Od kdy krupicovou kaši?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
EliJa811
7.3.12 20:07

kaše

Ahoj, zatím to řeším tak, že uvařím 50 g klasické rýže v kojenecké vodě. Pak rozmixuju společně s vodou tyčovým mixérem. Odměřím cca 100 g vzniklé hmoty. Přidám 50 g jakékoli ovocné přesnídávky a přidám 50 g bílého jogurtu. :* Eli je prostě jogurtová princezna ;)

  • Citovat
  • Upravit
7240
9.4.12 18:56

A která z kaší běžně prodávaných v DM je nejlevnější, nevíte? Viděla jsem tam Hami, Hipp, Sunarku a nějakou jejich značku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
9.4.12 19:21

Nejlevnější vychází ty jejich kaše, pokud nemáš nějakou slevu nebo nemají akci.My jsme je kupovali a malé chutnaly.

  • Citovat
  • Upravit
2041
9.4.12 19:22

Dávám asi týden krupičkovou kaši obyčejnou a polotučným mlékem. Malýmu šmakuje o hodně víc než ta umělá instantní, tak snad moc nenakyne. :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
byron
9.4.12 19:39
@Nelluška píše:
Dávám asi týden krupičkovou kaši obyčejnou a polotučným mlékem. Malýmu šmakuje o hodně víc než ta umělá instantní, tak snad moc nenakyne. :mrgreen: :mrgreen:

No a mně ji malá vůbec nejí- jen ty instantní

  • Citovat
  • Upravit
3959
9.4.12 19:50
@Nelluška píše:
Dávám asi týden krupičkovou kaši obyčejnou a polotučným mlékem. Malýmu šmakuje o hodně víc než ta umělá instantní, tak snad moc nenakyne. :mrgreen: :mrgreen:

a nemělo by se takhle malým dětem dávat spíš plnotučné mléko :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
9.4.12 19:51
@Nelluška píše:
Dávám asi týden krupičkovou kaši obyčejnou a polotučným mlékem. Malýmu šmakuje o hodně víc než ta umělá instantní, tak snad moc nenakyne. :mrgreen: :mrgreen:

Přesně tak, malý odmítal veškeré kaše až do chvíle, kdy jsem mu udělala klasickou krupicovou do plnotučného mléka… teď tedy kupuju instantní krupičku od vitany, abych se s tím nemusela vařit :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
9.4.12 19:52
@aajulinka píše:
a nemělo by se takhle malým dětem dávat spíš plnotučné mléko :think:

To nevím, já ho dávám protože jiné nekupujeme…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
645
9.4.12 20:00

Malym detem bych taky rekla, ze davat spis mleko plnotucne. Jinak me mudr. rikala, ze od toho roka muzu pouzivat klasicky plnotucny mleko k priprave pokrmu, takze bych rekla i tu krupicovou kasi tak. Ale nedavala bych ji kazdy vecer.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3959
9.4.12 20:07
@tescada píše:
Malym detem bych taky rekla, ze davat spis mleko plnotucne. Jinak me mudr. rikala, ze od toho roka muzu pouzivat klasicky plnotucny mleko k priprave pokrmu, takze bych rekla i tu krupicovou kasi tak. Ale nedavala bych ji kazdy vecer.

taky mi právě dr. říkala, že když mléko, tak hlavně plnotučné a stejně tak i jogurty, nejlépe ty selské…tak nevim :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2400
10.4.12 07:56

polotučné mléko úplně stačí a krupicová kaše je pro děti šíleně nezdravá. dává se až tak od dvou let a to spíše jako taková sladká kalorická bombička na chuť. kaše se doporučují spíše rýžové, ovesné apod. ach ty doktorky. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2041
10.4.12 09:26
@dada12 píše:
polotučné mléko úplně stačí a krupicová kaše je pro děti šíleně nezdravá. dává se až tak od dvou let a to spíše jako taková sladká kalorická bombička na chuť. kaše se doporučují spíše rýžové, ovesné apod. ach ty doktorky. :zed:

proč šíleně nezdravá a o co je rohlík zdravější? proč od dvou let? moje mamina mi jí dávala hned jako tříměsíční a nikdy jsem prý žádné bolení neměla a jak jsem zdravá. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
10.4.12 09:28
@Nelluška píše:
proč šíleně nezdravá a o co je rohlík zdravější? proč od dvou let? moje mamina mi jí dávala hned jako tříměsíční a nikdy jsem prý žádné bolení neměla a jak jsem zdravá. :mrgreen:

To víš, dřív se spousta věcí dělala jinak a samozřejmě špatně. :roll: Za pár let se to možná zase otočí a budou maminkám cpát do hlavy, že nezdravé jsou vločkové, pohankové apod., že prckům zbytečně leží v bříšku. :roll:
Já bych radila řídit se vlastním instinktem a samozřejmě tím, co dělá dobře prckovi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
10.4.12 09:28

Ale rady tady taky lovím pořád, to je jasné.. :palec: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2400
10.4.12 09:41

@Nelluška : protože je nadměrně kalorická a nemá žádnou výživovou hodnotu. je to to nejhorší, co pro malé dítě můžeme zvolit. narušuje vývin dobrého spalování - metabolismu. rohlík - taky víme, že žádná sláva, ale dítě ho nejí v kilech, tak jako se někdy do dětí leje ta kaše :-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí