Reklama

Ivf cube studie pro rok 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Payus
Kecalka 101 příspěvků 05.10.18 07:57
Ivf cube studie pro rok 2018

Ahoj Holky,
Najde su tu nekdo kdo se letos zucastni ivf v ramci studie? Jedna se konkretne o centrum Ivf Cube v Praze.. Ja jdu na prvni konzultaci 19.10. a rada bych tu nasla spriznenou dusi…pozdeji treba kamaradku..s kterou bysme si vymenovali pocity a nazory na probihajici lecbu. Najde se tu takova? Pro me je to uplne nova zkusenost, ivf budu podstupovat poprve…
Tak se na Vas holky tesim…snad tu nebudu dlouho sama :think:

Ahoj :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Payus
Kecalka 101 příspěvků 05.10.18 09:02

https://www.ivf-cube.eu/…udie-zdarma/

Levana33
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 05.10.18 09:06

Ja tam mela jit, ale dlouho se mi nikdo neozval po slibu, ze se mi ozvou do mesice, tak 3 nic. Tak jsem se prihlasila do Fertimed OL skoda, no.

Payus
Kecalka 101 příspěvků 05.10.18 09:57

@Levana33 to tedy jo. Me se ozvali hned druhy den po napsani mailu, je pravda ze jsem byla nedockava a druhy den volala sama. Ale jak rekla pani, ze posle reverzy tak udelala, odpo hned volala a dala mi termin. A muzu se zeptat v jake jsi ted fazy? A celkove jak jsi spokojena?

Levana33
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 05.10.18 13:08

@Payus ja jsem jim psala a psali mi, ze se mi ozvou do mesice…ano byly prazdniny, ale nikdo se mi neozval, tak jsem psala @ a nic..pak mi prisla nejaka Italska zprava, ktera se omlouvala klientum, ze tam nikdo neni a ze semi ozvou do mesice. No a dal se mi nikdo neozyval ani pak, tak jsem napsala na jinou studii v centru, ktere je hodne negativne popisovano :(. Ted cekam jen na vysledky genetiky a hop na to :)

Payus
Kecalka 101 příspěvků 05.10.18 13:11

@Levana33 takze jsi mela konzultaci, pak klasika hp? A genetiku vam delali tam nebo kde? Nam ji v centru nedelali…

Levana33
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 05.10.18 17:08

mela jsem hysteroskopii hp a ahm nebo amh, ted nevim jak se to pise :D a partnerovi genetiku, protoze ma 0% morfologie a ta trva 6 tydnu, rekla bych, ze dalsi cyklus pujdu na to. Jen me zarazi to, ze zavadeji embria na posteli bez ultrazvuku a udajne, pry cely cyklus neharadi, pry si za to od studie vemou prachy apa a pred zavedenim reknou nejakou castku, tak uvidim jak to bude, chtela bych, kdyby se to nepovedlo, jit jeste do toho Cube i s mesicni pauzou

Payus
Kecalka 101 příspěvků 05.10.18 20:02

@Levana33 tak ja ti pak pisnu jak to probihalo tam ju ta prvni konzultace. Tady pisou ze ti proplati i cestovne.

VachTereza
Povídálka 18 příspěvků 08.10.18 09:02

Ahojky, také se chystáme na vstupní konzultaci :) poslala jsem vyplněný formulář a hned druhý den volala, abychom domluvily datum. Jdeme tam 8.listopadu..
Teď čekám u doktora a doufám, že mi dá žádanku na hormonální profil, abych ho tam vzala s sebou.

