Odvodňovací čaje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ArianaS
Nováček 2 příspěvky 04.06.19 11:39
Odvodňovací čaje

Ahojte, chtěla bych se zeptat jestli někdo máte nějakou zkušenost s odvodňovacími čaji. Poslední dobu jsem velice zavodněná a chci jej zkusit :D Nějaké doporučení, zkušenosti? :nevim:

Reakce:
Lioness34
Závislačka 2649 příspěvků 04.06.19 11:43

Závodněna?? A z čeho?? Si zajdi k lékaři… v tomhle horku ještě zavodnivaci čaje :roll: jestli myslíš, ze zhubnes, tak na to zapomen…neboj nic, telo si poradi - telo si to osefuje samo :wink:

Hlavně se nenechej zlákat na nějaké odvodňování… pokud mas problém s otoky tak navštívit lékaře, jinak si nekaz zdraví nesmyslnými výrobky

Kriss Tina
Extra třída :D 10636 příspěvků 04.06.19 11:44

Na odvodnění by měl fungovat zelený čaj.

LaPaloma
Závislačka 2871 příspěvků 04.06.19 11:46

Kořen pampelišky, přeslička, šípek, čaje různě střídat.
Ale při velkém otoku bych šla napřed k lékaři. S nějakým periodickým zavodňováním - kvůli hormonům třeba - by měly čaje pomoci.

ArianaS
Nováček 2 příspěvky 04.06.19 11:46

@Lioness34
Z antikoncepce, beru ji již přes rok a moje doktorka mi před změnou ha řekla ze bych měla zkusit pit čaje na podporu odvodňování.. :oops:

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 7698 příspěvků 04.06.19 11:51

1. potřebuješ vyloučit problémy s oběhovým systémem - tedy pokud si v posledním čtvrtroce nebyla na preventivní prohlídce, tak tam zajdi.

2. pokud je to důsledek reakce na gestagen, tak je efektivnější vyměnit antikoncepci za jiný typ.

Lioness34
Závislačka 2649 příspěvků 04.06.19 11:51
@ArianaS píše:
@Lioness34
Z antikoncepce, beru ji již přes rok a moje doktorka mi před změnou ha řekla ze bych měla zkusit pit čaje na podporu odvodňování.. :oops:

A nebylo by lepší zkusit změnit antikoncepci?? Jako mě tohle přijde trosku mimo - ladovat do sebe hormony které zadržují vodu / předpokládám tak ze mas otoky/ a zkoušet to léčit čajem… já nevím. Chápu, ze Ty za to nemůžeš, řekla Ti to doktorka… sle zvazila bych to.. o to zda se nechranit jinak.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9572 příspěvků 04.06.19 11:57

@ArianaS

Ahoj, jak se ti zavodnění projevuje? Co konkrétně ti doporučila doktorka? A pokud za to muže HA - nepřemýšlela jsi nad změnou?

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8789 příspěvků 04.06.19 12:33

Pokud máš viditelné otoky, tak to řeš s lékařem. Je potřeba změna antikoncepce a vyšetření urologem. Pokud máš jen pocit, že jsi tlustá, tak to fakt čaj nezachrání. Na to je potřeba pohyb a změna jídelníčku ;).

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34531 příspěvků 04.06.19 12:40

V prvé řadě bych určitě řešila změnu antikoncepce. K mírnému odvodnění pomůže čaj z kopřivy, zelený nebo červený čaj. Dříve jsi i při braní HA tento problém neměla? Určitě bych se v tomto případě nedala doktorkou tak jednoduše odbýt a nechala se poslat na další vyšetření. Zkus napsat do této poradny gynekologa, určitě bude mít s otoky po antikoncepci zkušenosti a získáš tak názor jiného lékaře.

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 40 inzerátů 04.06.19 12:59

Mám zkušenost s bylinkami na odvodnění Kneipp (v tabletkách)

LilyJane
Kecalka 153 příspěvků 04.06.19 14:10

Zavodňování není sranda ale zdravotní problém, pod kterým se můžou schovávat nepěkné věci. Čaje, krémy, prášky a podobné věci jsou dobré jako krátkodobá úleva, než se přijde na řešení. Případně, když už je hlavní problém vyřešen, tak ať se urychlí odvodnění.
Tlačit to do sebe jenom tak je zbytečné a nebezpečné a nic to nevyřeší. To tělo si z nějakého důvodu drží vodu a pokud mu ji budeš brát, tak ji začne ukládat ještě víc. A to nemluvím o tom, jak zbytečná zátěž to je.

Pokud tě antikoncepce zavodňuje, tak ji změň a nebo úplně zruš.

Váš příspěvek
Reklama