Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s obnovenim menstruacniho cyklu po porodu. Stale kojim, malé je 8,5 měsíce a jeste jsem to nedostala. Zacinam byt z toho trochu nesva…jak dlouho to trvalo u vás- pri kojeni? Dekuji za reakce.
Jéé bud rada a uzivej si to bez mensruace
nekdo to dostane hned po sestinedeli a nekdo po dvou letech…nekomu staci kojit na noc a stejne to nedostane a nekdo vynecha kojeni dve tri a uz sup sup..zalezi jestli chces hned otehotnet nebo ne, ale jinak bych za to byla rada..ja to dostala po 11m. Mam kamaradku co po dvou letech..
Já jsem kojila hodně a první menstruace dorazila měsíc před synovými druhými narozeninami. Buď v klidu, podle mě je to úplně normální:)
Při plném kojení ihned po šestinedělí, byla jsem nemile překvapena ![]()
Jakmile jsme začli s příkrmy a plné kojení už nebylo tak plné
takže kol 6 měsíce
Ja plne kojila do pul roku, kojim stale, ms jsem dostala presne na den po komci sestinedeli. Docela smula, tesila jsem se, ze budu mit tak na rok pokoj
vubec to neres, dokud kojis, neresit
S dvema kluky vzdycky po deseti mesicich (kojila jsem 15mesicu), ted ma dcerka 8 mesicu (kojena) a porad nic, huraa. Je tak lehke si na to zvyknout ![]()
Příspěvek upraven 29.09.17 v 18:25
Malému je 9,5 m a jsem ráda že nic. Teď už kojím 2× max 3× denně
Syna jsem nekojila a ms se objevila po 5 měsících od porodu. Každá to máme individuálně, buď v klidu.
@wiana82 pri plnem kojeni po trech mesicich. Moje mamka kojila oba cca 4-5 mesicu a prvni dostala pul roku po skonceni kojeni…