Odstranění tetování

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Traccy
Kecalka 450 příspěvků 31.07.12 15:24
Odstranění tetování...

Ahoj, chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenost s odstraňováním tetování? Přemýšlím o odstranění jednoho z tetování…je hrozný a nemůžu na něj koukat a plno tatérů mi řeklo, že bych z předělávky měla velkej černej flek…prosím o radu co s tím…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 50 Další »
Reakce:
kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.12 15:28

Radu nemám, ale taky by mě to zajímalo. Já mám ale to, co se mi nelíbí, naštěstí na zádech, tak si na něj vzpomenu málokdy.

_Kaczenkaa_
Závislačka 2758 příspěvků 31.07.12 15:41

A opravdu jsi si jistá, že by to nešlo předělat? U jakých tatérů si se ptala? Dej sem fotku, zkusím se zeptat mého tatéra, mám velmi kvalitního, který je schopen upravit a opravit snad všechno, co jsem viděla, dokáže zázraky… :hug:

hledvpred
Stálice 68 příspěvků 31.07.12 15:43

Taky bych se ráda podívala, jestli to opravdu tak hrozné..

Sisi90
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 31.07.12 15:57

Já osobně mám 4 tetování a o odstranění sem nikdy neuvažovala, ale známý si nechal jedno odstranit. A řeknu to asi tak, že ikdyby to bylo bůh ví co, tak je lepší si to nechat. Odstranění je bolestivé (o hodně víc než tetování samotné), drahé, dělá se na několikrát a hlavně nikdy ho neodstraní úplně. Takže třeba můj známý si nechával odstranit znak z předloktí a teď má zjizvenou a modrou ruku. Dal do toho šílený peníze a teď lituje, že si to radši nenechal…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 31.07.12 16:06

Dá se odstranit, v podstatě Ti budou obrušovat kůži. Bolí to asi 10× víc jak kéra, navíc je to dražší.. záleží, co máš za motiv. Překvapuje mě, že to nejde předělat, většina tatérů vždycky vymyslí něco, co to překryje. Jinak na odstranění se poptej u plastických chirurgů nebo kohokoliv, kdo dělá estetickou medicínu ;)

Antosek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.12 16:43

Taky jsem nad tím uvažovala, ale potom co jsem viděla obrázky jak to vypadalo po tak si to tetování radši nechám :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 40468 příspěvků 31.07.12 16:53

Každé tetování jde předělat ;), já chci taky předělávku, no jen je mě jasný že to bude muset být hodně velké ale po odstranění tam zůstanou ošklivý jizvy :? ale předělávku jen od hodně dobrého tatéra ;)

Traccy
Kecalka 450 příspěvků 31.07.12 19:19

Mám to na zádech, ale ono jde spíš o to, že mě to vyfetlo dralo tupou jehlou, takže to je černý a zjízvený…a kluci co znám jsou šikovní, ale prej by to chtělo na pžedělání jedno zesvětlení…

duppe
Kecalka 162 příspěvků 02.08.12 13:23

Zdravím, tak já se taky chystám na odstranění tetování. Nevím odkud jsi, ale já se chystám sem http://www.pureskin.cz/fotogalerie/
A jelikož to místo musí být před sluncem chráněno tak tam půjdu až někdy v září nebo spíš až nebude moc vedro. :pankac:
@Traccy

Traccy
Kecalka 450 příspěvků 02.08.12 13:56

@duppe jsem ze západu, ale do Prahy jezdíme dodela často…

duppe
Kecalka 162 příspěvků 02.08.12 14:00
@Traccy píše:
@duppe jsem ze západu, ale do Prahy jezdíme dodela často…

Tak si koukni ty jejich stránky, osobní zkušenost zatím nemám, tak nemohu posoudit jak to ve skutečnosti pak dopadne :roll: Jen doufám, že dobře a já se té hlouposti z puberty zbavím :palec:
Nebo máš už vyhlídnutý jiný salon?

Traccy
Kecalka 450 příspěvků 02.08.12 19:17

@duppe zatím nemám vyhlídlý žádný, ale chci to nechat aspoň zesvětlat, aby mi to můj tattér předělal…taky jsem si v 15letech nechala udělat tetování u ametéra a lituju… :zed:

duppe
Kecalka 162 příspěvků 03.08.12 08:40
@Traccy píše:
@duppe zatím nemám vyhlídlý žádný, ale chci to nechat aspoň zesvětlat, aby mi to můj tattér předělal…taky jsem si v 15letech nechala udělat tetování u ametéra a lituju… :zed:

Já si to dala udělat někdy po 19ti. Mám dvě, jedno se mi líbí, ale u toho druhého jsem si travala na svém, že ho chci jenom tááákhle malinkatý :zed: a ve finále to tetování vypadá jako kdyby mi seděla na rameni moucha :oops: O předělání jsem taky uvažovala, ale mnohem radši se ho zbavím :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 50 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >