od kdy rajčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 03.03.09 11:51
od kdy rajčata

Ahoj holky, od kdy jste začaly dávat mrňousům rajčátka? Nějak se nemůžu dopídit jednotných informací. Díky.

Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47084 příspěvků 03.03.09 12:47

Já dávala myslím od roka,vlastně vše jsem zkoušela od roka,jako jeden den jsem dala,když mu to nic neudělalo tak jsem dala zas + jsem přidala zas něco nového,třeba okurku
jinak rajčata dávají do skleniček myslím od ukončeného 6 měsíce
mrkni jsem,jsou tam ruzné recepty vhodné od začátku i pro straší děti

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47084 příspěvků 03.03.09 12:54

http://www.varime-detem.cz/recepty?…

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 03.03.09 13:02

Hlavně bych je nezaváděla do příkrmů teď, když jsou hnusné bledé a bez chuti. Počkala bych na pravá letní voňavá rajčata.

Péťka
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 03.03.09 13:07
makina píše:
Hlavně bych je nezaváděla do příkrmů teď, když jsou hnusné bledé a bez chuti. Počkala bych na pravá letní voňavá rajčata.

Já přidávám šery rajčátka, ty jsou chutná :wink:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 03.03.09 13:32
Péťka píše:
makina píše:
Já přidávám šery rajčátka, ty jsou chutná :wink:

No, Peťko, nevím, jak u vás v Ústí, ale u nás v Brně jsou i ta cherry rajčátka pěkně hnusná. Vyčkala bych určitě do léta!!! :roll:
Teda - manželovi je kupuji, neb si je žádá, ale vůbec netuším, co na nich vidí. Ta zimní rajčata jsou fakt pěkně hnusná. Takže manželovi klidně, ale dítěti bych to nedala ;)

TehotnaTerezka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.09 14:21
makina píše:

pod to se podepisuju, protoze to vypada, ze Rozarce po zimnich rajcatech, buh vi cim vyhnanych, vyrasil ekzem a to jsem je jedla ja a ne ona :)
pritom v lete jsem rajcata dlabala o 106, ale vetsinou byla domaci

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 03.03.09 17:25

Rajcata bych davala tak od roku, ale rozhodne pockej az budou pekna letni, ne ty nadopovany vsim mozny ted v zime. A taky pozor na reakce malyho… treba nas syn v pohode, ale dcera se po rajcatech doted osypava.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 03.03.09 19:17

Já se po nich osypávám, tak jsem je malé chtěla zavést až v roce, ale přidala jsem ji do jídla jedno oloupané vařené cherry rajčátko a pak měla pořádné opruzeniny, takže od té doby, jsem si už netroufla, snad to zas zkusím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >