Reklama

OGTT na Obilňáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magi
Kecalka 421 příspěvků 09.03.10 10:21
ogtt na Obilňáku

Holky, které jste byly na tomto testu v Brně na Obilňáku, poraďte mi. Už hodinu hledám na netu a nemůžu najít, kde se to tam provádí, telefonický kontakt, abych se objednala (nebo můžu dojít bez objednání?)a taky v kolik ráno se tam má jít. Jsem ve 34tt a na test jdu proto, že mi v 33tt na utz řekli, že mimi má asi 2500g, tak ať radši jdu, i když moje Mudra mě tam neposlala. Díky moc chci tam jít co nejdřív, ať jsem klidná, že mimi je jen dobře živené :-)

Reklama

Reakce:

hana9 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.10 10:33

Individuální ambulance
posilam par kontaktu, snad pomuze:

• pracoviště Porodnice, přízemí amb. bloku, tel. objednávání 532 238 373
  • pracoviště Porodnice, 1. poschodí ambulantního bloku

prof. MUDr.Ventruba, DrSc. - tel. objednávání 532 238 297
prim. MUDr.Chovanec, PhD. - tel. objednávání 532 238 234
prim. MUDr. Hudeček, PhD. - tel. objednávání 532 238 393
as. MUDr. Belkov - tel. objednávání 532 238 367

didi81
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 09.03.10 10:46

Magi, tak já jsem tam byla na žádost doktorky. Když jsem tam volala, tak mi řekli, že můžu dojít kdykoliv od po-pá od 7 h.
Ve vestibulu jim akorát řekneš, že tam jdeš a oni ti vystaví kartičku a nasměrují kam máš jít.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 09.03.10 10:50

Moc děkuju :-D

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 09.03.10 14:07

Zrovna dneska řeším stejný problém ;) U doktora jsem byla včera a vypsal mi žádanku a nic víc mi k tomu neřekl, i když jsem se ho ptala. Díky za odpověď! Snad mě nikdo nevyhodí, přijdu-li neobjednaná :think:

blechonik
Kecalka 117 příspěvků 15.03.10 16:28
ogtt na Obilňáku

taky jsem tam šla neobjednaná, Dr. říkala, že není potřeba se objednávat a taky to tam tak vypadalo, vše šlo jak „švícarský hodinky“:)

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.03.10 13:34
blechonik píše:
taky jsem tam šla neobjednaná, Dr. říkala, že není potřeba se objednávat a taky to tam tak vypadalo, vše šlo jak „švícarský hodinky“:)

Jo, taky to mám už za sebou. Všechno jak „švýcarský hodinky“, ale mohli by mít ten cukr v sesterě a neposílat těhule s břichama přes dvůr po náledí do lékárny. To se mi teda nelíbilo a zdálo se mi to být zbytečné. Co by jim to udělalo?
BTW - mluvila jsem o oGTT s kamošku, která na něm byla kdesi na severu Čech, a tam prý dali po tom dvouhodinovém čekání i nějakou sušenku nebo tyčinku, aby se maminám nedělalo zle :palec: Já jsem to vyřešila chlebíčkem v kantýně. Chutnal po tom dvouhodinovém půstu Božsky! :andel:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 15.06.11 13:51

Má někdo prosím nejnovější info, jak to na obilňáku probíhá? Musím tam být přesně v sedm? V devět berou odběr krve? je tam hodně mamin? chtěla jsem jít teď v pátek. A kde to prosím vás přesně je? pojedu MHD :think: Budu vděčná za vaše zkušenosti

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 15.06.11 22:24

Neporadi nekdo?

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.06.11 22:12

Vidím, že asi nikdo čerstvé info nemá. :nevim: Byla jsem tam před víc jak rokem, takže poradím jenom s tím, kde to je. Snad se nic nezměnilo. Půjdeš hlavním vchodem z Obilňáku (ne bránou z Údolní - ta je jen pro sanitky, myslím), dole hned u dveří se nahlásíš a oni tě nasměrují. Odběry se provádí někde asi ve 2. patře, ale jak říkám - nasměrují tě dámy od přepážky dole. Nahoře ťukneš na sestry a ty tě zase pošlou dolů do lékárny, která je ve doře. Všude jsou cedulky, takže nezabloudíš. Tam si koupíš ten cukr, se kterým zas půjdeš nahoru- Tam ti vezmou krev, pak vypiješ ten cukr, budeš čekat v čekárně, a pak se udělá další odběr a můžeš domů. Žádné drámo. Když si vezmeš knížku, bude to v pohodě. Já jsem to brala jako příjemný relax - malá tehdy měla rok a 3/4 a mě strašně bolela záda, tka jsem byla ráda za každou kontrolu u doktora, protože to byl jediný okamžik, kdy byl manžel ochoten ji na chvilku pohlídat. Tak at ti to zítra dobře dopadne!!!!!

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 16.06.11 22:37

Já mám teda ještě starší zkušenost, ale je to jak píše lulje. Když vystoupíš ze šaliny hned u toho parku, půjdeš rovnou za nosem až na konec parku, je tam takový oplocený minihriště a tam už uvidíš vchod. Takhle ráno tam bude chodit plno lidí. Za dveřmi je recepce, kde se nahlásíš a oni Tě nasměrujou. Tuším jsem vyšla jedno patro po schodech. Nás tam tehdy bylo asi 10, začli si nás volat asi o půl osmý a šlo to rychle. Já teda ještě nikam do lékárny nemusela a odběry jsme měly tři, takže to bylo na dvě hodiny. Vždycky jsem šla do toho parku na lavičku a četla si bulvár :mrgreen:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.06.11 22:51

Martasajo, máš pravdu - ty odběry byly asi tři :think: Už si to nějak moc nepamatuju. Jediné, co mi z toho utkvělo, bylo to, jak všichni strašili a já jsem si to tak užila… po dlouhé době SAMA s knihou :srdce: bez toho, aby mi někdo skákal po hlavě. Klidně bych chodila každý týden, kdyby mi měl kdo pohlídat mláďata :think:

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 16.06.11 23:00

No já tehdy ještě emimino neznala, tak jsem byla docela v pohodě. Přečíst si předem některé příběhy, tak se taky asi bojím. Jináč, bych taky hned měnila raději oGTT za hlídání, třeba denně, a to mám dítě jen jedno :mrgreen:
Tehdy jsem si na Veveří koupila cestou dom velkou pizzu a celou ji sežrala. A jak mi bylo :pankac:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.06.11 23:25
Martasaja píše:
No já tehdy ještě emimino neznala, tak jsem byla docela v pohodě. Přečíst si předem některé příběhy, tak se taky asi bojím. Jináč, bych taky hned měnila raději oGTT za hlídání, třeba denně, a to mám dítě jen jedno :mrgreen:
Tehdy jsem si na Veveří koupila cestou dom velkou pizzu a celou ji sežrala. A jak mi bylo :pankac:

Hele, od té doby, co mám druhého prcka, si říkám, že jedno dítě=žádné dítě. A tak přemýšlím, co jsem dělala, když jsem měla JENOM to jedno :lol:
Jinak - já jsem si koupila jen chlebíček v kantýně, ale taky mě maximálně uspokojil :mrgreen:
Zdravím Brňačky! :mavam:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 17.06.11 05:26

Díky. Snad to najdu :-) No a knihu beru samozřejmě s sebou. Taky se těším na klidný počteníčko. Pokud tam teda nebudou mamči hlasitě krafat. :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >