Reklama

Opožděná ms, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 10:41
opožděná ms, test negativní prosím

Ahoj holky,

potřebuji radu. Před měsícem jsem vysadila HA ( konzultace s doktorem), s přítelem se snažíme o mimi. MS mi měla přijít již před 3 dny, tj. 3.10.2018 TT negativní. Je pravděpodobnost, že jsem v tom, nebo to je způsobené vysazením HA? Jelikož jsem test zkoušela raději dvě rána po sobě, stále to nic neukázalo. Jinak mě bolí podbřišek a lehce v něm včera popíchávalo.

Moc si miminko přejeme.

Prosím o vlídné rady a omlouvám se za anonymní příspěvek

Reklama

Reakce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 06.10.18 10:47

Opožděná MS po vynechání HA je úplně normální a běžný jev :) tělo se může srovnávat půl roku, roku… já jsem 13 měsíců od vysazení a cykly stále nemám srovnáne, například tento měsíc mám zpoždění již deset dnů :lol: ale už jsem v rukou doktora :lol:
Každopádně test ještě ukázat něco může, zkus po dvou dnech znovu… držím palce!

karkarka
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 06.10.18 10:48

Po vysazení ani nemuzes vedet,ze mas zpozdeni.cyklus ted muze byt rozhozeny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 10:50

@PepiKo děkuji moc! doufám, že pravděpodobnost otěhotnění ale je , nemůžu se dočkat toho uzlíčku štěstí

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 06.10.18 10:57

Máš rozhozené hormony, může trvat i měsíce než se cyklus po HA srovná. Pokud máš už po terminu MS a nevyšel ti žádný test tak těhotná ještě nebudeš a ty příznaky spíš značí že se blíží MS :think:

Martha03
Kecalka 431 příspěvků 06.10.18 11:19

Ahoj. Já vysadila loni po několika letech, pravidelnou jsem ji už neměla až do prvního tehu po třech měsících (bohužel skončilo neúspěšně). Po té jsem opět pokaždé prostě čekala kdy to přijde i když už jsem se vždycky rozčilovala ať ukáže dvě čárky nebo přijde MS, jelikož mě nebavilo pořád čekat :D nikdy jsem nevěděla kdy to přijde neměla jsem žádné příznaky přicházející MS takže jsem to nedokázala ani odhadnout. Nicméně přikládám to tomu že MS jsem neměla pravidelnou ani před bráním HA. Šance na tehu je i když třeba ne nyní. Podle mě je nejlepší se na to nesoustredit můžeš si to tím i sama ovlivnit, totéž platí i při hledání příznaků. Je lepší se smířit s tím, že to nějakou dobu prostě bude trvat a nemyslet na to i když se už moc těšíš. Prostě žij a ono to přijde. Já osobně jsem si užila plnou dávku „nadrzenosti“ po vysazeni HA, i můj manžel říkal, že jsem prášky měla vysadit už dávno. Pravda po pár měsících už se začal i schovávat :D otěhotněla jsem podruhé půl roku po vysazení a teď už jen čekám na porod. Všechno chce čas. Radim nestresovat a nemyslet na to, ono to přijde… :D

Pennya
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 6 inzerátů 06.10.18 11:30

Co je to za doktora ktery vas po takove konzultaci o vysazeni, neupozorni na to ze cyklus nebude trvat 28 dni jako po HA a zrejme se bude muset ustálit. Je mi jasné že se těšíte, ale 3 dny, hele klid nebo se z toho brzy zblaznis :-D

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 06.10.18 11:37

No, ono taky ješte ani nemusíš mít ovulaci. Nech tomu volný průběh. Tak půl roku a uvidíš, jeslti se to porovná. :kytka:

beruska9
Extra třída :D 10631 příspěvků 06.10.18 12:06

Jake jsi mela cykly pred HA? Ja treba bez ni mivam spis delsi, tak 30-35 dni. Osobne se mi po vysazeni srovnaval cyklus temer rok. A ldyz vidim hlasky typu „uzlicek stesti,“ tak vestim zblble hormony :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >