Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Já zase považuju za blbostu módu jíst ve velkém a ve všem pšeničnou mouku.
dřív se pšenice tolik nejedla. babička mi vyprávěla, že tatínek, když jel do mlýna, tak v prvé řadě měl dovézt žitnou mouku, ječnou a někdy trochu pšeničné. dříve se peklo jiné pečivo. a v dnešní pšenici je výrazně více lepku, dají se z toho péct všelijaký zbytečný sladký blbiny a líp se z lidí tahají penízky ![]()
člověk co vysadí je fanatik a ostatní nejsou, když jedí jen a POUZE pšenici(těstoviny, knedlíky, pečivo, masné výrobky..ta mouka je snad všude). já si občas dám kousek pečiva, pizzu, ale moje tělo dostává i špaldu, oves, ječmen, mouky z nich…prostě je to pestrý. a ne tam flákat jen pšenici a vykřikovat, že co bychom teda jinak mohli jíst? ![]()
já toho jím hodně, ráda a hlavně levněji než ostatní lidi.