Odvětrávání bytu - koupelna a kuchyň

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1462
21.8.19 16:07
@Anonymní píše:
Tak mi někdo prosím řekněte jak se to ma řešit? To maji majitele být spálit? Je kompletně zrekonstruovaný, nějaké kopání do zdi je nereálné… Ma někdo prosím nějaký užitečný nápad? :)

jenze ono jejich,,kompletne zrekonstruovany byt,, je jen pozlatko na povrchu, aby to vypadalo a oni to pronajali… zrekonstruovat vlhky barak lze jedine tak, ze odstrani pricinu vlhnuti, napr podrezou zdivo, udelaji drenaze kolem objektu a jine… vy jako najemci to ale delat nemuzete, jedina rada pro vas :najdete si jine bydleni, kde vas nebudou ohrozovat skryte (casem i priznane) plisne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný