Od kdy je HA spolehlivá?

Anonymní
29.3.21 21:28

Od kdy je HA spolehlivá?

Ahoj, minulý týden jsem byla na gynekologii pro antikoncepci - jak pro ochranu proti početí tak i na zpravideleni velmi nepravidelneho cyklu. Vždy mi spíš přišel dřív jak za 28 dní, naposledy mi ale nepřišel vůbec, řekla jsem ji, že vím, že se nasazuje první den menstruace a pak je de facto ihned účinná, ale že mi zkratka nepřišla. Udělala ultrazvuk a řekla, že je tam náznak MS ale že sliznice je nízká a MS nepřijde. Že si mám vzít ještě dneska (ten den, kdy jsem tam byla) první prášek, a za 21 dní mi přijde. Jenže hned druhý den jsem měla s přítelem styk, kdy se do mě udělal. Jenže, teď mi zpětně došlo - byla jsem už chráněná? Když antina nebyla nasazena první den MS, ano, měla jsem se zeptat doktorky, ale jsem jen člověk a zkrátka jsem zapomněla… Předem dík za odpovědi, hodně mi to vrtá hlavou 😅

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30339
29.3.21 21:34

Podle mě jsi chráněná nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20950
29.3.21 21:35

Pokud to byla tvá první antikoncepce, tak ne, nebyla jsi chráněná, efekt je až po 7denním používání - přečti si příbalový leták

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.3.21 21:39

Jsi chráněna pokud tabletku nasadíš první den krvácení. Jinak nastává ochrana až za 7 dni podle značky antikoncepce ale vše se píše v příbalovém letáku. Doporučuji přečíst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7647
29.3.21 21:43

Nebyla jsi chráněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 22:06

Moc děkuji… Jako, nepředpokládám, že bych těhotná byla a asi na 100% ne, když se mi MS nedostavila, ale aspoň vím 😁

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat