Odmítá lahvičku a nechce umělé mléko

248
21.6.20 09:56

Odmítá lahvičku a nechce umělé mléko

Hojky, vim ze to je tu nekolikrat, ale vetsinou jde o starsi deti. Ja mam mimco, 4 mesice a bohuzel uz jsem ztratila mleko, proste mam uplne mekka prsa a nic tam nemam, stezi neco vymacknu kor kdyz kojik treba furt 8× az 9× za den. Jenze malej mi odmita lahvicku, umele mleko nechce… Mam tu od Aventu a ve 2 mesicich mi ji vzal, potrebovala jsem odjet a mela jsem odstrikano a lahvicku mi vzal, co je ovsem zvlastni je to, ze nechce ani moje odstrikane mleko. Asi tedy je mozna problem v te lahvicce? Ale proc ji tehdy vzal… Nekdo mi radi vyhladovet ale to mi prijde jako drastickej zpusob a kdyz uz rval hlady po 4 hodkach tak to stejne nechtel…nevim co s tim mam delat? :nevim: zkoušel i tatinek ale tez nechce a hrozne u toho rve…co mu mam dat nebo co delat aby se to naucil? Ja vim, trpelivost ale takhle uz jsem vyhodila dost penez za UM a stale nechce…

Příspěvek upraven 21.06.20 v 10:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3189
21.6.20 09:57

Věk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72337
21.6.20 10:08

@klobinka No a přestal ti přibírat nebo proč to řešíš? To, že jsou měkká prsa nic neznamená, kolem toho 3-4 měsíce už se přestává mlíko tvořit dopředu a tvoří se až při kojení, takže pokud ti nestagnuje s váhou a čůrá, tak to prostě neřeš a koj. Případně prostě nasaď příkrm, v tomhle věku už ho může a jsou které UM do huby nevezmou, mám doma dva takové exempláře, nevzali ho ani v kaši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
21.6.20 10:08
@klobinka píše:
Hojky, vim ze to je tu nekolikrat, ale vetsinou jde o starsi deti. Ja mam mimco, 4 mesice a bohuzel uz jsem ztratila mleko, proste mam uplne mekka prsa a nic tam nemam, stezi neco vymacknu kor kdyz kojik treba furt 8× az 9× za den. Jenze malej mi odmita lahvicku, umele mleko nechce… Mam tu od Aventu a ve 2 mesicich mi ji vzal, potrebovala jsem odjet a mela jsem odstrikano a lahvicku mi vzal, co je ovsem zvlastni je to, ze nechce ani moje odstrikane mleko. Asi tedy je mozna problem v te lahvicce? Ale proc ji tehdy vzal… Nekdo mi radi vyhladovet ale to mi prijde jako drastickej zpusob a kdyz uz rval hlady po 4 hodkach tak to stejne nechtel…nevim co s tim mam delat? :nevim: zkoušel i tatinek ale tez nechce a hrozne u toho rve…co mu mam dat nebo co delat aby se to naucil? Ja vim, trpelivost ale takhle uz jsem vyhodila dost penez za UM a stale nechce…Příspěvek upraven 21.06.20 v 10:01

Zkus pár doušku obyčejnou plat. stríkačkou z lékarny :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12906
21.6.20 10:15

A dítě řve hlady nebo proč musí mít UM?

Prsa se po šestinedělí ustálí. A spousta žen nic nevymáčkne i přestože mléko má. A měkká prsa jsou normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24532
21.6.20 10:16

No a teď kojíš dál nebo co jí? Takže mlíko máš
Mlíko nejsou klíče, to neztratíš ze dne na den jestli jsi doteď kojila. Měkká prsa jsou ok v tomhle věku. Můj třeba pije vodu z láhve a je jedno jaký, ale jak je tam mlíko tak to nechce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3189
21.6.20 10:23

Kozy nejsou přehrady aby se furt nalejvali a drželo se vnich mliko. To mliko se dělá při kojení, tobě už se laktace ustálila, proto máš pocit prázdných prsou. Nemusíš nic odstrikat, a přesto tam mlíko je. Pokud čůra, je spokojený po kojení, tak koj dal.. 8× denně je úplně běžný. Kojeny děcka uklidňuje prso, a sajou klidne každou půl hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15171
21.6.20 10:31

Jak pisou holky.. Pokud mimčo pribira na vaze, je spokojeny, cura, roste.. Neres um a lahvicky. Ja mela prsa uplne placaty a syn se vykojil na 9 kilo v pul roce.. Neodstrikala jsem ani kapku, kojila casto, syn lahev odmital do roku. Pak uz mel hlad, tak to vzal na milost.. Jak jsem vzdycky přiložila k prsu, uplne jsem citila, jak se prsa nalivaji a tvori se mleko. Takze je to uplne normalni.
Proste ne vsechny deti jsou ochotne vystridat mm za um jen tak, jak si mama usmysli..
Takze no stress a koj miminko, jak si rekne. Ve vedrech klidne po hodine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
21.6.20 11:26

Mě taky odmítala lahvicku, když jsem odstrikala. Prostě chtěla jen prso. Musela jsem být stále s ní, žádný odjezd pryč a mléko v mrazáku se nekonalo. Koj dál, koji se dostatecne dle uvedene inzenzity. Nevyhazuj peníze za umělý mléko. Začni s prikrmama. A holt nechat vyhladovet. On si nakonec vezme a za 24 hodin neumre. :lol: A ano, trpělivost může to být otázka cca 14 dní trápení tvého i jeho, může to být bojkot. Zase to přejde. Výdrž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8663
21.6.20 11:48

Taky jsem řešila, MM bylo málo, potřebovala jsem dokrmit (ve 3 měsících). Nakonec se chytla na ortodontickou savičku NUK, protože měla dudlík stejného tvaru. A UM jsme vyzkoušeli také asi 3 značky, nakonec neplivala Sunar Comfort, tak jsme na něm skončili ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama