidem, co pokládají smetí a věci vedle popelnic, do hlavy nevidím :nevim: vždycky si to nějak sami obhájí. :nevim:

Mě to štve. Ale zase chápu, že na vsi se ledacos dělá jinak. Pamatuju si, jak moji příbuzní na chalupě opatrně naznačovali, že fakt už není možné, aby půl vsi využívalo dešťovou kanalizaci jako běžnou kanalizaci, že ten rybníček, do kterého to všechno ústí, fakt smrdí…

A vesnice se obrátila komplet proti nim (dycynky se to tady tak dělalo… taháte sem měšťácké novoty…ještě, že se toho nedožila tvoje babka, že se nad nás vyvyšuješ… však ta tam vypouštěla taky…)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makca87
26.3.19 13:20
@Bábrdl píše:
Já lidem, co pokládají smetí a věci vedle popelnic, do hlavy nevidím :nevim: vždycky si to nějak sami obhájí. :nevim:

Mě to štve. Ale zase chápu, že na vsi se ledacos dělá jinak. Pamatuju si, jak moji příbuzní na chalupě opatrně naznačovali, že fakt už není možné, aby půl vsi využívalo dešťovou kanalizaci jako běžnou kanalizaci, že ten rybníček, do kterého to všechno ústí, fakt smrdí…

A vesnice se obrátila komplet proti nim (dycynky se to tady tak dělalo… taháte sem měšťácké novoty…ještě, že se toho nedožila tvoje babka, že se nad nás vyvyšuješ… však ta tam vypouštěla taky…)
:lol: bez komentáře, toto už je mimo mísu :mrgreen: ! A já smetí hážu do popelnice :palec: !
  • Citovat
  • Upravit
12503
26.3.19 14:25
@Makca87 píše:
A napadlo tě, že to mohl někdo vytahat přímo z toho kontejneru ? :think:

To mohl,ale spíše jen proto,ze kontejner uz byl plny,nesel tedy zavrit a část věci se dala vytahnout ven. Jinak,nikdy jsem nezazila,nevidela,neslysela,ze by se do kontejneru snažili dostat děti. Vzdy jsem videla jak se ve věcech hrabou přímo bezdomovci nebo socialne slabi. To,ze něco polozis vedle kontejneru= neporadek všude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makca87
26.3.19 15:02
@Alladina píše:
To mohl,ale spíše jen proto,ze kontejner uz byl plny,nesel tedy zavrit a část věci se dala vytahnout ven. Jinak,nikdy jsem nezazila,nevidela,neslysela,ze by se do kontejneru snažili dostat děti. Vzdy jsem videla jak se ve věcech hrabou přímo bezdomovci nebo socialne slabi. To,ze něco polozis vedle kontejneru= neporadek všude.

To, že jsi nikdy neviděla 5-6- ti leté děti, jak jedno visí na půl v popelnici a druhé mu jistí nohu, neznamená, že to nedělají. V tu chvíli mi bylo jedno, že jsou to soc. slabé děti ;) . Vyháněla jsem je už 3 x!

  • Citovat
  • Upravit
558
26.3.19 18:25
@Anonymní píše:
Ok, díky. Ale IPodPrd měla na mysli asi to, že pokud budu světová a budu pomáhat více cizincům než našincům, tak se mi to v budoucnu vymstí a zůstanu na ulici. :roll:

Ano, přesně to jsem měla na mysli :palec: Tak proč se ptáš, když odpověď znáš? (ne na ulici, ale závislá na důchodu ;) )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12503
26.3.19 20:30
@Makca87 píše:
To, že jsi nikdy neviděla 5-6- ti leté děti, jak jedno visí na půl v popelnici a druhé mu jistí nohu, neznamená, že to nedělají. V tu chvíli mi bylo jedno, že jsou to soc. slabé děti ;) . Vyháněla jsem je už 3 x!

Ano, já Ti to věřím, žes je viděla, ale já ne. A vím, jak oblečení dané mimo kontejner zcela jistě skončí během jediné noci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Revoluce v medicíně? Japonským vědcům se podařilo odstranit chromozom, který způsobuje Downův syndrom. Zjistěte jak!