Miminko a pád z lehátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 18:55
Miminko a pad z lehatka

Ahojte vsichni..musim to vlozit anonymne, nezlobte se je mi strasne.ale chci vam vsem maminka, co davate sve miminka do vibracniho lehatka varovat.dnes jsem dala syna do lehatka a dala ho do kuchyne na stul abych mohla varit a on na me koukal..nevim jak je to mozny, jak se to stalo ale syn se stim zhoupl a lehatko se preklopilo a spadl mi.je nastesti v poradku, byli jsme na vysetreni, stali nam nami vsichni svati..davejte si na to pozor, ja si najivne myslela ze se to preklopit nemuze..muze..boli me z toho srdce, furt brecim a honi se mi v hlave ze stacilo malo a bylo nestesti, strasne nestesti..prosim neposte mi je jsem blba..vim to..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 01.02.19 18:57

no promiň, ale dát vibrační lehátko s dítětem na stůl, to by mě teda nenapadlo 8o 8o ale některé možná jo, takže super, že jsi upozornila :potlesk:

ka2ka
Extra třída :D 13730 příspěvků 01.02.19 18:59

chápu že ti je špatně , ale upřímně nápad je to fakt hloupatý dej ho do postýlky a s postýlku přetáhni do kuchyně a máš klid

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 18:59

@Kaileee ja vim,je mi strasne..nevim co me to napadlo..

ajmy
Kecalka 151 příspěvků 01.02.19 18:59

Dat dite v lehatku na stul by me nikdy nenapadlo… :zed: Aspon, ze je v poradku.

donutkaP
Závislačka 3727 příspěvků 01.02.19 19:01

Asi záleží na lehátku a taky na věku dítěte :nevim: Já jsem si běžně dávala lehátko s dcerou na linku, když jsem vařila :nevim: Lehatko jsem měla s blokací proti houpání, takže se ani nehnulo a taky mělo bezpečnostní pásy :andel:

Karleon
Kelišová 5510 příspěvků 01.02.19 19:03

Stane se, naštěstí to dobře to dopadlo, tak si to dlouho nevyčítej. Nám dcera v 8mi měsících vypadla z autosedačky na hlavu na betonové schody, když nám starší hospitalizovali a my malou v tom stresu nepřipoutali. Stalo se to v areálu Bulovky, tak šla hned na rtg a my si mohli oddychnout.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 01.02.19 19:03

A proč ho dáváš na stůl? 8o i kdyby se v tom nehejbal tak těma vibracema to lehátko může někam „odcestovat“ a spadnout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 19:03

@donutkaP je mu 5 mesicu.proste se asi predklonil a prehouplo se to.je jsem zrovne brala hrnec z linky,byla jsem zady..a najednou rana a ticho..strasny ale hned jak jsem ho otcilo zacal plakat ale nastesti ho asi zbrzdily kolinka tam ma modriny a na hlavne nic.diky bohu ale furt mi ta rana z ni v hlave..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 19:04

@Kriss Tina nemela jsem je zaple..ale to me neomlouva,jen jsem chtela varovat kdyby mel neldo podobne hloupy napad

lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 01.02.19 19:06

Ty jo tohle by mě nenapadlo. Na stůl fakt ne

donutkaP
Závislačka 3727 příspěvků 01.02.19 19:07
@Anonymní píše:
@donutkaP je mu 5 mesicu.proste se asi predklonil a prehouplo se to.je jsem zrovne brala hrnec z linky,byla jsem zady..a najednou rana a ticho..strasny ale hned jak jsem ho otcilo zacal plakat ale nastesti ho asi zbrzdily kolinka tam ma modriny a na hlavne nic.diky bohu ale furt mi ta rana z ni v hlave..

Hlavně, že je v pořádku :srdce: Takové věci se prostě stávají.. Budeš na to asi dlouho myslet, ale důležité je, že se mu nic nestalo :kytka: On je taky rozdíl mezi lehátkama, některé jsou hodně lehounce překlopitelné a nestabilní :nevim:

alilauter
Kecalka 329 příspěvků 01.02.19 19:20

Nehody se stávají, můj muž takhle dával malýho ve vajíčku vždy ma stůl u doktora, na nádraží apod. I když nám doktoři vždy říkali, že jen na zem. Prostě to dělal automaticky.
Hlavně že jste v pořádku, dej si panáka nebo tabulku čokolády, musel to být hrozný šok…

lucynka25
Echt Kelišová 8623 příspěvků 01.02.19 19:23

Tak nam se stalo neco podobneho u babicky tenkrat s malou,take vibracni lehatko,ale ne na stole,ale na posteli v kuchyni (babicka spi v kuchyni), byl to mzik a byla prevracena dole :zed: nastesti také nic,ale nafackovala bych si..
Nejsi prvni ani posledni,netrap se tim,stalo se,hlavně ze je v poradku,priste si davej pozor ;)

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 01.02.19 19:33

Ja jsem dala vajicko s malym na židli u detske doktorky v ordinaci. Zhouplo se a preklopilo na zem, malym v něm. Mel modrinu na hlavičce, ja brečela a doktorka ho prohledla a potom utesovala me,hysterku. Mela jsem na sebe sileny vztek, ani to nedokatu popsat a upne te chapu, jak ti ted je. Ale podstatne je to, ze jwi s malym byla u doktora a ze je v poradku. U nas to taky dopadlo dobre.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >