Reklama

Domácí barvení - ombré

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emamai
Nováček 2 příspěvky 08.08.18 23:02
Ombré doma

Dobry vecer damy, chtela bych se zeptat, zda uz z vas nejaka absolvovala barveni doma? Nechci ombre ale spise balayge a to hodne lehoucky, takovy zesvetleni koncu. kadernictvi prosim nezminovat :) prilozim zde fotku, jakou mam predstavu a co vlastne pouzit. mam tmave hnede vlasy. mela bych pouzit zesvetlovac nebo nejakou drogerskou barvu specialne ombre? dekuji vsem za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 08.08.18 23:15

@Emamai tak pokud nemám zmiňovat kadeřnici,raději se do ničeho nepouštěj,pokud nemáš zkušenosti,jak chceš odhadnout odstín u barvy? A zesvětlovačem vlasy jen vysušíš a budou se lámat,úplně zbytečně.

drewlet
Závislačka 4016 příspěvků 08.08.18 23:20

@Emamai s barvou z drogerie bych se do toho nepouštěla

Emamai
Nováček 2 příspěvky 08.08.18 23:50

@Aduš8 kadernici nechci zminovat jelikoz ziji ve vesnici a je tu jedna ktera mi kdysi hodne poskodila vlasy. dalsi kadernice je hodinu cestu a to mi za to nejspis nestoji.
ono prave proto se ptam, jestli si tohle doma uz nekdo delal ze by poradil co si mam na to koupit))

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 09.08.18 06:28

tohle bych sama dělala jen za pomoci přírodních surovin - citron, heřmánek, slunce…

levandule23
Kecalka 481 příspěvků 09.08.18 07:54

Kamarádka se o něco podobného pokoušela a dopadlo to strašně, takže radím nezkoušet.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 09.08.18 17:19

Jako profík teď hodně zavřu oči a poradím. Kup si zesvětlovač od Schwarzkopf nejlépe silver. Odbarví bez rezavého nádechu. Vlasy dej do culíku a párkrát projeď hřebenem jako bys to chtěla natupírovat. To málo co ti zbyde nabarvi tím zesvětlovačem. Nech působit 30 min. ale hlídej! Výsledek poznáš když setřeš trochu barvy z pramene. Nenechávej působit dlouho. Zbytečně to vysušuje vlasy. Toto doporučuji pouze na přírodní nebarvené vlasy. Pokud budeš chtít lehký nádech do zrz tak kup zesvětlovač (vždy to musí být barva, ne ten modrý pytlík) kde není psané silver. Po uplynutí doby vlasy umej dej na to masku ať se vlásky zregenerují. No budu držet pěsti ať se to povede :palec: . Vlasy se určitě odbarví tak po nějakém čase můžeš na to odbarvené použít zase třeba jiný barevný přeliv. Přeliv ne barvu. :pankac:

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 09.08.18 17:21

Ono to vypadá na obrázku velice jednoduše ale je to dost pracné. Ale lehké prosvětlení určitě zvládneš :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama