Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Anonymní píše:
Tak mi někdo prosím řekněte jak se to ma řešit? To maji majitele být spálit? Je kompletně zrekonstruovaný, nějaké kopání do zdi je nereálné… Ma někdo prosím nějaký užitečný nápad?
jenze ono jejich,,kompletne zrekonstruovany byt,, je jen pozlatko na povrchu, aby to vypadalo a oni to pronajali… zrekonstruovat vlhky barak lze jedine tak, ze odstrani pricinu vlhnuti, napr podrezou zdivo, udelaji drenaze kolem objektu a jine… vy jako najemci to ale delat nemuzete, jedina rada pro vas :najdete si jine bydleni, kde vas nebudou ohrozovat skryte (casem i priznane) plisne