Reklama

Oční optika Pardubice - kterou navštívit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 5850 příspěvků 29.08.18 11:05
Oční optika Pardubice - kterou navštívit

Zdravím, chtěla bych se zeptat, která oční optika je v Pardubicích dobrá a nelituji návštěvy. Tím dobrá myslím: dobrá cena (kde nejsou přemrštění) :D :D, dobré zboží :lol: a příjemný personál.
Děkuji všem za radu :).

Reklama

Reakce:

Janassssa
Povídálka 24 příspěvků 30.08.18 14:51

Za sebe doporučuji grandoptical v paláci Pardubice. Já jsem si tam kupovala cca před 4 měsíci dioptrické brýle, nebrala jsem si žádné značkové obroučky a brýle mě s dioptrickými čočkami vyšly na 3500, takže jsem byla spokojená. Záleží teda i na tom jestli nemáte nějaké speciální požadavky no :) Ohledně dioptrických sklíček třeba..

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama