Odoláváte stále očkování?

Anonymní
20.7.21 21:23

Odoláváte stále očkování?

Zatím nejsem očkovaná a ani se do toho nehrnu. Řeknu to na rovinu. Čím víc z vrchu tlačí, tím méně se mi chce. Nejsem odmítač, ale nenechám se někam tlačit. Štve mě, že jako člověk, který je zdravý, nikam extra se nehrne a nevyhledává masy lidí, bych se měla cítit pomalu jako prašivá a nebezpečná pro okolí. S tím, že nebudou hradit testy pro zábavu v podstatě souhlasím,…jen by mě zajímalo, jak to bude např. v zaměstnání… nepustí mě jako nenaočkovanou do práce? Pracuji s dětmi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
875
20.7.21 21:30

Já se očkovat nepůjdu
Nemám zájem ani potřebu

Třeba cigarety, alkohol, přejídání zabijí dnes a denně a nikoho to nezajímá.
Jsme skoro nejobéznější národ v Evropě, vypijeme neskutečné množství alkoholu, o cigaretách ani nemluvě a to je jedno :nevim:

Ale jinak od září se zakladatelko bude testovat v práci. Zaměstnavatelé budou mít povinnost znovu testovat

Příspěvek upraven 20.07.21 v 21:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
20.7.21 21:31

Je mi jedno, zda se nechas naockovat, jen uz se musim vyjadrit k tomu pristupu „cim vic tlacej, tim min se mi chce“. Jsem jedina, komu to pripada strasne detinske? Takovy dupnuti nozickou a na just se nenecham. Promin, fakt te nemam zajem urazet, ale vzdyt je to jak v materske skole. Nech se očkovat,.nenech se očkovat, ale udelej to na zaklade nejakeho sveho presvedceni, ne jako just nekomu nahore.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31586
20.7.21 21:31

Taky zatím nejsem pichlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
20.7.21 21:32

Me se libi jak se kazdej ohani zavislostma a nemocema ktery nejsou infekcni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
20.7.21 21:33

@Villanelle naprostý souhlas!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
20.7.21 21:35

@Len123l konkrétně obezita, kouření i alkohol (v rodině) je dost “infekční”
Obézní matka, obézní děti, kuřáci rodiče, kuřáci děti

A já se ničím neohánim
Je to můj názor

Plus teda pokud nevíš tak i pokud jsi očkováná tak můžeš covid nadále šířit, čili být infekční!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18070
20.7.21 21:36

Nejsem očkovaná a nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31586
20.7.21 21:36

K tomu, že někdo nejde pže se na to čím dál víc tlačí. To mi přijde logicky a normální. Kdo chce něco, co se mu cpe horem spodem a ví, že když to neudělá tak bude ještě navíc v nevýhodě? :nevim: takhle to funguje co svět světem stojí. Bych řekla. Není nad čím se podivovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
20.7.21 21:37

@sarah1618 tvuj nazor ti samozrejme neberu :mrgreen:

Posledni veta mi nedava moc smysl. O tom sem vubec nemluvila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
20.7.21 21:38

Taky si počkám, co to udělá s ockovanyma.. A navíc, už jsou tisíce naockovanych nemocných takže mě zatím nic nepresvedcilo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917

Uprimne uz me to vsechno unavuje. Je to porad dokola. Uz aby to skoncilo a zda se to dost v nedohlednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31586

Ono se uvidí za pár let…co to do nás vlastně napumpovali, pravda se ukáže. Je zbytečný se hádat. Nepamatuju že by něco tak rozdělovalo lidí jak covid. Teda mimo politiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
20.7.21 21:39

@Krista 1 nikdy se nereklo ze ockovanej to nemuze chytnout. Clovek ockovanej na chripku taky muze chytnout chripku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5466
20.7.21 21:40

Také zatím nejsem očkovaná, kojím a necítím potřebu do toho teď jít. Nicméně mě stejně doženou a,, donutí,, okolnosti - cestování. Nejsem vyloženě odpůrce, ale zatím to odkládám kvůli kojení - byť se tu teď na mě nejspíš snese hněv všech očkovaných - že kojení není překážka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat