Odličovač na oči pro citlivé oči a řasy

4861
11.6.20 09:45

Odličovač na oči

Mohly byste mi doporučit nějaký dobrý odličovač na oči? Může být dvoufázový, ale ne moc mastný. Samotná micelárka je slabá. Měla jsem od Mixy, ale neseděl mi. Yves rocher je dost mastný.
Beru klidně i dražší, ale aby za to stál.
Mám citlivé oči, slabé řasy, potřebuju takový, aby ta řasenka skákala dolů sama. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3423
11.6.20 09:57
@Elenloth píše:
Mohly byste mi doporučit nějaký dobrý odličovač na oči? Může být dvoufázový, ale ne moc mastný. Samotná micelárka je slabá. Měla jsem od Mixy, ale neseděl mi. Yves rocher je dost mastný.
Beru klidně i dražší, ale aby za to stál.
Mám citlivé oči, slabé řasy, potřebuju takový, aby ta řasenka skákala dolů sama. :mrgreen:

Nedam dopustit na ten modry od nivey je dvoufaz, olej.baze..musis.ho pred pouzit. protrepat a jde to lehce I namal.oci linkou I namal.rasy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
11.6.20 10:01

Já ti poradím odličovací rukavicku. Mám od Yves Rocher a je skvělá. Odlici naprosto bez ničeho, jen vodou. Učitě jsou i jiné, ale nemám vyzkoušené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6499
11.6.20 10:09

Ozkousela jsem opravdu kde co, Nivea mi dve oci a to mam tampon skoro zmoch mokry, Mixa me pali, Saloos neni spatny - hydrofilni olej. Ale nejlepsi je za me odlicovak od Renovality. Jak na oci, tak na plet, opravdu top :) nedrazdi, nepali, perfektni odlici vse a je na pleti prijemny. Pripadne maji i dobre kvetinove vody na stazeni pri pocitu mastnoty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4861
11.6.20 10:26

@Kukacka123 myslíš to odličovací serum ve spreji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6499
11.6.20 10:32
@Elenloth píše:
@Kukacka123 myslíš to odličovací serum ve spreji?

Ano :) a super je i to, ze je to sprej :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
11.6.20 13:00

Používám řadu Vital Just :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12760
11.6.20 13:11

Renovality to jejich sérum. Mám citlivé oči, čočky a tohle je úplně v pohodě a nebo dvoufazovy odličovač od garnier

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama