Olivový olej z lékarny

1188
1.10.04 07:47

Olivový olej z lékarny

Ahojky,

chtěla bych se vás zeptat na olivový olejíček z lékarny. Protože máme velkou pravděpodobnost, že malý bude alergik-atopik, koupila jsem si v těhotenství pro miminko oliv. olej v lékarně. Byla jsem s ním velice spokojená. Problém je v tom, že jsem koupila další a ten je úplně jiný. Ten první byl nažloutlý a měl typickou „vůni“ oliv. oleje, ten nový je čirý a bez zápachu. Volala jsem známé do lékarny a popsala jí to a ona řekla, že se museli splést a nalít tam něco jiného a poslala mi nový.Jenomže je stejný jako ten druhý.
Jak vypadá ten co používáte vy? Děkuju za radu.

AJKA, Lenička 2 roky, Lukášek 5 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2340
1.10.04 09:58

Ahoj Ajko,
olivový olejíček se mi osvědčil u Michalky a mám ho tudíž připravený i pro Vítka (příští týden už určitě!!!). A má teda tu nažloutlou barvu a typickou vůni. Jedině to asi zkus v jiné lékárně.
Katka 40+0tt :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.10.04 11:43

Ahoj Ajko, zkus ho otestovat na sobě, může to být jen jiný druh oliv. Také je možné, že ti dali omylem slunečnicový (odebírají oleje v kanistrech a pak je rozlévají) a ten můžeš klidně používat také. Já mám dobré zkušenosti s oběma. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
53
1.10.04 17:19

Ahoj Ajko,
mně náš pediatr doporučil obyčejný extra panenský olivový olej z normálního obchodu. 8O Říkal, že je to úplně to samé, ale za stejně peněz více muziky. :lol:
Vyzkoušela jsem to na sobe - jsem exematik a když mi to nijak neuškodilo, spíš naopak, tak jsem to teprve začala používat na mimíska. Nenastala žádná alergická reakce.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama