Ohřívání příkrmu z mrazáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 224 příspěvků 02.02.19 20:45
Ohrivani prikrmu z mrazaku

Ahojky, chci se zeptat…delam prikrmy do mrazaku na cca 3 dny a mam na to parni hrnec avent, ktery mi to rozmrazi…,ale kdyz vyndam pokrm, tak je dost horky, ze ho malemu foukam na lzicce…neznici se tak uplne vitaminy? asi blba otazka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:,ale uz jsem to delala spatne s materskym mlikem, ze jsem ho prehrivala a vubec jsem nevedela, ze ma mit okolo 37 stupnu a nicila tak vitaminy, tak se radeji zeptam.Moc dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7789 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 20:47

Asi zničí. Otázka je, co zůstane po mrazení. Jinak já dávám ohřát do vodní lázně.

Aduš8
Závislačka 3427 příspěvků 02.02.19 20:48

Tak já si myslím, že většina těch vitamínů se zničí už když to vaříš:nevim:

ivašot.
Kelišová 7034 příspěvků 02.02.19 20:51

vždyť už se to vařilo

NatalieSofie
Kecalka 224 příspěvků 02.02.19 20:51

Ja to prave delam v parnim hrnci…vareni, ohrivani i rozmrazovami

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 02.02.19 21:03

Já si misticku vyndam den předem, dam do ledničky a ohrivam druhy den v mikrovlnce na minimální výkon, nikdy jsem takhle horke jídlo neměla, za mě teda naprosto zbytečný kram… :nevim:

Celina
Závislačka 4240 příspěvků 02.02.19 21:16
@Verurizeckova píše:
Já si misticku vyndam den předem, dam do ledničky a ohrivam druhy den v mikrovlnce na minimální výkon, nikdy jsem takhle horke jídlo neměla, za mě teda naprosto zbytečný kram… :nevim:

ohříváš dítěti jídlo na max výkon v mikrovlnce?

Kukacka123
Závislačka 3076 příspěvků 02.02.19 21:18

@Verurizeckova zbytecny fakt neni, udelas tam vsechno v jednom a nezaspinis tisice nadobi (hrnec, tycak, miska…) ;) kdyz nemam zkusenost, neodsuzuju, ze je to kram ne :roll: a ohrivani v mikrovlnce mi neprijde taky uplne zdrave pro mimco…

@NatalieSofie Jinak vetsina vitaminu se podle me znici uz tim varenim (ac v pare), je to na dost stupnu… :nevim: ja jsem delala v hrnci, umixovala a dalsi den ohrala ve vodni lazni ;) tam to neprehrejes a muzes prubezne kontrolovat…

beruska9
Extra třída :D 10900 příspěvků 02.02.19 21:22

Nic horsiho, nez co se s tim stalo pri vareni, se uz nestane pri rozmrazovani/oh­rivani.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 02.02.19 21:22

@Celina minimální jsem psala…

@Kukacka123 tak já tycak používala první měsíc, jinak mu jídlo mackam… a je to můj názor, ze je to kram a nemyslím to zle a v kuchyni mám už tak dost kravovin a když si poradím bez nej, tak proč ne. A na základě čeho soudíš, ze ohřívání v mikrovlnce není vhodné? Mas to nejak podloženo? Mě by to zajímalo.

Kukacka123
Závislačka 3076 příspěvků 02.02.19 21:29

@Verurizeckova jasne, kazdy at si ma jake kramy v kuchyni chce, jen mi to prislo zbytecne hned hanit…nic vic, nic min…a ty mas podlozeno, ze je to vhodne (v plastu snad neohrivas ze…)? Promin, ja nehodlam nic hledat, takovych clanku pro a proti je :nevim: spis mi to prijde zbytecny, kdyz muzu v klidu ohrat ve vode a nemusim spekulovat o vhodnosti ;) ale ohrivej si jak chces, ja jen napsala svuj nazor, to tu snad muzu :mavam:

Příspěvek upraven 02.02.19 v 21:32

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 02.02.19 21:31

@Kukacka123 jasné, stejně jako já :) tak psala si o nevhodnosti, tak jsem myslela, ze to mas už podloženo :) jinak ať si každý děla, co chce… naprosto souhlasím ;)

Kukacka123
Závislačka 3076 příspěvků 02.02.19 21:33

@Verurizeckova tak mne hlavne nedalo nereagovat na ten kram, kdyz nemas ozkouseno…nemam proste rada, kdyz lidi soudi neco, co nemaji ozkouseno ;) tot vse…

NatalieSofie
Kecalka 224 příspěvků 02.02.19 21:38

Je to uplne super vec…urcite bych nemenila…usetri to spoustu casu ;) Dekuji holky :kytka: a v mikrovlnce rozhodne ohrivat nechci…nepripada mi to moc vhodne ;)

tini
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 02.02.19 21:42
@Verurizeckova píše:
@Celina minimální jsem psala…@Kukacka123 tak já tycak používala první měsíc, jinak mu jídlo mackam… a je to můj názor, ze je to kram a nemyslím to zle a v kuchyni mám už tak dost kravovin a když si poradím bez nej, tak proč ne. A na základě čeho soudíš, ze ohřívání v mikrovlnce není vhodné? Mas to nejak podloženo? Mě by to zajímalo.

Moje tchyne nechce milrovlnku,ze pry je to strasne skodlive,pry jime mrtve jidlo bez vitaminu a ty vlny pry ohrivaji tak,ze rozkmitavaji castice a to skodi.A pry si to potvrdis tim,ze zkusis zalevat kytku vodou z mikrovlnky,pry ti pojde.No ja mikrovlnku pouzivam,nenechala jsem se ukecat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >