Olomouc a okolí - maminky a těhulky

23
16.1.07 10:31

Olomouc

Ahoj maminky a těhulky. Jste některá z Olomouce a okolí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

534
16.1.07 12:37

jo jo já.Ale moc nás nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
16.1.07 15:04

Ahoj, já jsem z Lipníka nad Bečvou, no není to moc u Olomouce, ale zas né tak daleko - asi 25 min. autem. Do Olomouce jezdím do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
16.1.07 19:56
andilek píše:
Ahoj, já jsem z Lipníka nad Bečvou, no není to moc u Olomouce, ale zas né tak daleko - asi 25 min. autem. Do Olomouce jezdím do školy.

Co tu studuješ? Já dělám dálkově PdF. Jednou za čtrnáct dní celý pátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
2.2.07 10:38

Já se taky hlásím z Olomouce, mám 7 měsíční holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
2.2.07 11:35

tak to tady pojdme rozhýbat :-)) tak jsme čtyři moc nás není..:-)
handulino jak se malá jmenuje?spinká pěkně?holčičky bývaj zlatý..to moje noční zlobidlo je hrůůza..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
6.2.07 15:10

Tak naše malá Lenička teda rozhodně zlatá není. Od narození brečí a mrčí, ale naštěstí je zdravá. Dost jí trápí prdíky a je trašně aktivní. Pořád ji musím honit někde po bytě. Někdy z toho už padám na papulu. Naštěstí v noci jakž takš spinká, ikdyž se vždycky nasomruje ke mě do postele.
A jak se jmenuje rarášek Prdolka? Jste přímo z OL?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
6.2.07 17:48

Ahoj.Tak Jareček je to samý..vnoci v posteli a vzteká se zuří..někdy mi leží u prsa půl noci..už by sme měli asi přestat,ale…
bydlím kousek od olomouce..
ste celý dny doma?nebo někam chodíte?my sme chodili plavat,ale ted zas nudaaa.kdybych bydlela v ol.tak je to lepší…chjo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
7.2.07 14:55

My bydlíme v Radíkově. Chodíme každý týden plavat, takže aspoň nějaký zpestření. Kam jste chodili na plavání? My chodíme do Káčete. Na nudu si ale rozhodně stěžovat nemůžu. Malá pořád mrčí, takže v podstatě nestihnu ani umýt nádobí. Leňula naštěstí prso neyžaduje a ani nikdy nevyžadovala. Dokonce jsem ji musela nutit. Dopadlo to tak, že jsem v 7 měsících přišla úplně o mlíko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
7.2.07 15:00

Ahoj, taky se hlásím k Olomouci :-)
My chodíme plavat do Vodníčka a taky super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
7.2.07 15:56

ahoj..tak nuda ne jako nuda,ale stereotyp..prakticky celej den s kojencem a důchodcem :-) taky ani neumiju nádobí.rozházeny hračky nestihám schovat nebot nutne musim asistovat jinde.Neudelá naprosto nic sám a běda jak chci neco udelat já jenom napsat smsku je horor…
chodili sme do delfínka..začátečnická lekce supr pokračovák hrlůza.Říkala sem si,že taky zkusím káče,lale nechce se mi dojíždět chjo..

O vodníčkovi nevím..jen že z tama kdosi zdrhal co se dalo.. :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
9.2.07 21:10

Já to zase slyšela o Káčeti, to si nevybereš :-)

My máme Vodníčka blízko a taky se mi líbí ta slaná voda. Je pravda, že zázemí bych brala lepší, ale jsou určitě horší podmínky k převlékání. A hlavně, syn je spokojený a mě jako těhulce vychází maximálně vstříc. Už tam chodíme rok a půl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
9.2.07 23:11

Ahoj, taky se hlásím - 25 minut od Olomouce :D

Handulino, a to vás pořád trápí prdíky 8O :o To mi ani neříkej 8O , já se nemůžu dočkat, až nás to přejde, aspoň chvíli mezi prdama a zubama bych si přála klidné dítko… :D

Na plavání zatím nechodíme a taky - jsem líná pravidelně v týdnu dojíždět :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
10.2.07 10:49

handah tak to mi někoho připomíná!nemohla sem se dočkat třech měsíců taak sem na ně čekala že prej to pak přejde.No nepřešlo..trvalo to do peti měs pak byl pokoj.Konečně!
A taky jsem liná dojiždět..napakovat malýho zbalit veci a trapis se v autobuse :-((
káče uvažovala sem že tam s malým zkusím začít chodit.jaký to tam je?jak zázemí jak instruktorky? a domluva?

pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
13.2.07 14:18

Tak já teda spokojený dítě nemám ani v 7 měsících… Přes den docela dobrý, ale v noci nás ty prdíky trápí.
My codíme do Káčete teprve od ledna. Základní kurz jsme dělaly v Prostějově a musím říct, že PV byl daleko lepší. Nicméně Káče se mi z Olomouckých klubů líbí nejvíc a jsem tam zatím spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama