Odložili jste roušky?

Anonymní
8.7.20 16:55

Odložili jste roušky?

Od 1.7. nejsou u nás povinné roušky a jak to máte vy? Odložili jste roušky a nebo používáte ochranné pomůcky dál? A co lidé ve vašem okolí? Přiznám se že u nás ve městě je tak 98% odložilo i vzhledem k nově nakaženým, což mě zarazilo že to tak lidi podceňují a nečekala jsem to.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3179
8.7.20 16:58

Jo odložila, a moje okoli taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
8.7.20 16:59

Jo odložila, nedá sev tom dýchat. Ať nemocný lidi radši nelezou ven a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49525
8.7.20 17:01

Ano, odlozili jsme. Ale zas je budeme muset vytahnout. Ze se chystame do Prahy. Tam bude nutne vyuzivat denne MHD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19347
8.7.20 17:04

Proč anonym??

jinak odložila, ale budu jí nosit tam kde bude velká koncentrace lidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
8.7.20 17:05

Odložila a většina lidí v mém městě také, ale občas někoho s rouškou potkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
8.7.20 17:08

Ano odložila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23434
8.7.20 17:09

Odložili jsme všichni. Občas v MHD nebo obchodě někdo má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26209
8.7.20 17:10

Odložila jsem. Sem tam někoho s rouškou potkám, většinou starší lidi. Mají ji na puse. Tak to je asi ochrání :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17387
8.7.20 17:12

Odlozila jsem, krom obchodu sem rousku odlozila uz davno predtim, prvniho uz uplne a s velkym nadšením. Ty rousky stejne nikoho nezachrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
8.7.20 17:14

Jasně že odložila i všichni v mém okolí. Stejně nevěřím, že kus hadru opravdu reálně dokáže ochránit. Navíc fakt věříte, že všichni poctivě je po použití perou? Nebo je spíš pohodí na stůl, na který si položí rohlík a ten pak s klidem sní. A roušku si vesele druhý den vezmou zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
8.7.20 17:17

Odložila, ale nosím v kabelce, kdyby někde bylo potřeba nasadit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72336
8.7.20 17:18
@Quinn7 píše:
Jasně že odložila i všichni v mém okolí. Stejně nevěřím, že kus hadru opravdu reálně dokáže ochránit. Navíc fakt věříte, že všichni poctivě je po použití perou? Nebo je spíš pohodí na stůl, na který si položí rohlík a ten pak s klidem sní. A roušku si vesele druhý den vezmou zase.

Upřímně, je mi fuk, jak s ni doma zachazi, pokud ji pri kontaktu se mnou maji nasazenou, tak me pred jejich prskanci ochrani a oni at si tam sve bacily klidne pestuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63222
8.7.20 17:22

V Nemecku nosime v obchodech a MHD stale dal a nevadi mi to. Asi jeste dlouho budeme, nechystaji se to zrusit. V Cesku jsem se ted bez rousky a udrzovani rozestupu citila blbe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 17:26

My bohužel ne, musíme ji nosit dál. Koukala jsem, že i v Ostravě ji někteří v MHD stále nosí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama