Operace cysty bartholiniho žlázy a plavání

8
30.12.19 15:13

Operace cysty bartholiniho žlázy a plavani

Krásný den, chtěla bych se zeptat, jestli tu je někdo, kdo zažil operaci- odstranění cysty na bartholiniho zlaze, jak dlouho po operaci je možné jít do bazénu.. Nejspíš záleží i jak se tělo dobře hojí, ale abych měla cca představu. Dva dny po operaci začínáme s malým chodit na batole i plavání. Je mi jasné že tu první hodinu určité nepůjdu. Tak jen pro představu jestli vynechám i další nebo spoustu dalších nebo můžu být víc pozitivni. Děkuji za zkusenosti☺️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.12.19 15:53

Byla jsem před pár lety na začátku července, takže v létě. Už si přesně nepamatuji, jak dlouho jsem neplavala, ale mám tucha, že to bylo dlouho, tak měsíc, měsíc a půl, bych řekla. Vím, že sex proběhl po 4 týdnech. Možná jsem byla moc opatrná (bylo to ještě před dítětem-teď už vím, že nástrih je horší sranda), ale radši, ať se to dobře zahojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
3.1.20 20:00

@Santa Juana Děkuji za zkušenost. No tak uvidím. Snad si to plavání aspoň párkrát užiju:woman_facepalming:. Já se po nastrihu hojila docela dobře, tak třeba i tohle bude rychly:joy:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 21:29

Já byla na exstirpaci Bartholiniho žlázy loni 1.8. Vypadl mi steh a udělala se tam docela velká otevřená rána a do čehokoli jiného než sprchy, např. do vany, jsem vlezla až tak v půlce listopadu. Jsem ultrastrašpytel, ale mám za sebou dva porody, nástřih i lehké natrhnutí a dost možná už jsem to trochu pozapomněla, ale tohle mi přišlo o dost bolestivější. Možná i proto, že se to nehojilo teda úplně stopro dle plánu. Teď, po půl roce, mám konečně v těch místech už celkem normální pocit. Sex jsem měla zpočátku opatrně asi po 6 týdnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama