Ocr pro manžela když jsem na ÚP

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11.1.21 11:18

@gebča chci jít například s malým a přítelem na očkováni. Chci u toho být s nim. Malého nezvednu a to je celkem prioritní. Nevidím důvod, proč útočíte 😂 a ještě mi tykáte. Ptám se na otázku, na kterou zřejmě nevíte odpověď, ale Váš názor musíte sdělit.

Je tu někdo, kdo by mohl poradit? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74199
11.1.21 11:23

@Liskamalaa Tak tyká ti protože je to na fóru standard, takže nebuď hned pupínkatá. A jinak ano, můžeš ven, jen bys tam neměla sama s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 11:30

@j.a.n.i1 aha :) je nevěděla, ze na fóru je pravidlem cizím lidem tykat a napsat jejich dotaz. Asi jsem na špatném fóru a byla jsem jinak vychována 😂 🙋🏻‍♀️. Každopádně děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
11.1.21 11:34

Pokud nejsou vycházky, tak nesmíte jít nikam. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18361
11.1.21 11:35
@gebča píše:
Bolí Tě záda tak moc, že se nepostaráš o dítě, přítel má kvůli péči o něj OČR a Ty chceš chodit ven? To tě ta záda asi moc nebolí…
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74199
11.1.21 11:35
@Týnuška95 píše:
Pokud nejsou vycházky, tak nesmíte jít nikam. :)

No, jelikož je doma, tak žádnou neschopenku nemá, takže ji ani nikdo neurčuje vycházky… Já chápu, že ji strašně přeješ, aby musela sedět doma, ale máš smolíka, může kam potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
11.1.21 11:45
@Liskamalaa píše:
@j.a.n.i1 aha :) je nevěděla, ze na fóru je pravidlem cizím lidem tykat a napsat jejich dotaz. Asi jsem na špatném fóru a byla jsem jinak vychována 😂 🙋🏻‍♀️. Každopádně děkuji za odpověď.

Ano, je to v pravidlech diskuze. Jestli se ti místní pravidla nelíbí, můžeš jít třeba na modrého koníka, tam na tebe nikdo nebude fujky. A pokud nemáš stanovené vycházky od doktora, žádné dodržovat nemusíš, to je logické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14727
11.1.21 12:04

@Liskamalaa to bude mit dětská doktorka hroznou radost, ze ted v době covid ji do ordinace s jedním dítětem vlezou dva dospělí. Ale jinak ano, ven jit můžeš a taky ano, tyká se tu úplně běžně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18361
11.1.21 12:15
@lachtanice86 píše:
@Liskamalaa to bude mit dětská doktorka hroznou radost, ze ted v době covid ji do ordinace s jedním dítětem vlezou dva dospělí. Ale jinak ano, ven jit můžeš a taky ano, tyká se tu úplně běžně

teď jsem si zrovna byla u dětské pro OČR, a zrovna tam šli do ordinace oba rodiče s asi dvouletým dítětem, nikdo neříkal nic - dětské to zas až tak neřeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
11.1.21 12:24
@gebča píše:
Bolí Tě záda tak moc, že se nepostaráš o dítě, přítel má kvůli péči o něj OČR a Ty chceš chodit ven? To tě ta záda asi moc nebolí…

Omlouvám se, nechtěla jsem se Vás dotknout tím, že Vám budu tykat v souladu se zvyklostmi tohoto fóra. Mrzí mě, pokud se Vás to dotklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74199
11.1.21 12:31
@lachtanice86 píše:
@Liskamalaa to bude mit dětská doktorka hroznou radost, ze ted v době covid ji do ordinace s jedním dítětem vlezou dva dospělí. Ale jinak ano, ven jit můžeš a taky ano, tyká se tu úplně běžně

Tak když jsou ti dva z jedné domácnosti, tak už je to prašť jak uhoď. A třeba v tomhle případě to chápu, že jdou oba, neb matka s ním chodí normálně a teď holt s dítětem nemůže manipulovat, tak potřebuje někoho, kdo to udělá za ní, ale je pochopitelné, ž tam chce být, neb to dítě bude zvyklé spíš na ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14736
11.1.21 12:40

OČR si na tebe manžel přece vzal na základě nějaké tvé pracovní neschopnosti, či potvrzení od tvého lékaře, ne? :nevim: Takže pokud jsi na RD a tvůj lékař jen vypsal manželovi OČR, tak můžeš chodit, kam chceš. Pokud jsi v PN, tak podle vycházek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14727
11.1.21 14:24

@stinga @j.a.n.i1 tak to je asi všude jiné, u nas to ma dětská vyloženě na dveřích a říká to i do telefonu, s dítětem jen jeden dospělý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
11.1.21 14:25

@j.a.n.i1 Aha, špatně jsem pochopila, vlastně nemarodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat