Očkování v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cocomoon
Kecalka 260 příspěvků 04.12.18 11:13
Očkování v zahraničí

Ahoj,
nemáte tu někdo zkušenost jak je to s očkováním v zahraničí. Třeba když se začne očkovat někde a pak se ve věku pár měsíců přijede do ČR.
Nemusí se třeba očkování začít nanovo nebo tak něco?
Jde mi o kompatibilitu těch vakcín. Jestli se používají nějaké univerzální, nebo co stát to něco jinýho.

Přečtěte si článek: Očkování dětí: Kalendář, popis a informace

Reakce:
Capretta
Kecalka 487 příspěvků 04.12.18 11:21

Pediatricka by mela byt schopna to posoudit, hlavne ockovaci kalendare jsou jine - co je nekde povinne, je jinde doporucene, nebo se lisi mesic aplikace. Takze pri prvni navsteve mit potvrzeni, co a kdy dostal a domluvite se. Mam zkusenost se zacatkem v IT a pokracovanim v ES a jen se navazalo.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8293 příspěvků 04.12.18 11:34

My donesli ockovaci kalendare a nechali to na doktorce. V podstate to prosla a co bylo uz naockovano, to vzala, ale detaily ted uz nedam, uz je to dlouho.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 48507 příspěvků 04.12.18 12:07

@cocomoon zjisti, kterymi vakcinaˇi se nejvic ockuje v CR a domluv se v zahranici na stejnych. Je to to stejne, ale v zahranici byva vetsi vyber. Tak lepsi se v zajranici prizpuspbit Cesku a nemochat pak vyrobce/znacky.

baimoli
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 04.12.18 12:49

Já jsem svého syna nechala očkovat v Čechách, kde jsme první rok bydleli (ale moc jsme toho nestihli, byl dřív narozený a nechtělo se mi do něj všechno prát najednou) a vzala jeho zdravotní průkaz s sebou do Francie. Očkovací kalendář je tu velmi podobný i vakcíny. Takže žádný problém. Veďte si záznamy, případně schovejte příbalové letáky.

Váš příspěvek
Reklama