Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s dětskou oční ambulancí na Karláku? Malá má 9 měsíců a od narození bojujeme se zánětem spojivek, kanálek jí proplachovali několikrát (většinou doktorka říkala, že je průchodný, akorát 2× průchodný nebyl), sondáž se zatím nedělala. Kapeme už „miliontý“ kapky a masírujeme kanálky. Teď v úterý jdeme na kontrolu, ale doktorka říkala, že pokud se to nezlepší tak nás pošle na Karlák a hrozí nám nějakou operací
Díky za odpovědi, Lucka.
Na Karláku jsme byli s kanálkem, protahovali ho malýmu 3×.. poprvé se nezdařilo+měl trošku rýmu, podruhé se povedlo a napotřetí kontrolně. Čekali jsme tam docela dlouho, vždy aspoň hodinu, i když jsme byli objednaní, ale jinak celkem ok. Je tam tedy hodně mizerný přístup s kočárkem, je tam sice výtah, ale hodně maličký a vede za dveře. Ale jinak se dá vydrncat/vynést patro.
Ahoj, já tam chodím s dcerou, taky jí protahovali kanálek jako miminku a ted tam chodíme každý rok na kontrolu.