Odsávačka hlenů - půjde s ručním vysavačem?

449
8.4.21 07:53

Odsávačka hlenů - půjde s ručním vysavačem?

Ahoj holky, zrovna vybírám odsávačku hlenů, hodně se doporučují odsávačky na vysavač, ale my už klasický vysavač nemáme, jen robotický a v kuchyni mám ruční, půjde to vzít myslíte kdyžtak tím ručním? Co myslíte?

Moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1083
8.4.21 07:56

Tak to záleží na tom, jaký tam mate nastavce. Ja mam obyčejný nosatko za asi 30 Kč a dávám ho na klasický vysavac, presne to pasuje, na milimetr… netuším, jaký 6var mají ty odsávačky na vysavač, nebo jakou chceš koupit, tak se na to podívej, pak se podívej na všechny nástavce vašeho ručního vysavače a uvidíš, jestli to někam půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2012
8.4.21 08:13

Pokud na ručním nemáš hadici jak u klasického tak se obávám, že to nepůjde. A hlavně ty ruční nemají takový tah jak klasický vysavač…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
8.4.21 08:16

Ty odsávačky na vysavač jsou nej, ale obávám se, že na ruční to nepůjde. Musí tam být ta hubice, aby bylo kam odsávačku vsát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
8.4.21 08:24

Pokud nemá ruční vysavač kruhový otvor k vysávání, tak k němu odsavačku hlenů nepřipojíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
8.4.21 08:29

Mi ruční máme a funguje bez problému. Nejprve malé střiknu mořskou vodu, nechám cca 5-10 minut. působit, většinou si psikne a vyletí to samo…, ale odsaje v pohodě… :dance: :dance: je to značka chico, stala asi 3kilca :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
8.4.21 08:40

Mě to na ruční vysavač nesedí. Existují i elektrické odsavacky hlenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
8.4.21 09:09

Mne taky nesedí. Mam Electrolux, da se k němu dokoupit i klasicka hadice, ale nema kulatou koncovku, takze to nepasuje… Kvůli odsavačce si drzim stoletej klasickej vysavac :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
8.4.21 11:37

Holky, mám tento vysavač, má tam nástavce dva, ale spíš to asi nepůjde :/ držet kvůli tomu starý vysavač se mi moc nechce, máme ho ve sklepě, ale víte jak…

Ta mechanická je asi k ničemu, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
8.4.21 12:06

@Bajina.P Za mě je mechanická k ničemu (teda na nějaký slabý nudle třeba jo, ale když se zadaří pořádně ucpanej nos, tak to můžeš dělat furt dokola). Kamarádky zkoušely i elektrický odsavačky, levný, drahý, značkový, z aliecpressu… a všechny jsme skončily u normálního vysavače. Kdyby měl někdo jiný řešení, budu nadšená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat