Plastika prsou - Která klinika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paja206
Kecalka 174 příspěvků 27.08.18 14:06
Plastika prsou ktera klinika?

Ahoj, potrebuji recenze ohledne doktoru,klinik.Chci jit na augmentaci zvetseni prsou a nevim kterou kliniku zvolit. Prosim o zkusenosti- piste ktereho lekare doporucujete a ktereho ne a proc. koukala jsem zde uz na nejake diskuze, ale procitani je na dlouho a se 2 detma to nezvladam. navic nektere diskuze nejsou vystizne a strucne ohledne recenzi.Budu rada za jakoukoliv zkusenost. :) ;)

Reakce:
paja206
Kecalka 174 příspěvků 27.08.18 14:07

Zapomnela jsem ze to ma byt Praha ;)

lucije28
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 27.08.18 14:12

já byla u Mudr. Měštáka Ondřeje v Esthé na Příkopech a nemůžu si vynachválit
:palec:

paja206
Kecalka 174 příspěvků 27.08.18 14:14
@lucije28 píše:
já byla u Mudr. Měštáka Ondřeje v Esthé na Příkopech a nemůžu si vynachválit :palec:
:palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 14:26

Skvělý je i MUDr Horyna

paja206
Kecalka 174 příspěvků 27.08.18 14:33

Holky muzete klidne vlozit i foto prace daneho lekare at mam predstavu.dekuji :kytka:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 27.08.18 14:40

Promiň, ale moje prsa nejsou pro širokou veřejnost :D:mrgreen: běž na web omlazeni a po přihlášení mají některé uživatelky svoje fotky :pankac:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 27.08.18 14:43

@paja206 - a co, kdybys nám tu vystavila svoje prsa a my ti řekly, co doporučujeme :potlesk:

paja206
Kecalka 174 příspěvků 27.08.18 14:46
@lucije28 píše:
@paja206 - a co, kdybys nám tu vystavila svoje prsa a my ti řekly, co doporučujeme :potlesk:

Chapu,neni potreba vase prsa treba mate foto jeho prace :palec:
Az je budu mit tak je sem klidne dam :pankac:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 27.08.18 15:07

http://www.esthe-plastika.cz/…etseni-prsou - mají zde foto před i po, tak se koukni ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >