Reklama

od kdy rajčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 03.03.09 11:51
od kdy rajčata

Ahoj holky, od kdy jste začaly dávat mrňousům rajčátka? Nějak se nemůžu dopídit jednotných informací. Díky.

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 03.03.09 12:47

Já dávala myslím od roka,vlastně vše jsem zkoušela od roka,jako jeden den jsem dala,když mu to nic neudělalo tak jsem dala zas + jsem přidala zas něco nového,třeba okurku
jinak rajčata dávají do skleniček myslím od ukončeného 6 měsíce
mrkni jsem,jsou tam ruzné recepty vhodné od začátku i pro straší děti

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 03.03.09 12:54

http://www.varime-detem.cz/recepty?…

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 03.03.09 13:02

Hlavně bych je nezaváděla do příkrmů teď, když jsou hnusné bledé a bez chuti. Počkala bych na pravá letní voňavá rajčata.

Péťka
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 03.03.09 13:07
makina píše:
Hlavně bych je nezaváděla do příkrmů teď, když jsou hnusné bledé a bez chuti. Počkala bych na pravá letní voňavá rajčata.

Já přidávám šery rajčátka, ty jsou chutná :wink:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 03.03.09 13:32
Péťka píše:
makina píše:
Já přidávám šery rajčátka, ty jsou chutná :wink:

No, Peťko, nevím, jak u vás v Ústí, ale u nás v Brně jsou i ta cherry rajčátka pěkně hnusná. Vyčkala bych určitě do léta!!! :roll:
Teda - manželovi je kupuji, neb si je žádá, ale vůbec netuším, co na nich vidí. Ta zimní rajčata jsou fakt pěkně hnusná. Takže manželovi klidně, ale dítěti bych to nedala ;)

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.09 14:21
makina píše:

pod to se podepisuju, protoze to vypada, ze Rozarce po zimnich rajcatech, buh vi cim vyhnanych, vyrasil ekzem a to jsem je jedla ja a ne ona :)
pritom v lete jsem rajcata dlabala o 106, ale vetsinou byla domaci

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 03.03.09 17:25

Rajcata bych davala tak od roku, ale rozhodne pockej az budou pekna letni, ne ty nadopovany vsim mozny ted v zime. A taky pozor na reakce malyho… treba nas syn v pohode, ale dcera se po rajcatech doted osypava.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 03.03.09 19:17

Já se po nich osypávám, tak jsem je malé chtěla zavést až v roce, ale přidala jsem ji do jídla jedno oloupané vařené cherry rajčátko a pak měla pořádné opruzeniny, takže od té doby, jsem si už netroufla, snad to zas zkusím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >