Obnovení menstruačního cyklu po porodu

78
29.9.17 16:49

Obnoveni menstruacniho cyklu po porodu

Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s obnovenim menstruacniho cyklu po porodu. Stale kojim, malé je 8,5 měsíce a jeste jsem to nedostala. Zacinam byt z toho trochu nesva…jak dlouho to trvalo u vás- pri kojeni? Dekuji za reakce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1362
29.9.17 16:51

Jéé bud rada a uzivej si to bez mensruace :) nekdo to dostane hned po sestinedeli a nekdo po dvou letech…nekomu staci kojit na noc a stejne to nedostane a nekdo vynecha kojeni dve tri a uz sup sup..zalezi jestli chces hned otehotnet nebo ne, ale jinak bych za to byla rada..ja to dostala po 11m. Mam kamaradku co po dvou letech..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35957
29.9.17 17:00

Já jí dostala asi až po roce a půl. Kojila jsem dva roky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
29.9.17 17:14

U obou děti po osmi měsících ;) bud rada!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.17 17:22

Já jsem kojila hodně a první menstruace dorazila měsíc před synovými druhými narozeninami. Buď v klidu, podle mě je to úplně normální:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2009
29.9.17 17:26

Při plném kojení ihned po šestinedělí, byla jsem nemile překvapena :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19198
29.9.17 17:28

Dcerce je 8 měsíců a zatím nic. Kojím už jen na uspání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
286
29.9.17 17:50

Jakmile jsme začli s příkrmy a plné kojení už nebylo tak plné :D takže kol 6 měsíce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
519
29.9.17 17:53

Ja plne kojila do pul roku, kojim stale, ms jsem dostala presne na den po komci sestinedeli. Docela smula, tesila jsem se, ze budu mit tak na rok pokoj :) vubec to neres, dokud kojis, neresit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26583
29.9.17 18:24

S dvema kluky vzdycky po deseti mesicich (kojila jsem 15mesicu), ted ma dcerka 8 mesicu (kojena) a porad nic, huraa. Je tak lehke si na to zvyknout :)

Příspěvek upraven 29.09.17 v 18:25

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1434
29.9.17 18:25

Malému je 9,5 m a jsem ráda že nic. Teď už kojím 2× max 3× denně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1827
29.9.17 18:50

Syna jsem nekojila a ms se objevila po 5 měsících od porodu. Každá to máme individuálně, buď v klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14007
29.9.17 19:13

@wiana82 pri plnem kojeni po trech mesicich. Moje mamka kojila oba cca 4-5 mesicu a prvni dostala pul roku po skonceni kojeni…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty