Octomilky, co dělat?

22
28.10.20 10:58

Octomilky - co dělat

Ahoj holky,
už týden nás trápí octomilky v bytě. Vyčistila jsem odpad, vydrhla jsem koš, kuchyň jsem umyla a stále tu jsou. Návnady v podobě zavařovačky a folie fungují perfektně, až na to, že octomilky stále neubývají. Hodně se jich chytne, ale jsou tu furt nové. Nemáte nějaké nápady, co ještě vyzkoušet? Už si nevím rady. Děkuji za všechny nápady. Míša :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
28.10.20 11:34

Ahoj, neporadím, ale počkám si na rady. Trápí mě totiž teď taky a už nevím co s nimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
28.10.20 12:16

U nas vzdycky pomuze jedine odstranit vse, na co muzou jit, ale uplne vsechno, denne jit s kosem, i 2× treba, nemit nikde zadne volne polozene ovoce, zeleninu, nadobi, tekutinu, nejen v kuchyni, ale celem byte a jak nakou vidim, tak zabijim..vetsinou tak do tri dnu jsou pryc. Jinak na ne nic nefunguje..presne ty pasti, tam se chytaj, ale jsou porad..par v pasti a okolo jeste vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
28.10.20 12:17

Nezapadlo někam kus ovoce? My jsme objevili slupku od banánu na podivném místě. Asi dceřina práce :lol: ale to byl zdroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
28.10.20 12:21

RAID do zásuvky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
28.10.20 12:35

Nam se octomilky v byte objevi vzdy, kdyz me nekdo podaruje kytkou v kvetinaci, lihnou se v te hline. Jak je nase domacnost bez hliny, nejsou ani octomilky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
28.10.20 12:38

Taky si myslím, že máte někde něco zapomenutého - kus ovoce, plesnivou dýni někde na poličce, otevřený opatlaný ocet, hlína v květináči… Musíš vyzkoumat, odkud nejvíc létají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.10.20 13:05

@AnastazieB zkusím ještě odstranit kytky v květináči, třeba je to právě ten zdroj, i když je máme už dlouho. Já mám podezření na květinu, co jsem dostala a zní vylétli asi 4, ale tu jsem už dávno vyhodila… Právě ze se nedá říct odkud se berou :zed: ale děkuji za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.10.20 13:06

@fotze Je možné, že to bude z květináče. Dám je pryč a uvidím co to udělá. Ale už mám kytky dlouho, tak nevím zda to bude příčina :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.10.20 13:06

@Mallorka zkusím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.10.20 13:08

@Santa Juana Prohledala jsem celou kuchyň a nic :D Už i balim kousky ovoce co zbylou do koše, aby se náhodou tam nemnožily a stále je tu máme. Zkusím vyhodit květiny v květináči a uvidím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
28.10.20 13:19
@Jahudkas píše:
@Santa Juana Prohledala jsem celou kuchyň a nic :D Už i balim kousky ovoce co zbylou do koše, aby se náhodou tam nemnožily a stále je tu máme. Zkusím vyhodit květiny v květináči a uvidím :)

Ono je nejhorsi, ze oni se objevi z neceho a je jedno, ze ty kytky tam driv uz byly a nic..ted na ne pujdou..ale staci je dat jen docasne pryc na balkon, nebo nekam, dokud potvory nezmizi..jo a slupky a zbytky nestaci zabalit :zed: doatanou se vsude..byvaly pak treba i v sacku s pecivem :? ja s tim litala rovnou do popelnice..a taky jestli mate odkapavac, tak vysouset, at tam neni voda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
28.10.20 15:20

A jak často vynášíš koš se zbytky? Zkus třeba 2× denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.10.20 20:07

@pet p většinou jednou za dva dny. Ale od té doby, co dávám zeleninu, ovoce a nebo zbytky jídla do pytliku už se u koše nevyskytují. Já už fakt nevím, žádný zdroj nemohu najít i kdybych kuchyň převrátila. :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
28.10.20 23:36

My zas máme doma černé malé mušky. Jsou větší než octomilky a sedají v kuchyni na obklady a na nábytek. Neví někdo co to jsou za potvory? Kdyžtak zítra sem hodím foto jak to vypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama