Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Kelsey Tak naše na to taky vyloženě nekouká. Televize je puštěná místo rádia celý den, občas mrkne, co tam je. Když mi nechce jíst, tak jí cíleně nasměruju na televizi a zapnu ten Mickey Club. Ona tu televizi ve většině případů jen poslouchá, ani na ní nedohlédne…
Dcera (4) si už sama na youtube pustí, co potřebuje.
Občas když se věnuju malému a ona mi zmizí z dohledu, tak ji najdu před počítačem jak čučí na Mickeyho klubík.
No a mladej (1) toho to netankuje vůbec. I když jsme už zkoušeli koukat na teletubies, ale baví ho jen pááá pááá a víc ani ťuk.
@maritimka píše:
@Kelsey Tak naše na to taky vyloženě nekouká. Televize je puštěná místo rádia celý den, občas mrkne, co tam je. Když mi nechce jíst, tak jí cíleně nasměruju na televizi a zapnu ten Mickey Club. Ona tu televizi ve většině případů jen poslouchá, ani na ní nedohlédne…
jojo jako kulisa ![]()
TV mám zapnutou celý den jako kulisu, dcera si jí nevšímala, posledních pár měsíců ji občas zaujme nějaká reklama, ale jinak nic. Zkoušela jsem jí pouštět Klubík a Boba a Bobka, nezajímalo jí to ![]()
Moje malá má rok a už asi 2 měsíce se kouká na zpívanou Karkulku od Svěráka. Naprosto ji miluje a vydrží až do konce - má to 10 minut.
@helenkka píše:
Ani prasátko Peppa?
Bohužel ani Prasátko Peppa zatím nic.
A to máme doma hromadu DVD s touto příšerou! ![]()