Payus
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 09:48

@VachTereza ahoj, to jsem rada ze se mi nekdo ozval. My jdem pristi patek uz, strasne se tesim mam velky ocekavani. Akorat tedy doufam ze mi HP udelaji tam, nevychazim moc dobre se svou gyndarkou, zakze ji nechci zadat o nic…respektive cekam az otehotnim, vyzvednu kartu a uz me tam neuvidi :mrgreen:
Nebo myslis ze muzu o HP pozadat obvodak? To asi ne vid…

VachTereza
Povídálka 18 příspěvků 08.10.18 10:48

@Payus nad tím jsem také přemýšlela, protože bych to měla v místě bydliště.. ale nakonec jsem to přece jen nechala na gynekologovi ;) ale zkus si třeba zavolat, vysvětlit a uvidíš.. nevidím úplně důvod, proč by tu žádanku nemohl napsat obvodak. A Tobě teď nějak vychází menses? Já jsem dneska 4dc, tak jsem si rovnou skočila i na krev.
Také mám očekávání, ale snažím se na to nahlížet i střízlivě.. zkusíme - uvidíme.
Už nějaké ivf za sebou máte? Jak dlouho se snažíte?

Payus
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 13:37

@VachTereza prave ze uz jsem 5dc a jedeme az 19, takze tento cyklus se nic dit nebude. Ja jsem jim preposilala hodnoty predchoziho HP co mi delali jeste v iscare. Tak uvidime. Cytologii budu mit 17. jezdim toziz do CGOP na kontrply po konizaci cipku. Tak si rikam ze holt mi to vse udelaji v tom cube. Ivf jsem nikdy nepodstoupila, ted to bude prvne. Zatim jsem byla 4× na IUI a nic no. Ja uz doma jednoho 10ti tetyho kluka mam, dlouho jsme dalsi mimco nechteli, ale najednou se mi to nak v hlave prehodnotilo a ono to nejde :mrgreen:

Payus
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 13:39

@VachTereza to mame krasne i stejne cyklus :potlesk:

VachTereza
Povídálka 18 příspěvků 08.10.18 13:53

@Payus a odkud jsi? To máme podobné :) já zas jezdím do Plzně, na konizaci jsem byla v květnu. V září mi dělali kontrolní cytologii, abych věděla, jestli můžu do IVF :) hrozila mi druhá konizace, tak jsme museli čekat.
Doma máme dvanáctiletou slečnu :srdce:
Umělé jsem také ještě nepodstoupila, ale před pár lety jsem byla darovat vajíčka, tak nějak už vím, co mě čeká.
Do telefonu sestřička říkala, že se během stimulace chodí k nim každý den po dobu deseti dní na injekci.. tak netuším, jestli to bude injekce navíc plus píchání doma nebo jen u nich .. to mě trošku děsí, ale stejně to zvládneme :) :srdce:

Payus
Kecalka 101 příspěvků 08.10.18 16:02

@VachTereza ja jsem z Melnika, takze do Prahy hodinka cesty pohoda. Jo s ti injekcemi pani rikala ze holt budem muset kazdy den tam, podle me to je soucast podminek te studie, asi aby meli jistotu ze se to picha treba ve stejny cas…myslim ze jinak by jsme si je pichali samy doma. Ale to nevadi, asi poprosim obvodacku o neschopenku na tu dobu…predstava ze 10× v praci dam propustku no nevim :mrgreen: ale do ted mi vychazeli vstric. Ja byla na konizaci cervenec 2016, mela jsem fakt na male, ted mam posledni kontrolu a uz me hlidat nebudou. Jsem blba a podcenila jsem navstevy gynekologa, nic me nebolelo, ms ok tak jsem nemela potrebu chodit k lekari…no husa ..prislo se na to za minutu dvanact jak se rika. Takze cytologii budu mit 17.10, pak se tam pise o nake serologii…mozna to komolim :) co to je? Doufam ze kdyztak mi vse dodelaji tam.
Muzu se zeptat co mate za problem ze mimco nejde? Ja mela anovulacni cykly, ale to mi uz v Iscare rozhybali a uz zase funguju - sice jen na pravo, ale i tak jupiii. Ale zjistilo se ze muz ma spermio na prd, na iui pry jeste jakztakz…ale doma to pry neupecem :zed:
To vis to zmaknem, podporime se navzajem :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >