Opaření dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bruxpons
Povídálka 42 příspěvků 13.01.19 19:37
Opareni deti

Zdravím muze mi zde někdo poradit jde o mého syna 24 prosince se mu stal úraz opareni ve vaně podle byvale si to měl způsobit sám když mu na pouštěla vanu sel do koupelny otočil to na horkou ta to pak mela vypnout a zajít pro prádlo kdy v tuto dobu hupnul syn pry do te vany a následně se o parit 1 a druhým stupněm zajímavé je ze mel postiženy nejvíce zadeček nohy ze zadu rozkrok ale chodidla a prsty na nohou jsou ok nic jiného např po tele a hlavě nic nemá šetří to policie a sociálku to nezajímalo prý si počkají na výsledek od policie Děkuji za nazor

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19657 příspěvků 13.01.19 19:41

Hele jako těžko říct, na co se vůbec ptáš.. kolik mu je?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 5 inzerátů 13.01.19 19:41

Promin,ale ty chces jen slyset,ze ho Tvoje byvala oparila schvalne a to Ti tady nikdo nerekne :nevim:

Uživatel je onlinedasajur
Kecalka 221 příspěvků 13.01.19 19:41

Tak jestli si malý sedl na okraj vany zády k vodě, tam mi to mohlo podjet a zahučel tam právě tak, že by měl opařený zadeček, stehna zezadu a pindíka. :nevim:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 13.01.19 19:44

Mám na to ten názor, že se to klidně mohlo stát tobě a vozit se po matce dítěte nikomu nepomůže. Schválně to asi neudělala, pokud se to opravdu stalo jí.

MartinKa36
Závislačka 3530 příspěvků 13.01.19 19:49

Tvoje bejvalak je ...... nastavte si teplotu na 45-50 stupňu a uraz nehrozí, ps druhý stupěň vypadá na mnohem vyšší teplotu pokud ji může ovlivnit a má teplotu vyšší než 60 stup nů tak je to s prominutím blab kráva.

Bruxpons
Povídálka 42 příspěvků 13.01.19 19:50
@pikola píše:
Hele jako těžko říct, na co se vůbec ptáš.. kolik mu je?

Je mu 2.5 roku a ptám se jeli to vůbec možný

Kriss Tina
Kelišová 6963 příspěvků 13.01.19 19:51

Já nevím ale třeba kůže na chodidlech je silnější a odolnější než kůže na zadečku :think: taky tam mohl spadnout jakože na zadek a nohy mít z vany ještě venku, kdyby si tam nejdřív stoupnul nohou a zjistil že je voda horká, tak si asi nebude sedat ne??

Bruxpons
Povídálka 42 příspěvků 13.01.19 19:51
@pikola píše:
Hele jako těžko říct, na co se vůbec ptáš.. kolik mu je?
Je mu 2.5 roku a ptám se jeli to vůbec možný
@Twixinka píše:
Promin,ale ty chces jen slyset,ze ho Tvoje byvala oparila schvalne a to Ti tady nikdo nerekne :nevim:

Ne synovi je 2.5 roku me zajímá je li to možný

Helileli
Závislačka 3145 příspěvků 13.01.19 19:52

I kdyby to bylo tak, že on tu vodu přenastavil a ona ji pak nezkontrola, šla a strčila ho tam tak, že ho držela v náručí, tak co bys chtěl slyšet? Pokud má svoje dítě ráda, musí se teď cítit šíleně, navíc ji nahání sociálka, policie…
Takové chyby z nepozornosti se občas stanou. Někdo nechá horký čaj na kraji stolu, někdo nezkontroluje teplotu vody ve vaně, někdo zapomene a nechá viset šňůru od rychlovarky…
Jsou to vteřiny a člověk si pak do smrti říká, proč já jsem tehdy… A nevratis to :(

Bruxpons
Povídálka 42 příspěvků 13.01.19 19:53
@Čičorečka píše:
Mám na to ten názor, že se to klidně mohlo stát tobě a vozit se po matce dítěte nikomu nepomůže. Schválně to asi neudělala, pokud se to opravdu stalo jí.

Po matce se ne vozím a schválně to už Matky udělali staci projet net proto se ptám ať mám širší obraz

pikola
Neúnavná pisatelka 19657 příspěvků 13.01.19 19:55

A ty máš nějaké podezření, že by to chtěla nějak dělat schválně? Na Vánoce?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 5 inzerátů 13.01.19 20:00

@Bruxpons trosku si v tech prispevcich odporujes,pises,ze Te zajima,jestli je to mozne a v zapeti napises,ze uz to jine zeny schvalne udelaly,tak si vyber :roll: narovinu,ja sama jsem mela uraz oparenim v 10ti mesicich,vylila jsem ma sebe vanicku s horkou vodou a do dneska mam opareniny na ruce,jednom stehne,prakticky jednu celou holena z na nart a na druhe noze od lytka dolu jen misty par mensich oprenin a to jsem to na sebe vylila tak,ze jsem na fotkach z nemocnice ovazana cela krome obliceje,takze bych rekla,ze to co popisujes je mozne .. matce rozhodne nepomuze,kdyz se po ni budes vozit a hledat informace proti ni a uprimne je mi z toho dost nevolno,ptze to same se mohlo stat,kdyz byl syn u Tebe! :zed:

lomis
Stálice 54 příspěvků 13.01.19 20:00

Asi bych si všimla,ze vypínám horkou vodu ..Všude to je jiné,já mám teď syna 2 a 5 měsíců a samotného bych ho nenechala jít se koupat nebo vůbec samotného u vany s vodou-byt se zatím jen napouštěla..

Natálka26
Kelišová 5537 příspěvků 13.01.19 20:03

@Bruxpons

Po zkušenostech co mám, tak je možný že si to prenastavil sám. Ale, taky záleží jak moc je popáleny. Ale hned obviňovat matku (nebo otce, to je jedno), že to udělal schválně, když se jinak o děti stará a miluje je mi přijde opravdu přes čáru.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >