Odlepení bezpečnostních prvků

1761
24.5.16 22:27

Odlepení bezpečnostních prvků

Ahoj, chci koupit nějaké bezpečnostní prvky, jako jsou chrániče rohů stolu, do šuplíků atd. A např. na ty rohy se to lepí. Stejně tak takové ty měkké pásy, které se lepí např na celou hranu schodu. Jak to jde pak sundat? Ze dreva a i z dlažby? Mám strach, že jak to nalepíme, budeme mít pak zničený nábytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5732
24.5.16 22:38

Tak toho bych se nebála, děti si s tim obvykle poradi během několika prvních dnu. ;) Ti nejvytrvalejsi tatínkové to nakonec vyresi pattexem a na budoucí škody už nekoukají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5517
24.5.16 23:16
@malinika píše:
Tak toho bych se nebála, děti si s tim obvykle poradi během několika prvních dnu. ;) Ti nejvytrvalejsi tatínkové to nakonec vyresi pattexem a na budoucí škody už nekoukají.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: přesně tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
24.5.16 23:31
@malinika píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: naprosto přesné :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19477
24.5.16 23:36

Jestli cekas, ze vas nabytek prezije detsvi vaseho ditete (deti) v takovem stavu, aby to stalo za to jeste odlepovat, tak budes asi dost prekvapena. :mrgreen: ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50403
24.5.16 23:51

Jak jiz zmineno, spis si budes moc prat, aby to tam aspon chvili drzelo, nez abys to dokazala sundat :) Zarazky do supliku nedrzi jakekoliv krome vrtanych, ty jsou spolehlive a jednou po odstraneni zbyde uvnitr jenom mala dirka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
25.5.16 05:46

Uplne zbytecne resit, jedine co ma smysl je zabrana na schody, ale i ta je ucinna tak do roka, pak dite hrave pozna, jak ji prekonat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1761
25.5.16 06:42

Tak vám všem moc děkuji :-) Shodly jste se krásně :-) já musím dát něco i k prarodičům, tak mi šlo hlavně o jejich nábytek. No uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
25.5.16 06:54

My máme jen kryty na rohy konferenčního stolku, který pak vyhodíme až děti odrostou. Je to nějaký obyč. z Ikey za 500 Kč. Původní skleněný jsme schovali.
Zarážky na šuplíky jsem nechtěla. Protože máme fungl novou kuchyň i obývací stěnu, takže několik šuplíků bylo povoleno rabovat. Zbytek jsem prostě hlídala a zakazovala.
Zábranu máme nevrtanou a zatím je na svém místě. Syn (2,5 roku) ji neotevře ani se na ní nevěší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2387
25.5.16 06:55
@Moucharda píše:
Uplne zbytecne resit, jedine co ma smysl je zabrana na schody, ale i ta je ucinna tak do roka, pak dite hrave pozna, jak ji prekonat…

Nám dělal tchán na schody takovou branku, otvírání bylo kovové, do boku (jak třeba bylo dřív na veřejném WC - nevím, jak to popsat).
Dcera musela prostřčit ručičku, aby to oddělala, sešla 2 schody a pak branku zas zavřela :-):-):-) a šla dolů k babičce.
Branku asi zadělávala, abychom nešli za ní:-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5797
25.5.16 08:45

@nini77 já jsme nikdy tyto „kravinky“ neřešil a vychoval jsme bez problémů dvě dcery. Popravdě nikdy v životě jsem nezažil dítě, aby bylo skutečně nutné dělat zarážky do šuplíků, ucpávky do zásuvek, chrániče hran stolů (praští se jednou a bude si to pamatovat na dlouho :-) ) atd. atd.

takže na základě mé životní zkušenosti jsou tyhle věci zbytečnostmi a jen lákadlem na úzkoprsé rodiče, jak z nich vytáhnout prachy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama