Prorezavani zoubku-horecka

3802
1.3.09 09:59

Prorezavani zoubku-horecka

Ahojky,

tak se nam od vcera rozpohybovaly zoubky a maly ma od vcera teplotu, pohybuje neco malo pres 38. Dali jsme mu nurofen pro deti, ale moc neklesla. Zajimalo by me, jak dlouho meli vase mimisci pri rustu zoubku teplotu a kdybych tak mela zacit panikarit a jit k doktorovi.

Ma otekle spodni dasnicky, nekasle, rymu nema, neplace, jen je takovy mrzuty a spis se vzteka, tak si teda myslime, ze jsou to zuby.Potrebuje porad nejakou zmenu, u niceho moc dlouho nevydrzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5648
1.3.09 10:23

ahojky TOmikovi rostly zoubky uz od 4 m. Teplotu mel az u stolicek. Vyckej do zitra a kdyz tak cinkni dr.,on ti rekne,jestli mate prijit nebo ne.Urcite kdyz se na mimco podiva,nic nezkazis,ale abyste tam nechytli zase neco horsiho.U nas,kdyz byla teplota k zubum trvala 24 hod. a jako kdyz utne.Druhy den uz byl OK. Jo a protivnej to teda byl poradne.V noci byl OK,ale ve dne to byla des a hruza.Takze vydrz!!!! Nurofen bych davalaa po intervalech dal.Tim nic nezkazis a pokud je protivny od zubu a das mu nurofen,mel by se zklidnit.K tomu jsem jeste mazala dasnicky calgelem.Hodne trpelivosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
1.3.09 10:46

Spodní byly bez problémů, ale teď nám jdou horní a slintáme jako 2 bernardýni, špatně spíme a jsme protivný. Teplotu měl asi 2×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
1.3.09 12:34

Tak ted mel 37,9 tak snad to zacne klesat. Davame i homeopatika:chamomillu, ta mu bych rekla dost pomaha.
K dr. se mi prave moc nechce, aby tam jeste neco nechytil, ale zase se mam strach, kdyby to nebyli zoubky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
1.3.09 13:38

to bude v pohodě, uvidíš. Já taky teď nerada chodím k Mudře. Tam je větší riziko, že si něco ještě přineseme domů. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
1.3.09 20:00

Zase mu to vylezlo pres 38 a do pusiny se mu divala zubarka a nenasla nic, co by naznacovalo prorezavani zoubku. Takze zitra vyrazime k dr..
Ale podle meho ty dasnicky trochu natekle ma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1378
1.3.09 20:52

Ahoj!

Náš 7-mi měsíční měl před cca měsícem teploty, které jsme taky přisuzovali zubům, ale raději jsem k doktorce zašla a byl to zánět středního ucha. Tím tě, samozřejmě, nechci strašit, ale raději bych, být tebou, k doktorce zašla, ať máte jistotu.
Jo, a tehdy paní doktorka říkala, že by to na první pohled taky viděla na zuby - a prcek je stále bezzubec :lol:
Držím palce, ať to jsou ty zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
2.3.09 13:14

Tak byl u nas pan doktor, mame strasne hodneho, abychom nemuseli cekat s horeckou, prijel az k nam domu, takze krk mame cisty, poslech taky, ouska mu prosahaval, na ty to taky nevypada. Takze si mysli, ze by to mohli byt ty zuby, vsiml si tech dasnicek jako mi. Kdyz nas teplota do stredy neprejde, mame prijit na vytery.
Tak snad to uz polevi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama