od kdy fusak a jaký ?

174
16.10.06 12:02

od kdy fusak a jaký ?

Ahoj !

Taky pořád nahlížíte do jiných kočárků a koukáte, jak mají mamky své dítka oblečené ? Já teda jo a stejně jsem často v rozpacích, co malé obléct a jak moc ji nabalit.

Tak mám dotaz - dáváte už miminka do fusaku ?
Já si říkám, když teď fusak, tak co jí dám, až bude minus 15 ?

A k tomu mám dotaz - Jaký je rozdíl mezi fusakem Emitex a Aesthetic kromě ceny ? Ten cenový rozdíl je drsný (skoro 1.000,–Kč), tak bych ráda věděla, jestli se vyplatí investovat do Aestheticu.
A zahřejí fleecové fusaky dostatečně i v krutých mrazech nebo přidáváte ještě deky nebo něco ?

Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1712
16.10.06 12:50

Ahoj,

ja uz fusak pouzivam. Hlavne rano, kdyz vyrazime pred sedmou ven, tak je strasna zima. Stacila by sice v pohode deka, jenze dcera se z ni vzdycky vykope a musim ji neustale prikryvat. Takze ji davam do fusaku i tak trochu z me pohodlnosti. Mozna by to vyresil nanoznik, ale ten nemame. Oblikam ji normalne jako ven, ten fusak se da vzycky rozepnout, kdyz ji bude horko.

A az bude -15, tak ji navlecu navic puncochace a kombinezu.

S vyberem fusaku neporadim, my mame stary beranek obrich rozmeru a nedam na nej dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1712
16.10.06 12:52

Jeste k tomu obleceni:
Takze ja ji oblekam do bodycka s dlouhym rukavem (nebo s kratkym a pres to tricko s dlouhym rukavem), kalhoty, svetr a sustakovku bez podsivky. Rano ma na hlave i cepici kterou do 5 minut vyhodi z kocaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
16.10.06 13:29

Ahoj, já už mám chodící miminko :wink: ale k těm fusakům-já mám Aesthetic, jsem s ním moc spokojená, Adina v něm projezdila celou loňskou zimu a super i do vajíčka. Ale doporučuji ti zajít si někam do dětského obchůdku a zeptat se jich, jaký je v tom rozdíl, ale podle diskuzí, co jsem tu kdysi četla není skoro žádný-já jsem v době, kdy jsem si kupovala Aesthetic o Emitexu nevěděla a docela mě to mrzí, ale zase mám to i na druhé dítko (jestli se zadaří) a když jsem ho vyprala, je jako nový 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.10.06 14:35

Mám emitex a jsem s ním spokojená, ten dražší je nepromokavý, no ten od emitexu určitě zvládnul sněžení a OK. Při dešti jsem dávala pláštěnku, takže nevyzkoušeno, ale to bych dávala i s nepromokavym fusakem, pač obe moje deti nestnáší pršení na obličej :-)

S tím oblíkáním je to ted takový těžký, rano zima jako blázen, odpoledne chodí lidi v tričkách. řídím se teplotou a oblíkám tak, abych mohla prcky svlíkat a zase oblíkat. ZAtím jezdíme s dekou, ale kdybych nekam razila v 7 ráno, fusak klidne dám a pak ho hodím pod kočár. Vždycky si snažím představit sebe, jak by mi bylo, kdybych seděla a nehýbala se. Na dopolední procházku dávám kubíkovi i punčošky, odpo jezdíme bez a v mikine.

martina

• Nahlásit
  • Citovat
30
16.10.06 15:13

Ahoj Camillo,
já mám fusak od Emitexu už 2 roky, ten 3v1, že ? Podle mě je hodně teplý, dávala jsem ho až když byla opravdu zima. Mojí Verunce jsou teď 2 roky, zkoušela jsem jí ho a ještě se do něj vejede. Když se narodila, dávala jsem jí v zimě do toho pytle v takové mírně vyteplené fleesové kombinézce. Minulý rok, jsem v takovéhle zimě, co je k ránu a dopoledne dávala punčocháče, kalhoty a nánožník a někdy pod něj deku. Když pak bylo k té nule, tak jsem začala používat ten teplý fusak a do něj jsem Verče většinou dávala taky jen kalhoty a punčocháče a teplou bundu. Když bych jí dala teplou kombinézu a ještě cpala do toho fusaku, tak by jí bylo asi moc veliké vedro. Dávala jsem kombinézku jen když jsme šly na chvíly bobovat kousek od baráku a nebo se válet na zahradě ve sněhu a stavět sněhuláka. No, ale u nás bývá zima tak kolem té nuly. Do -15 C bych jí do toho pylle v té kombinéze taky cpala a myslím, že by jí zima nebyla. Pytel jsem už asi 5× prala a je stále moc hezký, nic se s ním nestalo, myslím, že je stále stejně teplounký :P A když sněžilo a tál na něm sníh, tak se to nikdy nepromočilo až dovnitř. A pak jsem ho dávala schnout na chodbě přehozený přez kočár, zaparkovaný kousek od topení.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
16.10.06 16:40

Ahoj,
my máme fusak-beránka,snad ještě po manželovi a už týden je v kočárku.Měla jsem pocit,že musí být malé zima od zad-kočár samá kapsa a zip.Protože spí přes den jen v kočáru,radši dám fusak než bych riskovala nemoc.
Ráno a večer jí do něj zavřu,přes den spí na rozevřeným,přikrytá dekou.Co se týče oblečení-čepice,bodyčko s dlouhým rukávem,tepláky,ponožky.V případě větší zimy-ráno,když je pod 5st. (bydlíme na severu),dám ještě mikču a teplé ponožky navíc.
A v zimě?Počítám,že se vejdem do kočáru v kombinéze (pod ní plánuju fleeceoveral),fusak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.10.06 17:19

obleceni

Ahoj, tak my to mame jinak. Dcerce (4mesice) davam bodycko s kratkym a na nej tricko s dlouhym rukavkem a kalhoty + ponozky. Zatim jen lehke. Prikryvam ji lehkou bavlnenou dekou a dcerka je krasne teploucka. Vecer nebo rano davam fleesovou mikcu a jsme OK. Na zimu mame Aesthetic protoze vydrzi vice nez Emitex (Aesthetic vypada i po prani jako novy), ale ono pri tom pouzivani je to nakonec asi jedno. Ja planuji vice deti, tak jsme vzali Aesthetic. Nejlepsi by byl asi beranek, ale ten se nam nevejde do kocarku. Tana

• Nahlásit
  • Citovat
239
17.10.06 10:43

Tak my jsme ještě fusak nevytáhli.Jinak máme beránka ještě po manželovi.Malá má v kočárku zatím velkou deku,která je pod ní a druhým koncem ji přikryju,na to ještě nánožník.Záleží na počasí.Jinak už jsme vytáhli i punčošky a dneska,jelikož v 7.30 byly jen 2°C tak i zimní bundu a rukavice.Odpoledne jí dávám body dl. rukáv,tričko dl.rukáv,flees bundu,punčošky,tepláky,ponožky nebo boty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
19.3.18 18:22

Maminky, začátkem července se nám má narodit miminko. Už pokukuji po výbavě. Přemýšlím jaký fusák pořídit. Máte některá zkušenost s Fusak Kaiser Multifunktions? Výrobce uvádí, že je do - 10 C. Mně se líbí, že je rostoucí a dítě si v něm může schovat ruce jako v bundě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama