Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Ahoj,myslím že název diskuse vypovídá o všem.Od kdy?Díky za odpovědi
ahoj, já dala hned v pěti měs takto první čajík, abych nemusela dávat čaj ve flašce…a naučila se brzy.
Tak já ho zkoušela dávat někdy kolem toho 6 nebo 7 měsíce.Ale na ten správný jsme káply až někdy kolem 9.měsíce a to už z něj pila hezky sama.
Já ho zkoušela dát cca. od 5 měsíce ale napila se z něj pořádně až asi po 2 měsících (přesně včera
).. Zabrala jablečná šťáva od Babylove.. Pije z něj sama, takže je to asi individuální..
@michaela1808 @MarkyM @gabriela82
já to chci zkusit,a to je jí rok ![]()
Ta moje je kojená, tak myslím, že je zbytečný jí cpát flašku s dudlíkem.. Podle doktorky vlastně ani pít nepotřebuje, ale vzhledem k tomu, že je někdy náročný prcky naučit později pít, trénujem už teď.. Úplně nejraději pije z normálního hrnku (samozřejmě za mojí vydatné asistence
)
My pijeme z hrníčku nějak od 8 měsíce
jen to zkus a uvidíš
malá si na to zvykla celkem rychle, i když ze začátku to bylo trochu krušné
předtím jsme dávaly čajík normálně z flašky.
Zkoušíme od 5,5 měsíce a občas se povede a občas ne.
@mamaterka neboj, nic jsi nepropásla. Kamarádčině dětem je skoro 1,5 roku a mají jedině flašku, když viděla moje dítě s učícím hrnkem, dívala se na mě jak na tyrana…
Ahoj,já jsem kojila a hrneček dostala malá v 6 měs,když jsem začala s příkrmy,nechtěla jsem ji už učit na flašku,pochopila hned,jen ze začátku to z pusy vypouštěla koutkem ven,než pochopila,že se to pije a není to pití na hraní
máme parádní hrnek z dm a teď z něj pije i UM
@Billi ještě s flaškou jo?V roce a půl naše už pila krásně z normálního hrnečeku ![]()
@MarkyM jo, mají obyč láhev s dudlem, a když jsem pro svého prďolu vytáhla učící hrnek, tak měla ještě řeči, že je malej…
Tak já zkoušela dvojčátkům hrníček zhruba v 9 měsících a bohužel jsem u nich nepochodila, bouchli s hrníčkem o zem a vůbec je nezajímal
. Zhruba ve 14 měsících začali krásně pít z flašky např. od Jupíka. Na tom Jupíku jsou různý barevný obrázky, tak je to asi zaujalo a bez problému pili.
U obou dětí cca od 5 měsíců. První syn z hrnku pil moje odstříkané mléko, když jsem nebyla doma, druhý syn z hrnku zapíjí svoje příkrmy. Pochopily to hned.