Ochrana miminka před Covidem

Anonymní
18.2.21 05:15

Ochrana miminka před Covidem

Ahoj,
chci se zeptat, jak chráníte svoje miminka před Covidem? Samozřejmě nechodím někam do obchodu a tak, ale bydlíme v paneláku a musím použít výtah, když chceme jít na procházku. Teď psali, že se někde ve Španělsku nakazilo ve výtahu pár lidí a všichni umřeli, že jeli po sobě. Jak to řešíte? :think:
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19406
18.2.21 05:47

Bydlime v dome, takze toto neresime. mimco chranim tak, jak nas, tedy minimem kontaktu ve vnitrnich prostorach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62159
18.2.21 06:54

Nijak, chodí všude se mnou, tomu se prostě nevyhnu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12725
18.2.21 06:59

Jsme doma. Nechodíme na nákupy a pod. K lékařům, ale jde se mnou. To jinak nejde. Vzhledem k tomu, že tatínek chodí do práce, tak si stejně moc nepomůžeme. Výtah by h asi neřešila. Případně jen udržet hygienu. Po opuštění výtahu si vydezinfikovat ruce, máslo kočárku když máš takový strach a nebo jít po schodech. Určitě nebýt zavřená doma - procházka je dle mě to nejlepší co může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 07:06

Souhlasím, procházka být musí. My vidíme v devátém patře a to kočár prostě nevynesu. :nevim: Já mám respirátor, aleiminkonnema nic…

• Citovat
  • Nahlásit
585
18.2.21 07:12

Mám 14denniho chlapečka a se starším musím ráno do školy a odpoledne pro něj. Ale chodíme jen po venku a v baráku nás je naštěstí jen pár rodin, který teda skoro nepotkávám a výtah nemáme, naštěstí jsme v prvním patře. Ale na vzduch určitě, to doporučuju. :kytka: a dezinfekci. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12725
18.2.21 07:13
@Anonymní píše:
Souhlasím, procházka být musí. My vidíme v devátém patře a to kočár prostě nevynesu. :nevim: Já mám respirátor, aleiminkonnema nic…

Já myslím, že miminko v korbě je chráněné dobře. Případně dát na chvíli plenu přes korbu, ale jestli to má účinek těžko říct. Do devátého patra po schodech s kočárkem určitě nechoď :D leda jestli máš fakt velký strach, tak nosítko a v nosítku už by se to dalo. Fyzičku bys měla za chvíli dobrou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
18.2.21 07:34

Desinfekce, tlacitko stiskni klicema, nebo je otri, dvere to samy, madko kocarku a tvoje ruce.
My bydlime v mensi bytovce, a dvere oteviram loktama nebo nohou jestli to jde. a myjeme si ruce po prichodu, ale to jsme delali vzdycky, i pred koronou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
18.2.21 07:35

No můžeš dát na kočárek pláštěnku v tom výtahu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1588
18.2.21 07:36

Já bych dala přes korbicku takovou tu větší hrubší tetraplenu, to by mohlo fungovat jako taková latkova rouška pro kočárek, hlavně třeba do MHD, aby do kočárku nikdo nenaprskal. A bude to porad prodysne. Víc asi už nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1588
18.2.21 07:36
@kavenka píše:
No můžeš dát na kočárek pláštěnku v tom výtahu :think:

Taky dobrej napad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1222
18.2.21 07:39

V tom článku mimo jiné bylo, že umřelo šest lidí, přičemž nakažených bylo daleko víc. Navíc dvěma z těch paní bylo 85 let. Čímž to nechci zlehčovat, mohly tu být do stovky, ale od miminka je to poměrně vzdálená věková kategorie. Tohle je přesně ten typ katastrofiola, kterej si z každýho článku vybere to nejtragičtější. A navíc, není nic jednoduššího než mačkat knoflíky ve výtahu přes sáček, gumový rukavice nebo něco jinýho, to pak vyhodit a ruce plus držadlo kočárku vydesinfikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6423
18.2.21 08:53

Mám roční batole, takže se narodil když covid začal. Chodím s ním celý rok do obchodu, vodime dceru do školky kde je v satne plno lidi atd. a ještě se nenakazil ani nikdo z nás :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 10:03

@fera21 Tak to jsem četla nějaký horší článek bez detailů..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 10:03

@kavenka Dobrý nápad…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat