OneCoin - zkušenosti? Podvod?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.9.15 12:08

OneCoin - zkušenosti? Podvod?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s OneCoin?
Hledala jsem na netu nějaký přivýdělek a narazila na toto. Bylo u toho nějaké vido a registrační formulář s tím, že mě budou kontaktovat. Tak jsem ho vyplnila, volal mi nějaký pán. Tak jsem se zeptala o co jde, tedy co je to vlastně zač. Prý nějaká kryptoměna, kde se nějaké tokeny mění na peníze podle hodnoty. No prostě neřekl mi vůbec nic, z čehož bych to mohla pochopit. Ale nezapomněl zdůraznit, že je třeba složit vklad ve výši buďto 100, 500,1000…euro. A když jsem mu řekla, že na nějaký vklad si musím nejdřív někde vydělat, kdybych chtěla jen ten 100e tak to už jsou skoro 3000 což je půlka mé materšké. Tak mi řekl, že kdo nejprve neinvestuje, tak ten nic nevydělá. A pak už se se mnou bavil tonem,,zase nějaká socka,,.
Máte s tímto druhem přivýdělku nějakou zkušenost?
Slibují, astronomické zbohatnutí, které z vás má udělat během chvíle málem milionáře. O to zase nějak neusiluji, ale nějakou korunu bych si přivydělala ráda.
Máte tedy prosím někdo zkušenost? Díky
Ponechám si anonym, abych se pak nedočetla, že hele to je ten blázen skoro milionář s kryptoměnou :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
269
6.9.15 12:17

Najdes si na googlu ze je to podvod. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.15 12:21

Já to právě googlila, ale nenašla :( proto se ptám, ale zkusím s podívat znovu jestli o tom něco píšou

• Citovat
  • Nahlásit
269
6.9.15 12:26
@Anonymní píše:
Já to právě googlila, ale nenašla :( proto se ptám, ale zkusím s podívat znovu jestli o tom něco píšou

Musis k tomu nazvu pridat podvod.
A nemas moznost si jinak privydelat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16028
6.9.15 12:33

Cokoliv, kam musíš dát prvotní vklad, je podvod!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.15 12:57
@annabolla píše:
Musis k tomu nazvu pridat podvod.
A nemas moznost si jinak privydelat?

už jsem to našla. No pěkně no, ještě že jsem tam nic nedala. Tak jo určitě jsou i jiné možnosti. Mám registraci i Bett a takových. Ale chtěla bych něco na žl, právě jsem hledala něco na ten žl a našla toto

• Citovat
  • Nahlásit
6790
6.9.15 14:29

No, píše se- hledám přivýdělek, ale pak se necháte uvázat do sázek, „rádoby investování“ a podobných věcí. To pak jako přiýdělek můžete někomu nabízet, ať si podává Sazku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6790
29.1.16 12:33

Problém u nicků, které mají pouze minimální množství příspěvků je ten, že nelze plně spoléhat na validnost informací zde poskytnutých. To nelze na 100% ani u někoho, kdo to má příspěvků 10.000, ale přesto tu je rozdíl.

Příspěvek upraven 29.01.16 v 12:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katiwa
29.1.16 16:48

Ok. Problém podle mě je, že ta měna nic asi neudělá. Vůbec jsem nepochopila, v čem má být jako revoluční, když je jediná, se kterou se neobchoduje na burzách. Jestli tomu rozumím dobře, tak nikde jinde kromě uvnitř nějakého Onecoin systému kde bych se musela zaregistrovat neplatí? Můžu si tam za něj koupit nějaké zboží? Za bitcoin a další si aspoň člověk může něco koupit, nebo je někomu poslat. A prý taky můžou lidi uvnitř prodat jen nějaké procento těch onecoinů, je to omezené nějakým množstvím.
Co jsem četla o bitcoinu tak si ho můžu kdy chci uložit v nějaké peněžence a nikdo na něj nemůže. Ale Onecoin mají uložený v nějakém svém systému, odkud si ho nemůžu jen tak poslat k sobě, je to tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.17 18:47

OneCoin - názor uživatele

Na nejrůznějších stránkách kolujících v síti je mnoho negativních názorů na všechno možné. Kategorické výroky mnoha těchto autorů, mne uvádějí do vytržení. Šíření negativních kritik, je velice lukrativní činnost, vzhledem ke skutečnosti, že tyto generují více kliků, než příspěvky pozitivní. Naopak pokusy, uvést nepravdivé výroky na správnou míru, je technicky naprosto nemožné. Celé teamy se o to snaží den co den. Potíž je v tom, že dnes téměř každý, může zveřejnit téměř cokoliv. Mnoho uživatelů se po přečtení negativního příspěvku domnívá, že se zakládá na pravdě a sdílí tento dál. Takto dochází k řetězení lží (polopravda je také lež) v sítí internetu. Pokud se objeví pravdivé vysvětlení, nikoho nezajímá. Pokud se podíváme trochu do historie první krypto-měny na světě „bitcoinu“ ještě před několika lety nejrůznější instance (včetně státních) před bitcoinem varovaly. Zajímavé na tom je, že spousta lidí, kteří věřili vlastnímu rozumu a do bitcoinu investovali velmi zbohatli. Podobná situace je i s jinými kryptoměnami. Blockchain je technologie budoucnosti, které zatím mnoho lidí nerozumí, podobně jako před lety, když byl internet v plenkách a téměř nikdo netušil o co jde. Možná se mýlím, ale osobně se domnívám, že krypto-měny jsou naší finanční budoucností, a doufám spravedlivějším platebním systéme. Blízká budoucnost ukáže, kdo měl pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat