Obtěžuje mě soukromé číslo

24619
15.2.12 12:09

Obtěžuje mě soukromé číslo

Ahojky všem už mi prostě došla trpělivost trvá to už měsíc cca denně at je víkend at je svátek,je jedno kolik je hodin…mi volá soukromé číslo…zvedla jsem to jendou co se ozvalo bych definovala asi jako nahrávka z pásky hlubokým hlasem a snad pozpátky,nebylo rozumnět ani slovo…po pár vteřinách to típlo,nejspíš mi to sežralo i dost peněz protož účet byl nějkaý divný ale podrobný výpis mi nechodí.Od té doby to bude nechám zvonit nebo to přesměruju.Ale jelikžo je to denně a někdy i několikrát,opravdu mě to už obtěžuje.Dá se s tím něco dělta když nevím odkud to vlastně je,z jakého čísla?Jako už mě to orpavdu obtěžuje a nevím co s tím …myslela jsem že to přestane ale bohužel ne je to žu víc jak měsíc a pořád to pokračuje.Nemáte nějakou radu zda s tím jde něco dělat ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26202
15.2.12 12:11

Jako,skryte číslo, nebo to číslo vidíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
15.2.12 12:11

zavolej svému operátorovi aby ti to číslo zablokoval..jako že už se ti nedovolá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29365
15.2.12 12:12
Crystal87 píše:
Ahojky všem už mi prostě došla trpělivost trvá to už měsíc cca denně at je víkend at je svátek,je jedno kolik je hodin…mi volá soukromé číslo…zvedla jsem to jendou co se ozvalo bych definovala asi jako nahrávka z pásky hlubokým hlasem a snad pozpátky,nebylo rozumnět ani slovo…po pár vteřinách to típlo,nejspíš mi to sežralo i dost peněz protož účet byl nějkaý divný ale podrobný výpis mi nechodí.Od té doby to bude nechám zvonit nebo to přesměruju.Ale jelikžo je to denně a někdy i několikrát,opravdu mě to už obtěžuje.Dá se s tím něco dělta když nevím odkud to vlastně je,z jakého čísla?Jako už mě to orpavdu obtěžuje a nevím co s tím …myslela jsem že to přestane ale bohužel ne je to žu víc jak měsíc a pořád to pokračuje.Nemáte nějakou radu zda s tím jde něco dělat ?

Zkus si zadat to číslo do google, někdy najdeš odkazy na stejné zkušenosti… můžou to být různé firmy, prodejci, nabídky atd… mně tak volali ohledně nějaké nabídky už nevím čeho přesně na základě vyplněného telefonu u návratky od toho balíčku se vzorečky, co dávali v porodnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2895
15.2.12 12:13

To číslo se dá bloknout přes operátora. Prostě zavolej na svojí linku (nevím, co máš za operátora) a řekni mu, že chceš bloknout to a to číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
15.2.12 12:14

Mně volá skryté číslo, zvednu to a je tam ticho.Prosila jsem operátora o zablokování, prý to nejde, že by to bylo omezení volajícího :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
15.2.12 12:15
Regina Hero píše:
Crystal87 píše:
Ahojky všem už mi prostě došla trpělivost trvá to už měsíc cca denně at je víkend at je svátek,je jedno kolik je hodin…mi volá soukromé číslo…zvedla jsem to jendou co se ozvalo bych definovala asi jako nahrávka z pásky hlubokým hlasem a snad pozpátky,nebylo rozumnět ani slovo…po pár vteřinách to típlo,nejspíš mi to sežralo i dost peněz protož účet byl nějkaý divný ale podrobný výpis mi nechodí.Od té doby to bude nechám zvonit nebo to přesměruju.Ale jelikžo je to denně a někdy i několikrát,opravdu mě to už obtěžuje.Dá se s tím něco dělta když nevím odkud to vlastně je,z jakého čísla?Jako už mě to orpavdu obtěžuje a nevím co s tím …myslela jsem že to přestane ale bohužel ne je to žu víc jak měsíc a pořád to pokračuje.Nemáte nějakou radu zda s tím jde něco dělat ?
Zkus si zadat to číslo do google, někdy najdeš odkazy na stejné zkušenosti… můžou to být různé firmy, prodejci, nabídky atd… mně tak volali ohledně nějaké nabídky už nevím čeho přesně na základě vyplněného telefonu u návratky od toho balíčku se vzorečky, co dávali v porodnici…

já raději telefon nevyplnovala…napsala jsem jen svou adresu..a to si muže někdo zkusit příjít obtěžovat..
telefon jsem nedávála právě proto, že dole měli uvedeno, že potom souhlasíš s tím, že číslo můžou dát komukoliv dalšímu - marketing, reklamy a tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
15.2.12 12:17

jojo soukromé znamená skryté tkaže to číslo prostě nevidíma v tomhle případě nevím zda operátor zablokuje:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
15.2.12 12:20

Když by sis ale nechala udělat výpis, už to skryté nebude, ale ukáže se normálně. Proto mi manžel říkal, že ještě jednou, uděláme výpis a on si to s dotyčnou osobou vyříká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
15.2.12 12:21
Crystal87 píše:
jojo soukromé znamená skryté tkaže to číslo prostě nevidíma v tomhle případě nevím zda operátor zablokuje:(

tak to asi nepujde..to je fakt.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
15.2.12 12:22
verjanku píše:
Když by sis ale nechala udělat výpis, už to skryté nebude, ale ukáže se normálně. Proto mi manžel říkal, že ještě jednou, uděláme výpis a on si to s dotyčnou osobou vyříká.

počkej ale kdyby mi posílali podrobný výpis tka tam bude jen skryté číslo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
15.2.12 12:25
Crystal87 píše:
verjanku píše:
počkej ale kdyby mi posílali podrobný výpis tka tam bude jen skryté číslo ne?

NN, to už totiž skryté nebude, ale ukáže se normálně. Taky si z tebe může někdo dělat blbou srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
marra
15.2.12 12:26
verjanku píše:
:mrgreen: :mrgreen: Hele me tak asi dva mesice taky volalo,uz jsem chtela jit na policajty,a nakonec kamarad zjistil,ze tam mam funkci zavolani,neco jsem zmackla,a asi za pet minut telefon,ze skryteho cislo,nebude to ono? :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
7797
15.2.12 12:32
marra píše:
verjanku píše:
:mrgreen: :mrgreen: Hele me tak asi dva mesice taky volalo,uz jsem chtela jit na policajty,a nakonec kamarad zjistil,ze tam mam funkci zavolani,neco jsem zmackla,a asi za pet minut telefon,ze skryteho cislo,nebude to ono? :mrgreen:

Nn, to nemám… Já už dřív měla problémy, že když byly ještě sms zdarma z internetu, pořád mě někdo bombardoval smskama-anonymně. Myslím, že to zase bude nějaký ,,vtipálek". Navíc to číslo mi volá, i když nemám vůbec mobil u sebe - tudíž nemám možnost zmáčknout tlačítko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3447
15.2.12 12:34

Já bych přeci jen zkusila operátora, i když je to skryté číslo a stěžovala si… třeba by s tím něco udělat šlo… třeba oni vidí, kdo to volá, respektive jaké číslo a mohou něco bloknout. Nevím, ale řešila bych to přes operátora nejdřív. A pokud by nic nezmohli a nepomohli, šla bych na policii. On to může být nějaký ten automat, co žere peníze… ale prostě bych to nenechala být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat