Odeslaná platba - prodat?

219
19.8.15 17:30

odeslaná platba - prodat ?

Ahoj. Prosím o názor, pro náš kočárek si přijel paní cca 120 km a u nás zjistila že nemá u sebe peněženku a doklady, tudíš nemá peníze na kočár. Chtěla by u nás přes telefon zadat platbu na účet. Prodali by jste ji takto kočárek? Jde mi o to aby platbu nestornovala :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8924
19.8.15 17:35

Nevim, jak to funguje se stornovanim platby. Domluvila bych se s ni, ze ji kocar poslu postou. Je to jeji chyba, ja uz jsem po urcitych zkusenostech opatrna :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
19.8.15 17:39
@moby píše:
Ahoj. Prosím o názor, pro náš kočárek si přijel paní cca 120 km a u nás zjistila že nemá u sebe peněženku a doklady, tudíš nemá peníze na kočár. Chtěla by u nás přes telefon zadat platbu na účet. Prodali by jste ji takto kočárek? Jde mi o to aby platbu nestornovala :(

Jeste me napadlo, jak prijela? Autem, bez dokladu? Nebo ji nekdo privezl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224
19.8.15 17:41
@Katchi píše:
Nevim, jak to funguje se stornovanim platby. Domluvila bych se s ni, ze ji kocar poslu postou. Je to jeji chyba, ja uz jsem po urcitych zkusenostech opatrna :nevim:

Udělala bych to stejně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 17:43
@moby píše:
Ahoj. Prosím o názor, pro náš kočárek si přijel paní cca 120 km a u nás zjistila že nemá u sebe peněženku a doklady, tudíš nemá peníze na kočár. Chtěla by u nás přes telefon zadat platbu na účet. Prodali by jste ji takto kočárek? Jde mi o to aby platbu nestornovala :(

Neprodala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
19.8.15 17:45
@moby píše:

ne, neprodala. Je mi líto.. protože jakoukoliv platbu můžeš stornovat, tohle je podvod jako cyp.. domluvila bych se s ní, že kočár max pošlu. Ale nic víc.

Příspěvek upraven 19.08.15 v 17:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5369
19.8.15 17:45

Ne neprodala bych ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
19.8.15 17:46

Stalo se mi úplně to samé! neprodala jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19053
19.8.15 17:48

Také bych neprodala. Vych. canost některých lidí nebere konce. Tedy nechci té paní křivdit, ale…člověk musí být opatrný. Lidi jsou někdy sv.ne :nevim: :nevim: :nevim: Bohužel…

Takže neprodávat!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 17:49

Neprodala bych. Pokud má někoho sebou a ten má kartu ať zajedou vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
19.8.15 17:56

Taky bych neprodala!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
19.8.15 17:58

Popravdě někdy dávám lidem na dluh. Přijedou si pro kočárek, já jim vysvětlím co vše ještě potřebují a oni nemají nakonec sebou dost peněz a tak zaplatí kočárek a třeba posledně to mi zůstali dlužit skoro 1000kč.
Vždy mi to přišlo na účet do dvou dnů.
Pokud by nezaplatili nic tak jim ho taky nedám. Už se mi stalo že mi ženská tvrdila že je platba odeslaná, poslala mi i doklad o platbě z banky (falešnej). Nikdy nic nedošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
19.8.15 18:05

Co je na tom kočáru tak extra, že si pro něj jela osobně 120 km? Jak přijela? Autem bez dokladů? Vlakem, busem? A za co? Jak si koupila lístek na cestu sem? A za co si koupí lístek zpět? Myslím, že jasnej podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
19.8.15 18:12

Lidi jezdí i 300km pro kočárek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
19.8.15 18:15

A ještě po tobě chtěla půjčit na vlak nebo na benzín, ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama