Odtok plodové vody 38 T

Anonymní
3.11.19 22:09

Odtok plodové vody 38 T

Ahoj. Jsem začátek 38 tt a pozoruji že jsem dole teď občas mokrá. Nevím jestli to nemůže být plodová voda a odtékat po částech? Nebo mi už utíká moč. 8o už to asi nemůže ničemu uškodit ne? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1796
3.11.19 22:12

Dej si vložku a jeď do porodnice. Udělají test na plodovou vodu a zkontrolují množství. Kdyby odtékala, nechají si tě pravděpodobně tam a budeš rodit za chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
3.11.19 22:15

Ahoj, v 37tt jsem měla taky podezření na odtok plodovky, ráno jsem pod sebou měla mokrou skvrnu, hned jsem naklusala na gyndu. Doktor mi teda nedělal test na plodovku, nicméně ultrazvukem zhodnotil, že plodová voda neodtéká a je jí dostatek. Prý se mohlo jednat o výtok nebo třeba hlenovou zátku. Podobné mokro, jaké popisuješ, jsem měla do porodu.Ten začal prasknutím vody, kdy jí bylo tolik, že nebylo pochyb. Já jsem ale přesvědčená, že to tenkrát plodovka byla, jen si mimčo hlavičkou vždy zacpalo dírku a občas něco málo odešlo. Určitě se nech zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
3.11.19 23:37

Ahoj, tuším, že je to jen výtok. Ale pokud chceš mít jistotu, zajed s vložkou do porodnice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat