Očkování na covid těsně před ivf

3
26.7.21 20:51

Očkování na covid těsně před ivf

Holky chci se zeptat, 21.7.jsem byla na 2.dávce Pfizer. Zítra bych si měla začít pichat Bemfolu a pak jít na odběr vajíček a IVF. Na stránkách různých CAR doporučují začít až 2 měsíce (min.1 měsíc ) po 2.dávce.
Můj Mudr. v CAR mi řekl, že není důvod 2 měsíce čekat a mohu začít nyní.
Jaký na to máte názor nebo někdo zkušenost? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.7.21 20:55
@Bubuška1 píše:
Holky chci se zeptat, 21.7.jsem byla na 2.dávce Pfizer. Zítra bych si měla začít pichat Bemfolu a pak jít na odběr vajíček a IVF. Na stránkách různých CAR doporučují začít až 2 měsíce (min.1 měsíc ) po 2.dávce.

Rozhodla bych se podle věku. Pokud je ti 40 nečekat. Pokud míň, tak měsíc te nezabije.

• Citovat
  • Nahlásit
25918
26.7.21 21:02
@Bubuška1 píše:

Myslim, ze ma pravdu. Je ti neco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
26.7.21 22:28

Neni to úplně tvůj případ, ale já si tohle zjišťovala skrz snažení se o mimčo a bylo mi řečeno, že není třeba nijak čekat a když už, tak se to spíše vztahovalo k obávám z vedlejších reakcí jako jsou horečky atd. Jestli si bez reakce nebo je máš za sebou, prostě si fit, tak si myslím, že nemusíš mít strach. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 07:02

Mě po potratu nedoporučili ani ve fakultní nemocnici ani moje Mudr toto očkování vůbec, až jestli se provede otěhotnění tak po porodu a to ještě mám jít na vyšetření zda vůbec je budu moct podstoupit, tak nevím :( je to bezpečné???

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 09:10

Ja otehotnela prirozene tyden po 2. davce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat