Opožděná menstruace po užití postinoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sara1711
Nováček 7 příspěvků 19.03.15 23:01
Opožděná menstruace po užití postinoru

Dobrý den, omlouvám se, že zase píšu o tom samém.. :D 5.12. jsem užila Postinor a od té doby jsem měla menstruaci dvakrát- začátek ledna a pak skoro v půlce února.. Od 7.února jsem byla 14 dní v nemocnici, píchali mi antibiotika do žíly, cpali do mě různé prášky, a teď už měsíc beru antibiotika(ledviny), která jsou součástí mého léčebného programu. Měla jsem nechráněný styk, koncem února-ale dávali jsme si opravdu pozor, jako vždy.. Menstruaci jsem měla dostat teď před pár dny, ale minulý týden jsem měla hustý bílý výtok..myslíte že to může být z těch ANTB? Ted mě pár dní bolí hlava, furt bych jen jedla, přišlo mi to divný- ten hustý výtok, plus nějaké ty drobné příznaky.. Ale dnes dopoledne mě hodne začalo bolet v podbřišku, a i teď mě tam občas pichne, jsem nadmutá a cítím se jako bych to měla dostat, ale furt nic no.. Myslíte, že už můžu se radovat, že to bude menstruace? Nebo si myslíte že opravdu je možné že jsem těhotná?:/ předem děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zvidavajanca
Závislačka 3716 příspěvků 19.03.15 23:06

@Sara1711
Dá se na to odpovědět asi tak jako na to, když ti td položím otázku - a bude letos na Vánoce sníh?
To my fakt nemůžeme vědět.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 19.03.15 23:08

Bez si koupit test, co tak cekas, ze ti poradime?! A dávat si pozor je ta nejblbejsi antikoncepce.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66904 příspěvků 19.03.15 23:36

@marrlinka Já bych řekla že to není antikoncepce…

Froseth
Kecalka 481 příspěvků 19.03.15 23:41

Měla jsem nechráněný styk, koncem února-ale dávali jsme si opravdu pozor. Jsi troll nebo to myslíš vážně? :roll:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.15 23:47
:mrgreen:
Petule030
Kelišová 5948 příspěvků 19.03.15 23:52
@Froseth píše:
Měla jsem nechráněný styk, koncem února-ale dávali jsme si opravdu pozor. Jsi troll nebo to myslíš vážně? :roll:

Nebo by mě zajímal i věk. Vždyť dospělá, rozumná ženská se nespolehne na „dávali jsme si pozor“ :roll:

@Sara1711 Pokud je těhotenství nepřijatelné, nejspolehlivější ochranou je nesexovat ;)

Froseth
Kecalka 481 příspěvků 20.03.15 14:56

@Petule030 Asi jsou zase nějaké prázdniny a děcka se nudí :D Každopádně kdyby to byla pravda, tak by byla zakladatelka pěkný kus hovězího, v prosinci postinor, v únoru nechráněný styk, tomu se říká zodpovědnost :mrgreen:

Petule030
Kelišová 5948 příspěvků 20.03.15 18:22

@Froseth No jo, někdo to má nastavené jinak. Třeba moje kamarádka, když jí bylo 15, tak běhala na gyndu pro Postinor každý měsíc :mrgreen: Potom už jí gynekoložka vnutila prášky, že to pro všechny bude lepší :lol:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.15 18:24

@Petule030 takhle si moje svagrova vybehala rakovinu prsu, z toho svinstva od 15 a neustale..

Petule030
Kelišová 5948 příspěvků 20.03.15 18:27

@KackaDoup Z jakého svinstva? Z HA nebo z opakového požívání Postinoru? 8o

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.15 18:40

@Petule030 z obojiho…postinor je neskutecny dryak, neni to bonbonek…je to jen na krizovou situaci a ne kazdy mesic treba…nebo ob dva..a úak od nacti antiko…a sup ve 34 agresivni nador. Lekar ji rekl ze jasne z toho…pro me antikoncepce je zlo. Nikdy jsm enebrala ;)

Příspěvek upraven 20.03.15 v 18:41

Froseth
Kecalka 481 příspěvků 20.03.15 18:40

@Petule030 Já být ta gynekoložka, tak jí vlepím pořádnou facku, aby se probrala. Může jí vůbec v 15 předepsat postinor? Být to moje dcera, tak bych jí pořídila pás cudnosti :mrgreen:
Mimochodem, ono je to celkem jedno, HA i postinor jsou svinstva způsobující zdravotní problémy, nezřídka i rakovinu..

Příspěvek upraven 31.10.16 v 12:28

Kamelin
Nováček 1 příspěvek 15.06.15 10:06

Mě doporučili v lékárně EllaOne protože je účinější a bezpečnější. Byl to jen jeden prášek a vše bylo v naprostém pořádku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.16 13:11
Opoždění

Prosím o zachovani anonymu - mela jsem 1.12. Postinor (uz vic nez mesic zpet) a pak hned (za dva dny) prisla nekolik dni trvajici silna menstruace (prestoze tyden predtim jsem MS mela)… od te doby jsem mela jen jednou chraneny styk.

Dnes je uz 7.1. Ja furt nemam menstruaci. Netusim zda je to normalni? Nebo se mam bat…
Test si koupim az budu mit penize (bohuzel nezbyla ani koruna), ale rada bych slysela ZAZITKY A ZKUSENOSTI vas, ktere jste to takto mely. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama