Odbarvovač s 12% peroxidu

16.2.16 18:07

Odbarvovač s 12% peroxidu

Dobrý den, koupila jsem si odbarvovač Lady style, bohužel jsem doma zjistila že obsahuje 12% peroxidu, uvažovala jsem nad tím, že bych si koupila ještě barvu od téhle značky se slabším peroxidem a použila ten slabší, myslíte že toje dobrý nápad? 12% semi opravdu zdá moc, mám světle hnědé vlasy skoro plavé a ještě mám pár melírku, chtěla jsem odbarvit celou hlavu děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

97
16.2.16 18:21

12% peroxid ti muze i poleptat pokozku. Byt tebou tak pouziju 6% peroxid, pokud mas sve vlasy svetle. To ti bude uplne stacit ;)
12% rovnou zahod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
16.2.16 18:27

Prosím tě, rozhodně NE na celou hlavu. Obecně je pro vlasy lepší a zdravější odbarvovat postupně třeba 6% a častěji než naráz takhle 12%. S tímhle bys mohla zkusit balejáž nebo pár melírů, ale je to malinko risk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3273
16.2.16 18:36

Taky se barvím na blond, ale tohle bych si na hlavu teda nikdy nedala 8o Absolutně si zničíš vlasy a ještě ti to chytne zrzavý.. Svěř se raději do péče zkušené kadeřnice. Nebo si minimálně kup nějakou pořádnou značku v drogerii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 18:40
@Nikita14 píše:
Dobrý den, koupila jsem si odbarvovač Lady style, bohužel jsem doma zjistila že obsahuje 12% peroxidu, uvažovala jsem nad tím, že bych si koupila ještě barvu od téhle značky se slabším peroxidem a použila ten slabší, myslíte že toje dobrý nápad? 12% semi opravdu zdá moc, mám světle hnědé vlasy skoro plavé a ještě mám pár melírku, chtěla jsem odbarvit celou hlavu děkuji za rady

No já bych si to na hlavu nedala.. Pouzivam 3% a paráda, jen to dýl trvá, noo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 18:59

Úplně postačí ten 12% naředit vodou! Když to uděláš přesně půl na půl, bude z toho 6%… neboj se toho, jsem kadeřnice a toto je typ, když nějaký peroxid zrovna chybí!!! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
16.2.16 19:08

V životě bych si na hlavu nenapatlala něco od výrobce co není ani schopný sehnat na obal slušnou fotku :jazyk: Věřím, že ta na tý fotce se odbarvila právě tímhle :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6745
16.2.16 19:23

@PitbulLenka Je, píšeš, že jsi kadeřnice, mohu se na vláknu přiživit a poprosit o radu??? Dcera chtěla melír, použila jsem na ni 6% peroxid-zbytek co sjem měla doma, ale nic ji to s barvou neudělalo, má vlasi světle hnědé a na hlavě ho měla cca 30minut a prostě zesvětlení nebylo ani o tón.
Tedy koupila jsem ještě zesvětlovač palete natural color. Po 45ti minutách-NIC 8o Tam jsem dala kousek na hlavu i chlapovi tak na něm je zesvětlení vidět(i když ne tak jak bych čekala a dcera si představovala)-Můžeš mi prosím doporučit něco co ji ten mělír spolehlivě odbarví -já říkala, že koupím právě tu 12ku :nevim: Tu na promelírovanou ofinu použít mohu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 19:42

@Uju Ahoj, ono samotný peroxid toho asi moc neodbarví, musí k tomu být ještě odbarvovací prášek- tzv. melír! Zesvětlovač od palete neznám, ale je zvláštní, že to dceří nezesvětlilo ani trochu! :nevim:… Ale pokud chceš jí prosvětlit pár pramínků, tak ji radši vem ke kadeřnici, než zkoušet nějaké hokusy pokusy!… Jinak ta 12ka jí určitě neublíží, ale musí se hlídat čas, jelikož to bude odbarvené o hodně rychleji, než třeba se 6kou… Ale na světlé pramínky je nejideálnější použít peroxid 9ku! 6ka nezesvětluje!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 19:48
@PitbulLenka píše:
@Uju Ahoj, ono samotný peroxid toho asi moc neodbarví, musí k tomu být ještě odbarvovací prášek- tzv. melír! Zesvětlovač od palete neznám, ale je zvláštní, že to dceří nezesvětlilo ani trochu! :nevim:… Ale pokud chceš jí prosvětlit pár pramínků, tak ji radši vem ke kadeřnici, než zkoušet nějaké hokusy pokusy!… Jinak ta 12ka jí určitě neublíží, ale musí se hlídat čas, jelikož to bude odbarvené o hodně rychleji, než třeba se 6kou… Ale na světlé pramínky je nejideálnější použít peroxid 9ku! 6ka nezesvětluje!!!

Ale zesvetluje jakýkoliv peroxid (samozřejmě ne samotný) mam už roky melir 3% dřív jsem mívala 9%, pak 6% a kupodivu nejlíp (ač za delší dobu) zesvetluje právě 3% :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 21:19

@MilijonDolarBejby Ale to já vím, že zesvětluje každý, jen jsem psala, že nejideálnější je 9ka! S 3 to trvá zbytečně dlouho a docílí se pouze jemného melíru! (pokud není původní odstín přírodní blond!)… Už to skoro 20 let praktikuji, tak s tím nějaké zkušenosti mám! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 21:43
@PitbulLenka píše:
@MilijonDolarBejby Ale to já vím, že zesvětluje každý, jen jsem psala, že nejideálnější je 9ka! S 3 to trvá zbytečně dlouho a docílí se pouze jemného melíru! (pokud není původní odstín přírodní blond!)… Už to skoro 20 let praktikuji, tak s tím nějaké zkušenosti mám! ;)

Hloupost. Melir mam uplne bílý ;) zkušenost mam taky a s několika kadernicemi. S 9% to bylo nažloutlý, s 6 % bily a s 3% taky a nezloutne to ani casem, narozdil od 9%. Rozdíl je v čase působení. Kazda kadernice nemá čas to nechat působit tak dlouho. Proto jsem vdecna za tu, co jsem po letech hledání našla :palec: Jasne ze to nejde aplikovat na uplne všechny, ale ze zkušenostive většině případů ano. Některé vlasy se odbarvují špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 21:57

Děkuju všem za rady určitě ten peroxid nepoužiju, chtěla jsem se jen zeptat, jestli by bylo možné ten peroxid vyměnit za slabší, a pokud to jde tak bych to tak udělala, a nebo pokud byste věděli o nějaké dobré blond barvičce tak vyzkouším jinou, víte někdo o něčem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.16 10:23

@Nikita14 Tak ještě jednou, vážně se ho neboj naředit! Dřív, když jsem byla ještě na učňáku, tak existoval jen 30% peroxid a z toho se museli všechny ručně namíchat ve správným poměru!… Ale když se 12 naředí přesně napůl je z toho 6!!!…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6745
17.2.16 17:27

@PitbulLenka No, teda, já tam ten prášek nenasypala, vím, že když mid ělala kámoška červený melír, do peroxidu prášek dala, já dělala dceři melír (no, že to pár let bude) a nejsem si schopná vybavit, jestli jsem ji ho do toho peroxidu nasypala-možná jo a teď jsem ho nedala :oops:
No, zajedu koupit 9% a hlavně ten prášek :zed:
Mě to fakt vůbec netrklo :oops:
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama